Продавець Інтернет-магазин швейної техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
448 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 15.04).

Магазин швейної техніки
+380 (66) 159-38-15Vodafone
+380 (93) 944-88-17Life - (Viber)
Додати відгук

Як ви називаєте людини, який шиє? Швачка? Модистка? Кравчиня?

Як ви називаєте людини, який шиє? Швачка? Модистка? Кравчиня?

Як ви називаєте людини, який шиє? Швачка?

Ти людина, яка шиє. Ви любите шмагати, створювати одяг або вишивати незвичайні візерунки на джинсах. Але як розповісти про своє захоплення шиттям? Якщо ви любите піч, ви називаєте себе пекарем. Якщо вам подобається кататися на велосипеді, ви називаєте себе велосипедистом. Як назвати того, хто любить шити?

Відповідно до Оксфордського словника англійської мови, правильним терміном для будь-якого, хто займається рукоділлям, є «швачка». Деякі сучасні письменники також почали використовувати новий помітний термін «шити», який об'єднує слова «художник» та «швачка».

Ви можете вибрати з безлічі термінів шиття. У кожного виду шиття є назва: ви можете бути клаптевим майстром, обойщиком або вишивальницею. Якщо ви шиєте професійно, ви, ймовірно, називаєте себе швачкою, кравцем або кутюр'є. Однак, якщо ви не професіонал і не хочете обмежувати себе тільки одним видом хобі, шиттям, який термін вам слід використовувати для опису свого хобі?

Як ви називаєте людини, який шиє?

Швачка

Швачка - це історичний, широко визнаний термін, який до цих пір використовують багато умільці. Слово «шити» має латинські корені, але конкретний термін вперше з'явився в середньовічній поезії. Він став більш широко використовуватися близько 600 років тому і швидко придбав таку популярність, що Семюел Джонсон перерахував слово «швачка» як слово для опису людини, який використовує голку в першому англійському словнику, опублікованому в 1755 році. Сьогодні в опублікованих посібниках по шиттю часто використовується фрази на кшталт «домашня швачка» для опису людини, яка шиє непрофесійно.

Однак не всім подобається термін «швачка». Деякі сучасні автори використовують дефіс, записуючи термін як «шиття», щоб уникнути плутанини. Деякі люди, які займаються шиттям, стверджують, що швачка - це застарілий термін і що всіх путаниц можна уникнути, використовуючи замість нього абсолютно новий термін.

Шити

Швачка поки не згадується ні в яких великих словниках або книгах по шиттю. Тим не менш, багато блогери і майстри використовують цей новий термін, стверджуючи, що мова постійно розвивається, і настав час прийняти новий, легко зрозумілий термін для будь-якого, хто займається шиттям будь-якого виду. Якщо розглядати дуелянта як дуелянта, значить, шиє і шиє.

Можливо, краще в цьому новому терміні - це те, що він поєднує ідею шиття з піднесеною ідеєю мистецтва. Це чудово, тому що шиття - це мистецтво: ви створюєте щось унікальне і навмисне, чи використовуєте ви готовий візерунок для вирізання та шиття вашого першого предмета одягу ручної роботи, створюєте іграшку для своєї дитини, чи розробляєте складне клаптева ковдра. Шиття вимагає навичок, часу і терпіння. Люди, яким подобається це мистецтво, заслуговують нового химерного терміна, наприклад, шиття!

Зворотною стороною є те, що цей термін настільки передовий, що навіть словник не вважає його справжнім словом. Друзі можуть здивовано поглянути на вас, якщо ви введете цей термін у бесіді. Вашій перевірці орфографії це теж не сподобається.

Швачка

Якщо ви шиєте професійно, ви, ймовірно, звертаєтеся до себе з більш конкретним терміном. Швачка - універсальний термін для жінок, які професійно шиють. До масового виробництва швейних машин під час промислової революції багато жінки заробляли гроші на шиття вручну в своїх будинках. Термін «швачка» також ставився до жінок, які шили для професійних магазинів.

Однак у наші дні більшість професіоналів називають себе ще більш конкретним терміном. Наприклад, людина, яка продає сукні ручної роботи , швидше за все, називає себе кравчинею. Швачка трохи розпливчата для тих, хто хоче продати певний навик шиття.

У наші дні цей вийшов у немилість. Технічно «швачка» - це термін, що позначає людину, яка професійно шиє. Це одне з тих слів, які просто вийшли з ужитку, ймовірно, з-за загальної практики звернення до чоловіків, які шиють кравці.

Кравець

Кравець - це ще один термін для тих, хто професійно шиє. Кравецьке справа - це мистецтво змінювати одяг. Якщо вам коли-небудь потрібно було підігнати костюм перед важливим співбесідою, ви, ймовірно, відвідали кравця. (Якщо ви ніколи не намагалися змінити предмет одягу, ви можете не усвідомлювати, наскільки це складно! Дійсно, хороша переробка вимагає великої майстерності). Однак деякі кравці також шиють одяг, особливо костюми і пальто. Це ще один досить широкий термін, який перетворився на більш ніж один конкретний навик.

Кутюр'є

Кутюр'є - це модельєр, який шиє і продає одяг для клієнта. Кутюр'є - це французьке слово, що означає кравчиня, але в наші дні воно зазвичай використовується для опису високої моди. Коко Шанель була відомим кутюр'є, про яку майже всі чули. Люди в індустрії моди сьогодні також називають себе модельєрами або дизайнерами від кутюр.

Швачка

Добре, цей термін не вимагає пояснень. Якщо ви розробляєте та / або шиєте сукні, ймовірно, називаєте себе кравчинею. Це відмінний термін як для професійних майстрів, так і для любителів! Історично кравчинею зазвичай називали жінок, які шили сукні. Звичайно, кравчиня - термін специфічний. Якщо ви шиєте м'які іграшки, серветки або кілти, це не той термін, який ви хотіли б використовувати для опису свого хобі.

Інші часто використовувані назви для людей, які шиють

Ось ще кілька термінів, які іноді використовуються для опису людей, які шиють. Деяких з них ви, мабуть, бачите багато, наприклад, майстри клаптикового шиття і майстри з текстилю. Інші ще не дуже популярні, але вибухове зростання ремісничої індустрії через інтернет-магазини, цілком може дати життя новим термінам для опису людей, які шиють!

Брошурувальник

Цей термін сьогодні мало використовується. Це відноситься до людини, який виконує оздоблювальні роботи над одягом. В епоху масового виробництва одягу не так багато місць, де для оздоблення одягу використовується ручна вишивка, ймовірно, тому ми більше не використовуємо цей термін. Зшивач - це крутий загальний термін, який може почати приживатися в швейному спільноті! Він настільки широкий, що міг би охоплювати всі, від квілтингу до в'язання, якщо б його використовували для позначення будь-якого, хто робить стібок.

Квилтер

Лоскутник - це той, хто шиє клаптеві ковдри! Квілтінг - одна з найдавніших форм шиття, яка практикується в усьому світі в різних формах. Найцікавіше в цьому терміні те, що «квилтер» може ставитися до людей, які тусуються на ганку зі своїми мамами, бабусями і друзями, аби разом шмагати який-небудь проект, і з таким же успіхом він може ставитися до професійного художника по текстилю, який займається рукоділлям. і продає ковдри за тисячу доларів як твори мистецтва.

Художник по тканинам

Хоча ви, безумовно, можете створювати мистецтво з тканини в якості хобі, термін художник по тканині або волокну звичайно відноситься до того, хто творить мистецтво з допомогою тканини і волокна. Ми говоримо тут про мистецтво музейної рівня, а не про пуделе на спідниці. Тканинне мистецтво - досить велика область; деякі художники по тканинах навіть використовують тканина, тканина для створення ілюстрацій до дитячих книжок з картинками!

Художник з текстилю

Це ще один термін для тих, хто використовує тканини та волокна для створення творів мистецтва. Деякі ткачі також називають себе художниками з текстилю.

Ентузіаст шиття

Вам може сподобатися достаток цього терміна, особливо якщо ви любите шити в якості хобі. Більшість майстрів захоплені своїм рукоділлям, тому називати себе ентузіастом шиття - найкращий варіант! Звичайно, якщо ви любите якийсь конкретний вид шиття, цей термін може здатися вам занадто розпливчастим. Якщо ви хочете продавати і просувати свою роботу, ви, ймовірно, вважаєте цей термін занадто дилетантським.

Рукодільниця

Рукоделие - это слово не из словаря, но это широкий термин, охватывающий все, от лоскутного шитья до вязания. Любой, кто владеет иглой, легко усвоит этот термин.

Custom Clothier

Вы не часто видите этот термин, но он описывает человека, который производит и продает одежду, которая индивидуально подогнана под конкретного клиента. Высококлассные портные и портные являются портными покупателями. Большинство из нас сегодня покупают одежду со склада, но если вам посчастливится купить одежду на заказ, вы получите ее у продавца одежды.

Производитель одежды

Это еще один термин, который мало используется. Если вы погуглите «производитель одежды», вашими главными хитами будут компания или человек, который производит одежду, или тот, кто работает в компании, которая производит одежду. Этот термин не используется для описания человека, который сейчас шьет. С другой стороны, если вы шьете одежду, это хороший всеобъемлющий термин, охватывающий все, от платьев до носков.

Заключение

Как вы назовете себя в следующий раз, когда поговорите с друзьями о своем увлечении шитьем? Вам нравится классический термин, броский шитье или более конкретный термин, например, портниха?

Прочитав об истории этих терминов, можно стать частью волны языковой эволюции и называть себя швейным мастером!

Каков твой выбор швейной машины!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner