Посібник з усунення несправностей та ремонту швейних машин Singer
Посібник з усунення несправностей та ремонту швейних машин Singer
Singer витримала випробування часом як один із найпопулярніших брендів швейних машин у світі. Якщо у вас самого немає Singer, у вас є друг, мама чи бабуся, які вони мають! Вивчення основних порад щодо усунення несправностей швейної машини Singer допоможе вам краще шити.
Для швейних машин Singer може знадобитися усунення застрягань, пропусків стібків або неправильного натягу. Інші поширені сценарії усунення неполадок включають усунення проблем зі шпулькою та шпульним ковпачком. Singer надає чудову інформацію щодо усунення неполадок та ремонту через свій сайт та сертифікованих технічних фахівців.
У цій статті ви дізнаєтесь поради про те, як вирішити проблему зі швейною машиною. Ви також знайдете чотирнадцять найпоширеніших рішень Singer для усунення несправностей. Нарешті, також знайдете поради з таких питань, як натяг та хиткі рядки.
Проблеми зі швейною машиною та способи їх усунення
Вивчення того, як долати основні проблеми швейних машин, допоможе вам освоїти будь-який вид шиття, тому що всі швейні машини , старі і нові, іноді мають проблеми. Крім того, ви отримаєте набагато більше задоволення від шиття, якщо не відчуватимете розчарування та безпорадність щоразу, коли щось йде не так!
Компанія Singer, заснована у 1851 році, розробляє інноваційні швейні технології вже понад 150! На відміну від багатьох компаній, які процвітали у 19 столітті, але згасли у 20-му, Зінгер і сьогодні продовжує домінувати на вітчизняному ринку швейних машин.
Хоча це правда, що Singer зазвичай не конкурує на ринку швейних машин високого класу, вони дійсно пропонують безліч дуже надійних моделей для початківців та середнього класу. Вони також процвітають в обслуговуванні клієнтів. Компанія пропонує безкоштовну підтримку та інформацію як про старі, так і нові моделі через свій веб-сайт.
Крім відвідування сайту Singer для отримання допомоги, ви завжди повинні читати посібник користувача перед усуненням будь-якої нової проблеми на вашому комп'ютері. Кожна швейна машина, навіть вінтажна, спочатку мала мати керівництво користувача, в якому описувалося, як чистити і доглядати всі механізми.
Якщо вам потрібно розібрати елементи машини для очищення, заміни деталей або загального обслуговування, слід зробити знімок на телефон, перш ніж що-небудь розбирати. Це допоможе вам знову зібрати все докупи.
Якщо ви візуальний учень, ви можете знайти на Youtube навчальні посібники для конкретних моделей з більшості проблем зі швейними машинами. Просто переконайтеся, що ви ввели номер моделі своєї машини у пошук на Youtube, щоб не дивитися підручник для іншої машини Singer!
Нарешті, можете здивувати себе тим, як швидко навчитеся справлятися з основними діями щодо усунення несправностей. Тим не менш, настає момент, коли краще довірити ремонт професіоналам.
Якщо у вас немає великого досвіду роботи з електричними або комп'ютерними проблемами, для таких видів ремонту зазвичай потрібний сертифікований спеціаліст зі швейних машин. Наприклад, якщо сенсорний екран на вашій машині не спалахує, можливо, вам доведеться віднести машину в магазин. Так само, якщо ви ремонтуєте вінтажну модель і виявляєте всередині багато потертих дротів, ви можете залишити проводку експертам.
Однак у більшості випадків ви можете самостійно усунути найпоширеніші несправності швейної машини!
Усунення несправностей швейної машини Singer: 14 поширених проблем
Більшість швейних машин Singer мають справу з чотирнадцятьма поширеними проблемами, такими як заплутана нитка та зламані голки в той чи інший момент. Тут знайдете швидкі поради, які позбавлять вас кожної потенційної проблеми!
1. Петлі нитки під тканиною
Некрасиві гнізда ниток на виворітній стороні вашого матеріалу завжди означають, що нитка зісковзнула зі шляху нитки десь між котушкою та голкою. Вам потрібно буде видалити тканину, за допомогою розпарника акуратно видалити нитку, що заплуталася, а потім повністю заправити машину.
2. Шпульна нитка поверх тканини
Якщо ви помітили, що маленькі петлі нитки шпульної стирчать з стібків на лицьовій стороні тканини, перевірте дві можливі причини. Можливо, потрібно встановити нижчий натяг верхньої нитки, або вам може знадобитися вийняти шпульку і переконатися, що вона правильно вставлена в шпульний ковпачок. Нарешті, заправте машину перед прошивкою пробного прогону, щоб побачити, чи це спрацювало.
3. Подрібнення нитки
Якщо під час шиття бачите, що нитка обсипається, як клаптик пряжі, можливо, у вас неправильний розмір голки для нитки. Як альтернатива вам може знадобитися нова котушка з нитками. Нитка з часом стає ламкою, тому шиття вінтажними нитками може спричинити масу проблем.
4. Тканина застрягла
Якщо ви натискаєте на педаль або повертаєте маховик, але нічого не відбувається, перевірте, чи опущена притискна лапка. Іншими можливими причинами можуть бути гніздо для нитки, викликане неправильним заправленням нитки, заїданням зубів транспортера або налаштуваннями управління стібками, встановленими на «0». Ви також повинні перевірити кабель живлення та шнур педалі, щоб переконатися, що все підключено та увімкнено правильно!
5. Зламана голка
Голки ламаються, якщо ви випадково прошиваєте шпильку або блискавку, але вони також можуть зламатися, якщо затупляться або погнути через надмірне використання. Ви повинні регулярно змінювати свої голки – голки для швейних машин практично нічого не варті, а встановлення нової на початку кожного проекту зробить ваше життя простіше! Нарешті, голки можуть зламатися, якщо ви надто сильно натягнете тканину під час шиття, замість того, щоб дозволити гребінцям транспортера переміщати тканину за вас.
6. Обрив верхньої нитки
Якщо верхня нитка рветься під час шиття, зверніть увагу на шорсткість на котушці, які можуть зачепити нитку під час її розмотування. Вам також може знадобитися налаштування нижчого натягу. Про всяк випадок перенаправте і шлях потоку.
7. Замикання нижньої нитки
Якщо ви виявите, що нижня нитка, що виходить зі шпульки, рветься під час шиття, спробуйте спочатку вийняти шпульку, а потім знову вставити її в шпульний ковпачок. Також заправте верхню нитку та перевірте рівень натягу верхньої нитки.
8. Пропущені стібки
Якщо під час шиття ви отримуєте нерівну лінію стібків з кривими або пропущеними стібками, спробуйте замінити або перевстановити голку. Це також відбувається, коли у вас немає потрібного розміру голки або типу нитки для матеріалу, тому обов'язково перевірте це!
9. Вільні стібки
Незакріплені стібки призводять до того, що шви розходяться, чого ви хочете! По-перше, спробуйте перезаправити машину. Зазвичай вільні стібки виникають тому, що нитка зісковзнула з дисків натягу. Вам також може знадобитися перевірити налаштування натягу, щоб знайти правильне налаштування для вашого матеріалу та нитки.
10. Перекошені стібки
Деформовані або перекошені стібки зазвичай виникають через неправильну заправку нитки або через те, що ви занадто сильно натягнули тканину замість того, щоб дозволити гребінцям транспортера просунути її під голку. Спробуйте заново заправити все, включаючи шпульку, і шиття, обережно спрямовуючи матеріал, а не проштовхуючи або протягуючи його під голкою.
11. Зморщена тканина
Зморщування тканини або швів зазвичай відбувається через неправильне налаштування натягу. Однак використання ниток і матеріалів, що розтягуються з різною швидкістю, також може спричинити цю проблему. У цьому випадку ви повинні переконатися, що ви використовуєте нитку з того ж матеріалу, що і ваша тканина.
12. Нитки тканини пошкоджені
Шиття через тканину ніколи не повинно пошкоджувати переплетення матеріалу. Якщо під час шиття ви бачите патьоки, тканини або складки, що обсипаються, негайно зупиніться. Вам можуть знадобитися голки іншого розміру, щоб правильно обробляти тканину. Ви побачите це найчастіше із щільними або важкими тканинами, для яких потрібні спеціальні голки та нитки.
13. Машина не шиє
Зупинена машина може мати кілька причин, у тому числі застрягання нитки в пташиному гнізді або просто неправильне заправлення нитки. Це також може статися зі спеціальними тканинами, такими як товсті еластичні, джинсові або стьобані шари. Для шиття таких матеріалів вам можуть знадобитися спеціальні голки та нитки.
14. Машина видає гучний шум
Так само, як ви не повинні продовжувати керувати машиною, якщо вона видає дивний шум, повинні негайно припинити шити, якщо ваша машина видає незнайомий звук! Швидше за все, вам потрібно почистити машину і видалити ворс, що скупчився. Вам також може знадобитися замінити погнуту голку.
Звичайно, ці корисні поради не охоплюють усіх можливих проблем зі швейною машиною! Однак знання того, як справлятися з чотирнадцятьма найпоширенішими помилками, дасть вам добрий початок. Продовжуйте читати, щоб отримати більш вичерпний огляд деяких інших типових проблем, таких як регулювання натягу.
Чому моя швейна машина Singer не шиє належним чином?
До поширених проблем під час шиття відносяться вільні стібки, пропуски стібків, непрацюючі зигзагоподібні візерунки та проблеми з довжиною стібка. У більшості випадків ви можете легко замінити невелику деталь або настроїти параметри для усунення кожної з цих проблем.
Якщо стібки у шві виглядають пухкими або мішкуватими, можливо, вам потрібно почистити гребінки транспортера. Також може знадобитися заміна голки.
Ворс у зубчастих рейках може вплинути на швидкість, з якою тканина проходить через машину. Це, у свою чергу, може призвести до нерівних або мішкуватих стібок. Щоб це виправити, просто почистіть швейну машину !
З іншого боку, іноді трапляються вільні стібки через неправильний розмір голки або неправильний тип нитки для вашого матеріалу. Універсальні голки стандартного розміру 80/12 або 90/14 добре працюють майже з усіма тканинами середньої щільності, але для шовковистих або щільних тканин потрібні спеціальні голки.
Якщо ваша машина відмовляється використовувати зигзагоподібну строчку, можливо, вам просто потрібно добре все почистити. Іноді частини, які необхідно зміщувати для створення різних малюнків стібка, можуть забиватися ворсом або старим маслом.
В якості альтернативи перевірте, чи не залишили ви увімкненим налаштування подвійної голки. Якщо ваша машина має цю функцію, вона блокуватиме малюнки рядків, у яких не використовується подвійна голка. Вимкніть його, і ви знову можете зигзагами!
Пропуск стібків майже завжди відбувається через тупу або зігнуту голку, яка не чіпляється за шпульну нитку, або через проблеми із синхронізацією. Проблеми із синхронізацією стають складними, але ви можете легко замінити голку. Це позбавить вас від дратівливих відсутніх стібків у більшості випадків!
Проблеми з довжиною стібка можуть вимагати професійної допомоги. Якщо машина не може прийняти параметри, які ви запрограмували для певної довжини стібка, це зазвичай означає, що пластикові шестірні всередині механізму регулювання довжини стібка зношені. Заміна цих внутрішніх деталей стає трохи складною, якщо у вас немає великого досвіду роботи із дрібною побутовою технікою!
Як відрегулювати натяг на швейних машинах Singer
Регулювання натягу на швейній машині Singer допоможе уникнути заплутування ниток під час шиття.
Отже, що таке напруга? Натяг нитки забезпечує рівність рядка. Хороші налаштування натягу призводять до збалансованого шиття з обох боків матеріалу.
Швейні машини використовують два різні механізми натягу. Той, який потрібно відрегулювати, найчастіше використовує диски для натягу верхньої нитки. Це тримає нитку злегка натягнутою, коли вона входить у вушко голки, запобігаючи гнучкій, пухкій нитці, яка може заплутатися у всьому.
Другий механізм натягу знаходиться у шпульному ковпачку, і його не потрібно часто міняти!
Хоча кожна модель Singer має невелику відмінність, ці кроки допоможуть вам розібратися з основами регулювання натягу верхньої нитки.
- Ознайомтеся з нитконаправниками, які становлять шлях нитки. Те, як нитка рухається від котушки до голки, впливає все, що ви робите під час шиття. Зверніться до посібника, якщо ви не можете визначити шлях нитки, дивлячись на вашу машину.
- В рамках цього шляху нитки ви знайдете диск натягу та регулятор. Разом вони називаються збиранням натягу. Через ці диски проходить верхня нитка по дорозі до голки.
- Знайдіть пристрій для регулювання натягу. На деяких моделях Singer ви знайдете циферблат із маленьким номером. На інших можна використовувати сенсорний екран для введення настройок натягу.
- Однак, перш ніж возитися із цим циферблатом, зробіть пробний запуск! Надягніть нитки контрастного кольору на шпульку і на котушку, прошийте ряд стібків і проаналізуйте, як виглядає стібок.
- Якщо ви бачите вільні стібки або складки, необхідно налаштувати натяг. Спробуйте встановити його на один номер вище та прошийте знову. Якщо це не спрацює, зменшіть на одиницю значення вихідного натягу та повторіть спробу, доки не отримаєте звичайну лінію стібків!
Найбільш типова настройка натягу - 4, яка підходить для тканин середньої щільності на більшості швейних машин. Найменші числа змушують машину застосовувати менший натяг. Це може знадобитися для важких тканин. Чим вище значення, тим вище натяг, що може бути необхідним для шовковистої чи легкої тканини.
Чому моя швейна машина заїдає внизу?
Застрягання швейної машини під тканиною, іноді зване гніздом для нитки, зазвичай відбувається через неправильну заправку або недостатнє натяг верхньої нитки.
Щоб вирішити цю проблему:
- Не поспішайте видаляти застряглий матеріал і нитку. Сподіваюся, ви зможете підняти притискну лапку та зрушити все вільно. Якщо він зав'язаний занадто добре, використовуйте ножиці, щоб акуратно відрізати все вільне місце.
- Повністю розкрутіть машину. Шпульку також зніміть.
- Перезаправте верхню нитку та знову вставте шпульку.
- Використовуйте клапоть тканини для пробного виконання стібків. Якщо ви отримаєте ще один клубок, негайно зупиніться. Ваша машина, ймовірно, видасть невдоволений звук, щоб повідомити вас про застрягання!
- У цей момент вам може знадобитися скинути верхній натяг. Виконайте кроки, описані в цій статті, щоб скинути натяг, а потім виконайте ще один пробний прогін стібків.
- В окремих випадках це може не усунути заїдання. Можливо, у вас є пух або сміття, що забивають зубчасті рейки чи інший механізм. Спробуйте провести ретельне очищення вашої машини!
Чесно кажучи, принаймні у дев'яти з десяти випадків більшість проблем зі швейною машиною виникає через те, що верхня нитка вислизає з дисків натягу, і вам просто потрібно знову заправити її, щоб повернутись у потрібне русло!
Чому моя швейна машина не шиє?
Якщо ваша швейна машина взагалі не шиє, у вас може бути кілька різних проблем, включаючи збій живлення чи застрявання.
Перегляньте цей зручний контрольний список і перегляньте, чи належать будь-які з можливих причин до вашої ситуації!
- Вимкніть машину і знову увімкніть її, просто якщо це скине всі налаштування та вирішить проблему!
- Шукайте коди помилок на світлодіодному екрані, якщо він є на машині.
- Перевірте шнур живлення машини та шнур педалі, щоб переконатися, що всі з'єднання надійно закріплені.
- Перезаправте верхній шлях нитки, якщо нитка зісковзнула з ниток натягу.
- Знайдіть під матеріалом «пташине гніздо» з ниток і за необхідності видаліть його.
- Перевірте котушку з ниткою, щоб дізнатись, яку нитку ви завантажили. Потім перевірте свій посібник або Google, щоб дізнатися, чи добре поєднується нитка з вашою голкою та типом матеріалу. Занадто товста нитка у голці може спричинити застрявання.
- Голка погнута, зламана чи викривлена? Якщо погнута голка вдариться об голку, машина може відмовитися шити. Ви також можете перевірити наявність подряпин на пластині голки, щоб переконатися, що ця проблема повторювалася.
- Також переконайтеся, що голка надійно закріплена в голководи. Можливо вам доведеться трохи підтягнути його гвинт.
- Зніміть шпульку та огляньте її на наявність деформації або подряпин. Замініть її новою шпулькою, якщо ви виявите будь-які дефекти.
- Для вінтажних моделей зніміть голку, очистіть все під нею, а потім знову зберіть її.
- Для всіх моделей виконайте хороше базове очищення, щоб видалити будь-який ворс або сміття.
Якщо жодне з цих можливих рішень не допомогло вам, подумайте про те, щоб доставити машину до сертифікованого спеціаліста Singer. Ви можете мати проблеми з електропроводкою або несправність комп'ютерного коду.
Усунення несправностей у швейній машині Singer
Усунення неполадок з бобінами Singer не так вже й складно. Цей простий механізм забезпечує зачеплення нижньої нитки під верхньою ниткою, створюючи стібки під час шиття. Шпулька по суті служить другою міні-котушка з ниткою.
Більшість сучасних моделей Singer мають вставну шпульку та простий шпульний ковпачок. Зазвичай вам доводиться намотувати шпульку самостійно, використовуючи намотувальний механізм, передбачений на машині. Таким чином, ви можете використовувати збігаються верхню та нижню нитки, щоб створити один рівний шов.
Фактичні проблеми із самою шпулькою виникають досить рідко. Проблеми зі швами та заплутування нитки найчастіше виникають через неправильне заправлення верхньої нитки. Перезаправлення машини або регулювання верхнього натягу вирішить більшість проблем.
Проте засмічення ворсу в доріжці (область, в якій знаходиться шпульний ковпачок) може призвести до заклинювання. Іноді зламана або погнута шпулька може викликати проблеми і в цьому випадку її необхідно замінити.
Крім того, якщо ви намотали шпульку вручну, нитка може послабити і викликати нестабільний рядок. Використовуйте намотувальний пристрій на машині, коли це можливо, щоб уникнути цього.
Нарешті, тупа або пошкоджена голка може неправильно взаємодіяти зі шпулькою та човником. У цьому випадку замініть голку і подивіться, чи приведе це до гладкішого шиття!
Проблеми зі шпульним ковпачком для швейної машини Singer
Футляр, що утримує шпульку, може іноді викликати проблеми в швейній машині Singer . Якщо нижня нитка не тягнеться плавно, вам потрібно припинити шити та зняти шпульний ковпачок, щоб з'ясувати, що відбувається.
Можливо, неправильно вставили шпульку у футляр – це трапляється з усіма час від часу! Зберіть цей компонент, а потім знову заправте верхню нитку. У дев'яти випадках із десяти це вирішить проблему.
Якщо це не спрацює, можливо, вам доведеться очистити цю область. Ворс швидко накопичується навколо шпульки та шпульного ковпачка. Використовуйте маленьку щітку, щоб забрати там внизу! (Як професійна порада: якщо ваша машина зібрала достатньо ворсу, щоб засмічити роботу, вам потрібно очистити все це!).
Нарешті, у шпульному ковпачку знаходиться крихітний гвинт, який визначає натяг шпульки у більшості моделей Singer. Вам не потрібно часто налаштовувати це на відміну від налаштувань верхнього натягу.
Тим не менш, в окремих випадках це може викликати проблеми з подачею нижньої нитки. Вам потрібно буде звернутися до свого керівництва, щоб ретельно відрегулювати цей гвинт та змінити натяг шпульки.
Коди помилок швейної машини Singer
Багато комп'ютеризованих швейних машин Singer відображають код помилки на світлодіодному або сенсорному екрані, коли щось йде не так. Апарат часто видає звуковий сигнал і відмовляється працювати, доки ви вирішите проблему.
Якщо ви знаєте, як дізнатися, що означає код помилки, ви швидко діагностувати проблеми. Наприклад, на деяких моделях C4 вказує на проблему з шпульною ниткою. Знання того, що означає цей код, дозволяє швидко зняти шпульку та вирішити проблему, не копирсаючись у всій машині у пошуках несправності!
Найголовніше, перевірте своє керівництво! У вашому посібнику користувача має бути таблиця кодів помилок та їх значення.
Якщо у вас немає посібника або ви виявили, що в ньому недостатньо інформації, ви часто можете знайти корисні поради щодо кожного коду помилки, що обговорюється на онлайн-форумах з шиття. Багато інших колекторів використовують ту саму модель Singer, що й ви, тому вони могли зіткнутися з тими самими проблемами!
Інші поширені питання про швейну машину Singer
Ви можете зіткнутися з іншими поширеними питаннями про швейні машини, наприклад, яку нитку або голку використовувати у машині Singer.
Хоча ваш посібник користувача може дати деякі рекомендації, ви також можете знайти багато підтримки в Інтернеті на форумах з шиття.
І, звичайно, тут ви також можете ознайомитися з відповідями на загальні питання!
Яку нитку я маю використовувати на моїй машині Singer?
В ідеалі, ви повинні підібрати нитку відповідно до типу матеріалу для кожного проекту, який ви шиєте на машині Singer.
Бавовняна нитка добре поєднується з більшістю тканин середньої щільності. Поліефірна нитка має невеликий розтяг у своїх волокнах, що дозволяє їй добре працювати практично з усіма видами тканини. Зазвичай слід використовувати нейлонову нитку для важких швейних проектів.
Крім того, деякі спеціальні тканини найкраще поєднуються зі спеціальною ниткою. Наприклад, вам може знадобитися використовувати шовкову нитку для шиття по шовку.
Нарешті, враховуйте вагу нитки та переконайтеся, що товщина нитки відповідає розміру вашої голки.
Яку голку слід використати?
Ви повинні підібрати розмір та тип голки відповідно до характеристик обраної вами тканини. Ви можете купити голки Зінгера, але можете використовувати будь-яку марку. Вибір правильної довжини, типу та розміру голки має набагато більше значення, ніж бренд.
Ви можете використовувати різні види голок для швейних машин, залежно від того, що ви плануєте шити. Найчастіше використовувані типи голок - універсальні, гострі та кулькові.
Універсальні голки добре підходять для більшості тканинних матеріалів і бувають різних розмірів залежно від щільності матеріалу.
Гострі голки добре працюють на слизьких тканинах, таких як шовк чи шифон. Також вам може знадобитися тонка голка для цих матеріалів.
Кулькові голки мають тупий кінчик, що дозволяє їм шити трикотаж, не чіпляючись за петлі волокна.
Як працює ниткодевач Singer?
Деякі моделі Singer поставляються з механізмом ниткодевача, щоб навчитися працювати з ним за кілька простих кроків.
- Використовуйте маховик, щоб підняти голку якомога вище.
- Проведіть нитку за останнім нитконаправителем, розташованим трохи вище голки. Зазвичай це виглядає як малесенький металевий стрижень.
- Потім потягніть нитку вліво і закріпіть її під трикутним металевим гачком на ниткодевачі.
- Тримайте вільний кінець нитки вільно, щоб він залишився на цьому гачку.
- Обережно, але твердо натисніть на важіль нитки.
- Відпустіть важіль і дивіться, як нитка проходить через вушко голки!
Як почистити машину Singer?
Щоб почистити швейну машину Singer , ви можете дотримуватися вказівок, викладених у посібнику користувача, або ознайомитися з простими покроковими інструкціями в цьому розділі!
Регулярне чищення швейної машини Singer запобігає можливим проблемам у майбутньому. Ви повинні спробувати виконати хороше базове чищення, принаймні, один раз на місяць, щоб позбавитися будь-якого прихованого ворсу, який може накопичуватися в механізмах.
- Відключіть машину від мережі та дістаньте свій надійний посібник, щоб переконатися, що ви не чистите нічого, що не повинні!
- Зніміть голку. Іноді для цього вам знадобиться невелика викрутка.
- Зніміть шпульку, шпульний ковпачок та бігову доріжку. (Ви, мабуть, маєте зробити знімок, перш ніж розбирати все це!).
- Використовуйте маленьку щітку або зубну щітку, щоб акуратно видалити ворсинки з цих ділянок. Як професійна порада експерти радять не використовувати стиснене повітря, яким чистять комп'ютерні клавіатури. Це може зробити надто великий тиск на делікатні елементи.
- Для деяких моделей Singer використовуйте олію для швейних машин. Зверніть увагу, що для всіх швейних машин потрібно масло, тому завжди спочатку перевіряйте керівництво! Щоб нанести олію, поверніть маховик і крапніть невелику краплю олії в те місце, де металеві частини труться одна об одну.
- Зберіть все назад.
- Протріть машину зовні.
- Виконайте пробний запуск на клапті тканини, щоб вловити залишки олії та переконатися, що все гаразд!
І останнє зауваження: деякі вінтажні моделі Singer вимагають спеціального додаткового очищення. Завжди звіряйтеся з посібником перед виконанням будь-якого обслуговування!
Висновок
Швейні машини Singer зарекомендували себе як надійні. Тим не менш, всі швейні машини іноді стикаються з проблемами! Навчання заміні голок, усунення застрягань та регулювання натягу зробить ваш час шиття щасливим та безтурботним.
Звичка чистити машину раз на місяць також запобігатиме багатьом проблемам у майбутньому.