Кошик
276 відгуків
Интернет-магазин "Велик-Всем"
+380661593815
+380661593815МТС (Vodafone)
+380684477213Киевстар
+380939448817Life - (Viber)
Додати відгук

Як вибрати оверлок?

Як вибрати оверлок?

Як вибрати оверлок? Що таке оверлок?

Оверлок це машина для шиття, призначена для крайової обробки тканини з метою додання виробу акуратного вигляду. Даний вид швейної техніки підрізає і обметывает край тканини, тим самим запобігає її розпуск. Оверлок це робить акуратний петельчатый шов, який може розтягуватися без обриву нитки. Більшість сучасних оверлоков мають диференціальну подачу тканини, що дозволяє обробляти всі типи тканин, у тому числі еластичні і тонкі тканини. Регулятор тиску лапки на тканину розширює асортимент оброблюваних матеріалів в залежності від їх товщини.
На що варто звертати увагу при виборі оверлока в магазині швейних машин.

1. Вид оверлока.

Всі оверлоки діляться на два виду - на 4, 3-х ниткові і 4, 3, 2-х ниткові і від цього залежить, яку кількість швейних програм може виконати оверлок. Отже, якщо агрегат 4, 3 і 2-х нитковий, тоді він може виконати від 13 до 17 видів швів, а якщо 4, 3-х нитковий – тоді такий побутовий оверлок виконує 7 або 8 швейних швів, залежно від бренду і типу оверлока.

2. Знімна рукавна панель.

Наявність знімної рукавної платформи дозволяє обробляти рукави, горловини та інші циліндричні деталі виробів. Оверлоки, у яких немає знімного рукави, отримали наступні переваги:
- зручність змащення і чищення швейного агрегату.
- зручність настройки.


3. Регулятор натягу нитки.

Регулятори натягу нитки побутових оверлоков бувають двох типів:
- приховані дискові. Нитка проходять легше через регулятори з-за того, що заповнює диск на третю частину. Тим самим зменшується поверхня дотику диска і нитки. Свою широку популярність завоювали у покупців із-за легкості установки натягу нитки.
- «Баранці». Основні переваги є легкість чищення від залишку ниток, але менш зручний в заправці порівняно з дисковими регуляторами. Ниток не дуже хорошої якості проходять в даному виді регулятора гірше, так як нитка огинає практично весь диск.


4. Мощность двигателя.

Мощность двигателя бытовых оверлоков всегда указана на табличке задней панели. Данная мощность влияет на толщину пошива ткани и скорость шитья. В современных оверлоках скорость колеблется от 1100 ст/мин до 1500 ст/мин. По сравнению со швейными машинами в оверлоках в два раза больше трущихся металлических деталей. В связи с этим мощность должна быть от 90 до 125 Ватт. Если в оверлоке меньше мощность, существует риск качества работы с толстыми видами тканей. Если планируется обрабатывать тонкие ткани, то достаточно и двигателя с мощностью 75 Ватт.


5. Тип верхнього ножа оверлока.

Існує два типи ножів – вертикальний і крючкообразный.
Вертикальний ніж більш надійний, при влученні будь-якого металевого предмети, типу шпильки або потовщеною тканини не поламається.
Верхній ніж типу «гачка» має ряд переваг:
- якісне обрізання краю тканини.
- безпека.
- зручність роботи з дрібними деталями.

Підводячи підсумки, краще всього перед покупкою, по можливості, протестувати техніку в швейному магазині з різними типами тканин. Купуючи продукцію відомих брендів, таких як Janome, Singer і Juki, дозволяє гарантувати якість швейної техніки. Вдалого вибору і покупок!

Вибрати оверлок - тут!