Продавець Інтернет-магазин швейної техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
483 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Магазин швейної техніки
+380 (66) 159-38-15Vodafone
+380 (93) 944-88-17Life - (Viber)
Додати відгук

Як вибрати голку для швейної машинки правильно?

Як вибрати голку для швейної машинки правильно?

Як вибрати голку для швейної машинки правильно?


Використання неправильного типу голки для швейної машини – одна з найпоширеніших помилок. Це може привести до поломки голки, утруднення роботи з обраної тканиною і поганої якості стібка. Правильний вибір типу голки для швейних машин – економія часу і нерв.


Типи голок для швейних машин


Перше, що потрібно знати, це те, що голки для швейних машин стандартизовані. Вони сумісні з різними брендами, включаючи Janome, Brother, Husqvarna, Singer, Pfaff і так далі. Ви можете бути впевнені в тому, що будь-яка голка для швейної машини буде сумісна з будь щодо сучасної домашньої швейною машиною.
Спочатку кількість різних типів і розмірів машинної голки може здатися трохи дивним. Тим не менш, це не так складно, щоб впоратися з різними типами тканин. Найпопулярніші голки і методи і тканини, для яких вони використовуються.


Універсальні голки

Позначаються літерою Н.
Як випливає з назви, універсальні голки є найбільш часто використовуваною голкою. Їх можна використовувати з тканими, синтетичними і деякими трикотажними тканинами, хоча перевірте інші типи голок, наведені нижче, для конкретних типів трикотажу. Більш тонкі голки в основному використовуються для легких тканин. Великі розміри використовуються на середніх і важких тканинах. Нитки з поліестеру / бавовни або шовку слід використовувати з універсальною голкою.


Стрейч голки (H-M)

У стрейч-голки є так званий «шарф», який дає додатковий простір для проходження гачка поблизу і запобігає пропущені шви, що робить його ідеальним для використання з такими тканинами, як лайкра, сітка, двосторонні еластичні трикотажні вироби, шовковий трикотаж, високоеластичні синтетичні тканини або навіть самі еластичні. Слід використовувати поліефірні або бавовняні нитки. Еластичні тканини відомі тим, що з ними складніше працювати, і вибір правильної голки має вирішальне значення для досягнення хорошого кінцевого результату.


Гострі голки

H-J – позначення даного виду швейних голок.
Якщо ви працюєте з декількома шарами бавовни і вати або працюєте з щільними тканинами, слід використовувати голку для гострих предметів. Ці голки призначені для роботи з декількома шарами тканини завдяки більш міцного стержня. Допомагає уникнути згинання або поломки голки. А гостра заточування голки дозволяє проникати крізь тканину і виробляти гладкі петлі. Короткий круглий отвір також забезпечує додаткову міцність під час шиття.


Голки для джинса

Ніяких натяків на вгадування тканини, для якої призначені ці голки! Так, джинсова тканина є найбільш очевидним вибором, але ці голки найкраще підходять для інших щільних тканин, таких як щільний твіл, канва і важке постільна білизна, часто використовуване для робочого одягу. У той час як еластичні і кулькові голки призначені для того, щоб не розрізати тканину, джинсові голки мають дуже гостре вістря і більш міцний хвостовик для запобігання вигину або поломки голки і проштовхування важкої тканини. При роботі з цими голками і тканинами слід вибирати нитки, такі як синтетичні або суміші, 100% поліестер, більш товсті нитки для верхнього рядка і поліестер в бавовняної упаковці.


Голки для шкіри (H-LR)


Шкіряні голки часто називають голками з гострими зубами завдяки точці, яка при використанні виглядає і діє як зубило. Так, ви вже здогадалися, ці голки повинні використовуватися з натуральною шкірою, замшею і важкими для шиття проектами, але не повинні використовуватися з штучної шкіри PU, ультра замшею або синтетичної замші, оскільки характеристики цих тканин вельми відрізняються від справжніх аналогів.


Голки для вишивання (He).


Голки для вишивання розроблені з більш широким вушком, щоб дозволити ниткам, таким як віскоза, поліестер або бавовняна машинна вишивка, вільно і легко проходити при вишиванні. Пропуски стібків часто можуть виникати при машинній вишивці завдяки тому, що тканина швидко згинається вниз і вгору у результаті швидко рухається вишивальної рядки. Голки для вишивання мають понтонний шарф із збільшеним виступом, який зменшує ймовірність цього, зменшуючи кількість руху в тканини.


Верхні голки


Голки для верхньої рядки мають додаткову гостру точку, яка легко проколює всі типи тканини, а велике вушко дозволяє використовувати товсту верхню нитку для шиття.


Подвійні голки (H-ZWI).

 

Ці голки використовуються для заправки штифтів і декоративних швів, і їх необхідно використовувати з зменшеною швидкістю. Вони не сумісні з усіма машинами, тому завжди перевіряйте своє керівництво швейної машини перед використанням.


Що означають номери розмірів на голках швейних машин?


Ви можете бути здивовані, що означає розмір, наприклад, 80/12 або 110/18 на голках для швейних машин. Ну, не дивуйся більше! З двох чисел один – європейський, а інший – американський. Від найтонших до найтовстіших, європейські розміри варіюються від 60 до 110, тоді як американські розміри варіюються від 8 до 18. Досить просто?
Як правило, голка 80/12 використовується для пошиття одягу (і, ймовірно, буде відповідати розміру голки, які в комплекті зі швейною машинкою), але, будь ласка, зверніться до короткої довідкової таблиці вище для отримання інформації про те, які розміри голок використовувати з певними нитками, типами тканин.


Як часто потрібно змінювати свою голку?


Робочий ресурс голки складає 12-14 годин роботи.
Також рекомендується ретельно оглянути голку на предмет заклинювання машини. Застрявання може призвести до вигину голки, що може призвести до несподіваних результатів, таких як погане якість стібка. Якщо ваша машина видає незвичайний стукіт, коли голка проникає в тканину, вам обов'язково потрібно замінити голку.


Установка нової голки

Щоб встановити нову голку, перше, що ми рекомендуємо – це покласти лист паперів. Потім при ослабленні голчастого гвинта не виникає небезпека падіння старої голки всередині машини. Плоска сторона хвостовика повинна бути звернена до задньої частини швейної машини.
Перш ніж затягувати гвинт голки, обов'язково підштовхніть нову голку до упору. Якщо це не зробити – ви можете отримати погану якість стібка, голка може вдарити по шпульному ковпачку або може бути пошкоджений нитковтягувач (якщо він передбачений на вашій швейній машині).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner