Як обрати швейну машинку з оверлком?
Як обрати швейну машинку з оверлком?
Будь-хто, хто любить шити, питає, чим відрізняється оверлок від швейної машини? Є збіги в їх функціях? Може бути заміною іншому? Є швейна машинка з оверлком? Достатньо складне швейне обладнання, щоб об'єднати швейну машину та оверлок?
Ми сподіваємося відповісти на всі ваші запитання і пояснити вам, що саме роблять ці дві окремі швейні одиниці.
Швейні машинки і оверлоки - це два різних типу обладнання, які доповнюють один одного. Незважаючи на те, що вони мають дуже схожі конструктивні особливості - в обох є шийка, прядка, нитки, голки і різні ніжки - вони досить сильно відрізняються за своїм конкретним функціям. І тому вони необхідні як професіоналам, так і досвідченим майстрам.
Як правило, швейні машини необхідні, коли людина починає свій шлях до шиття, в той час як оверлоки додаються пізніше для їх професійної обробки швів. При цьому швейної машини з функцією оверлока не існує .
Функції швейної машини
Швейні машини ідеально підходять для вивчення основ шиття і забезпечують гнучкість використання з будь-якої сторони машини. Для домашніх швейних робіт, таких як пошиття одягу, наволочок, квилтинга і т. д., Потрібно тільки основний човниковий стібок, який є відмінною рисою швейної машини.
Стандартна швейна машина необхідна для створення облицювання, стібків, петель, декоративних швів, квилтинга і для застібання блискавок. Це функції, які оверлок не може виконувати.
Потім є тканини, які можна правильно зшити тільки на швейних машинах. Досить часто власники крамниць кажуть, що оверлоки можуть обробити будь-який вид тканини, від тонкого кволого шифону до щільного деніму. Але це неправда.
Міцні тканини, такі як джинсова тканина, не слід шити з допомогою оверлока, оскільки їх міцна структура ткацтва має тенденцію ламати голки і голкові пластини і пошкодити машину. Для таких тканин необхідно основною човниковий стібок на простий швейній машині, що працює у важких умовах.
Може швейна машина дійсно замінити оверлок?
Стандартна швейна машина поставляється з різними насадками оверлочної лапки для обробки краю тканини. Однак, оскільки одночасно використовуються тільки дві нитки, оверлочный стібок швейної машини не може забезпечити розтяжність і довговічність, необхідні для запобігання стирання країв, і йому не вистачає точності, необхідної для обробки швів. Це можливо тільки з обладнанням для оверлока з декількома нитками, фіксаторами, петлями і лезами, і, більш того, оверлок виконує всі три кроки розгону одним швидким рухом.
Деякі швейні підприємства все ще продовжують використовувати швейні машини замість оверлока. Вони роблять це з допомогою J-лапки або G-лапки для обробки краю, а потім обрізають зайву тканину вручну.
Швейної машини з оверлком немає, але ці спеціальні лапки, безумовно, дозволяють нам користуватися швейною машиною з імітацією оверлока.
Функція оверлока
Оверлок - це дуже специфічна швейна машина з оверлочної рядком, лезом і диференційною подачею. Оверлоки використовуються для впорядкування та зміцнення внутрішньої структури зшитого вироби . Їх основна функція - точний оверлок і обробка швів, необхідна для сучасних швачок.
Обметочний шов оверлока набагато перевершує швейну машину з кількох причин. По-перше, на відміну від швейної машини, оверлок використовує більше ниток - від 3 до 5 котушок за раз, що робить кожен стібок більш міцним, еластичним і довговічним. По-друге, в оверлока є гострі, як бритва, леза, які досить гостро обрізають шви, щоб запобігти зношування.
Оскільки оверлоки працюють з мінімум 3-4 нитками одночасно, вони можуть шити з неймовірною швидкістю - до 1500 стібків в хвилину. А шиття безпосередньо з допомогою оверлока може ще більше прискорити процес, оскільки швачка виконує три етапи одночасно: обв'язку тканини, оверлоки і обрізку. Це одна з причин, чому люди, які шили на оверлока, не хочуть шити на швейних машинах.
Оверлоки необхідні для шиття еластичних тканин і трикотажу. На відміну від швейних машин, вони пропонують функцію диференціальної подачі, яка регулює розташування ниток і рядки в залежності від типу і ваги тканини. Певну одяг, таку як футболки, светри і вовняні вироби, можна правильно зшити тільки з допомогою оверлока.
Часто додаються просунуті оверлоки , щоб зробити проекти швидше і простіше, оскільки вони пропонують швидкі автоматичні декоративні ефекти. Наприклад, складки і волани можна створювати автоматично за допомогою оверлока, просто «прискорюючи їх диференціальну подачу». Швейні машини, з іншого боку, вимагають, щоб швачка спочатку вручну створювала складання, а потім шила.
Ось, що Ви дізналися!
Оверлок і швейна машина - неймовірно важливі інвестиції у вашому швейному подорожі. Хоча у них обох загальні функції, вони служать різним цілям за своїм задумом.
Конструктивные особенности швейной машины и оверлока не могут сосуществовать, то есть не существует швейной машины с оверлоком. Вот почему в швейной мастерской профессионала часто есть и то, и другое.
Многие мастера, которые однажды попробовали оверлок, отказываются шить без него из-за его скорости, прочности, аккуратной отделки и в целом профессионального вида. Но это не значит, что обычная швейная машина менее важна. Существует множество основных требований к шитью, разрезов, углов и техник, которые невозможно выполнить без этого.
Ми вважаємо, що для створення цього чарівного ремесла шиття в ідеалі потрібно купити швейну машину та оверлок.