Який розмір голки для швейної машини слід використати?

Який розмір голки для швейної машини слід використати?
Якщо вам подобаються саморобні проекти у вашому будинку, ви знаєте, як змінювати голки більшого або меншого розміру, коли вам потрібні більші чи менші отвори. Можливо, не знаєте, що також можете міняти голки для швейних машин , щоб отримати найкращі результати! Але як дізнатися, який розмір голки для швейної машини використати у вашому проекті?
Голки для швейних машин бувають різних розмірів, що вимірюються в американській та європейській системі нумерації. Обидві системи нумерації використовують нижчі номери для тонших голок та вищі номери для більш товстих голок. Товсті голки найкраще підходять для важких тканин, а тонкі голки найкраще підходять для легких тканин.
У цій статті ви дізнаєтесь, як працює голка для швейної машини . Ви також дізнаєтесь, як правильно підібрати голку для швейної машини до тканини. Нарешті, ви отримаєте кілька порад про те, коли та як замінювати голки для швейних машин.
Як працює голка для швейної машини?
Простіше кажучи, голка вашої швейної машини переносить нитку на протилежний бік тканини для створення стібків. Коли ви дивитеся, як працює ваша швейна машина , помічаєте яскравий спалах голки, що входить і виходить з тканини так швидко, що іноді ви можете просто побачити сріблясту пляму! Цей простий процес включає більш складну інженерію, ніж ви думаєте.
Побутові швейні машини мають кілька частин, що легко замінюються. Якщо ви початківець швачка, ви можете не знати, що ви можете вставляти та виймати голку з машини, виконавши кілька простих кроків! Це дозволяє підібрати відповідну голку для кожного проекту, який ви шиєте.
Щоб допомогти вам зрозуміти, як працює голки для швейної машини , ознайомтеся з цією розбивкою кожної частини голки. Тоді ви отримаєте більш чітке уявлення про те, чому різні форми та розміри найкраще підходять для різних видів тканини.
Частини голки швейної машини
Вам буде легше зрозуміти різні типи та стилі голок, якщо ознайомитеся з анатомією типової голки.
- Хвостовик : більшість голок для побутових швейних машин мають прямокутний переріз у верхній частині з однією плоскою стороною та однією закругленою стороною. Це ковзає у затискач голки. Потім вона міцно утримується на місці, дозволяючи машині переміщувати голку вгору та вниз з високою швидкістю.
- Плечо : прямокутний хвостовик вигинається до тоншого леза, і цей вигин називається плечем. Плечо дійсно проходить крізь тканину, коли голка рухається вгору і вниз, створюючи ширший отвір для проходження нитки.
- Лезо : Як і слід було очікувати, лезо є довгою, схожою на меч частиною, яка проходить від плеча до ока. Різні види голок мають більш товсті або тонші леза залежно від їхнього призначення.
- Шарф : Деякі види голок мають невеликий провал, перш ніж лезо зустрічається з оком. Це поглиблення, що називається шарфом, дозволяє нитки наближатися до інших частин машини, таких як петель.
- Вушко : Вушко - це отвір, через який простягається нитка на нижньому загостреному кінці голки. Ви можете знайти деякі відмінності у розмірі чи формі очей.
- Вістря : якщо ви проведете пальцем під нижнім кінцем голки, ви відчуєте її вістря! Ви знайдете різний рівень різкості в залежності від стилю. Як правило, гостре вістря добре працює з тканинами, а закруглене – із трикотажем.
Всі ці частини працюють разом, дозволяючи голці протикати тканину. Потім він проводить верхню нитку через цей отвір і дозволяє їй зачепитися за петель або гачок. Це дозволяє шпульної нитки проходити через нього, створюючи стібки!
Знаючи правильні назви всіх частин швейної машини, ви відчуєте себе експертом, але це також допоможе вам зрозуміти вказівки в посібнику користувача або в будь-якому іншому довіднику з шиття, яким ви хочете користуватися.
Типи голок для швейних машин
Голки для швейних машин бувають різних стилів та розмірів. Найчастіше використовувані типи голок для побутових швейних машин: універсальні, кулькові, гострі та еластичні. Для спеціальних проектів ви можете вибрати з ряду спеціальних голок, включаючи голки для вишивання, відстрочки та голки для джинсової тканини.
Універсальний
Універсальні голки – це універсальні голки у світі шиття. Універсальні вістря більш округлі, ніж гострі, але гостріші, ніж кулькові. Ваша швейна машина швидше за все йшла із набором універсалів!
Вони добре працюють із більшістю типів тканин, від тканини до трикотажу. Багато початківців швачки навіть не думають про заміну стандартного універсала! Тим не менш, для досягнення найкращих можливих результатів ви, ймовірно, захочете підібрати тканину до голки, яка найкраще працює з нею.
Гострий
Гострі голки мають дуже гостре вістря! Вони також мають міцний стрижень та маленьке вушко. Ці елементи дозволяють гострим предметам легко протикати кілька шарів тканини для квілтингу або відстрочення.
Гострі предмети погано поєднуються із трикотажем, але добре поєднуються з дуже легкими прозорими тканинами.
Ви найчастіше бачитимете гострі предмети, рекомендовані для проектів, які включають шиття через кілька шарів.
Голки для джерсі
Злегка закруглений кінчик голки проштовхує волокна тканини, а чи не прорізає їх гострим краєм. Тому кулькові ручки найкраще підходять для трикотажу.
В унікальній структурі трикотажу використовуються переплетені нитки петля замість типового візерунка тканого полотна.
Це означає, що гостра голка може легко зачепитися за петлі та викликати проколи трикотажу. Якщо ви використовуєте красиво закруглену кулькову ручку, ви уникнете цієї проблеми!
Еластичні голки або голки для трикотажу
Еластичні голки мають спеціальну канавку над вушком, яка називається шарфом. Шарф дозволяє еластичним голкам розміщувати нитку дуже близько до гачка або петлювача, запобігаючи пропуску стібків. Це найкраще працює з еластичною тканиною, такими як спандекс або еластичний трикотаж.
Шиття на трикотажі часто викликає труднощі, тому що тканина розтягується та ковзає під час роботи.
Робота зі спеціальною еластичною голкою допомагає запобігти будь-якому простору для маневру та пропуску стібків під час роботи!
Таблиця голок для швейних машин
Ось зручна таблиця, в якій представлені різні типи голок та способи їх використання!
Тип голки | тип ткани |
---|---|
Універсальний | Штори, шовк, поплін, льон, оббивка |
Гострі предмети | Вуаль, мікрофібра, верхній рядок на всіх тканинах |
Джерсі | Трикотаж, трикотаж, подвійний трикотаж |
Еластична голка | Спандекс, лайкра, еластичний трикотаж |
Джинсова або ріжуча голка | Джинсова тканина, вельвет, шкіра, парусина, вініл |
Подвійна голка | Декоративний рядок на будь-якому типі тканини |
Який розмір голки для швейної машини слід використати?
Після того, як ви оберете правильний тип голки для свого проекту, вам потрібно буде вибрати розмір голки в залежності від ваги тканини. У більшості випадків легший матеріал найкраще працює з більш тонкою голкою, а важчий матеріал найкраще працює з товстою голкою.
Але як вибрати товсту чи тонку голку для швейної машини? Ви можете легко вивчити системи нумерації, які використовуються для пояснення товщини голки.
Розміри голок для швейних машин
Розміри голок для швейних машин зазвичай представлені двома числами, що становлять товщину стрижня голки. Звідки ви знаєте, що означає цей вимір? Приступимо до цифр!
Чому у розмірах голок використовуються два числа? Одна цифра вказує на європейський метод визначення розмірів. Інший номер використовує американську систему розмірів.
Ви побачите розміри, перераховані як з європейським номером першим, так і з американським другим, а також з американським першим та європейським другим! Так, це трохи збиває з пантелику, але не панікуйте! Обидві системи вимірювання слідують простому правилу: що більше число, то товщі голка.
У європейських числах використовується метрична система, що базується на сотих частках міліметра. Наприклад, розмір голки 100 означає, що діаметр стрижня голки становить 1 мм. Ця система нумерації коливається від 60 до 120, а менші розміри вказують більш тонку голку.
Американська система існує тому, що Зінгер давно зробив її популярною. Він коливається від 8 до 19. Найменші числа також означають більш тонку голку у цій системі.
Отже, якщо ви бачите вимірювання 12/80, 12 вказує на американський вимір, а 80 вказує на європейський вимір. Голка із закругленим кінцем 12/80 чудово працює із трикотажем!
Пам'ятайте, однак, що ви також можете побачити цей розмір голки, виражений як 80/12.
Тонка голка розміром 10/70 (або 70/10) працює з тонкими матеріалами, такими як шовк та органза. Вам також потрібно буде знайти легку нитку, щоб пройти через маленьке вушко.
Товстіші голки великого розміру найкраще підходять для важких тканин.
Бавовна
Універсальні голки середнього розміру 12/80 або 14/90 добре працюють із бавовною. Вушко голки такого розміру легко пропускає повсякденну поліефірну нитку.
Якщо ви прошиваєте або вистібаєте бавовняну тканину, ви можете замість цього використовувати гостру голку розміру 12/80 або 14/90. Ви бачите, що експерти рекомендують використовувати вістря з бавовною весь час, тому що їх гострі кінчики так легко ковзають по легких тканинах.
Трикотаж
Як ви вже знаєте, кулькові ручки найкраще поєднуються із трикотажем! Трикотажні голки бувають різних розмірів, тому слід вибирати розмір залежно від ваги вашого матеріалу.
Якщо ви працюєте з важким трикотажем, вам може знадобитись кулькова ручка 16/100. Якщо ви працюєте з таким тонким і легким трикотажем, що майже можете бачити крізь нього, вам може знадобитися кулькова ручка 10/70.
Звичайно, якщо ви плануєте використати еластичне трикотажне полотно, ви можете розглянути можливість використання еластичної голки. Це допоможе вам уникнути пропусків стібків під час шиття складних матеріалів.
Сатин
Для тонкої, гладкої тканини, такої як атлас, зазвичай потрібна тонка універсальна голка з не надто гострим кінцем і розміром близько 8/60 або 10/70.
На атласі погано видно сліди від голки, тому переконайтеся, що ви починаєте роботу зі свіжою голкою! Якщо під час шиття ви починаєте помічати якісь потіки, складки або очевидні отвори від голки, можливо, вам також доведеться замінити голку в середині проекту.
сорочки
Вам потрібна тонка, тонка голка, коли ви працюєте з ножицями. Шукайте найменші можливі вимірювання 8/60 або 10/70. Вам також знадобиться тонка нитка, яка гармоніюватиме з прозорою тканиною і проходитиме через маленьке вушко.
Ви також повинні залишатися стібками, коли це можливо, щоб цей тип матеріалу не обсипався під час шиття.
Джинсова тканина
Джинсова тканина, також відома як джинсова тканина, отримує свій особливий вид голки! Зазвичай вони мають більшу товщину, наприклад 18/110. У них міцні стрижні та ріжучі кромки для прошивання важкого чи щільного матеріалу.
Ви можете використовувати цю голку для щільних матеріалів, таких як полотно, для шиття будь-якого виду джинсової тканини та для шиття через кілька шарів тканини.
Попереджаю, не кожна побутова швейна машина може працювати з важкими тканинами. В наші дні ви можете купити спеціальні машини тільки для роботи з тканиною джинсу!
Шкіра
Ріжучі або шкіряні голки найкраще підходять для шкіри, тому що вони роблять отвір в товстому матеріалі, так само, як це робить шило, коли ви працюєте зі шкірою вручну. Ви можете купити їх у різних розмірах залежно від товщини шкіри.
Ще раз переконайтеся, що ваша швейна машина може працювати зі шкірою, перш ніж приступати до проекту. Якщо ви плануєте шити виріб зі шкіри, купіть кілька змінних голок для шкіри на випадок, якщо вони зламаються під час роботи.
Квілтінг
Голки для квілтингу мають коротке лезо та тонкі круглі вушка. Коротка голка дає вам додатковий простір для вставки ковдри на всю товщину!
Ви можете придбати голки різних розмірів, залежно від типу тканини, яку ви використовуєте.
Стегальні машини та побутові швейні машини можуть не завжди працювати з одними й тими самими типами голок для квілтингу, тому обов'язково прочитайте опис продукту перед покупкою.
Вишивальна машина
Вишивальні машини підпорядковуються всім тим самим правилам вибору голки, як і побутові машини. Наприклад, вам знадобиться кулькова голка, якщо ви плануєте вишивати на трикотажному матеріалі. Ви також захочете вибрати розмір голки, залежно від товщини тканини.
Однак для машинної вишивки можуть знадобитися спеціальні нитки. З цієї причини прочитайте посібник користувача та переконайтеся, що ви вибрали голку, що підходить для цього типу ниток.
Чи всі швейні машини використовують ті самі голки?
Хорошою новиною є те, що більшість голок для швейних машин взаємозамінні з будь-якою маркою побутової швейної машини! Ви можете купити набір голок для швейних машин та використовувати їх у машинах Necchi, Brother або Janome.
Таким чином, розміри голок залишаються незмінними для Singer, Brother або будь-якої іншої марки!
Найчастіше використовуваною голкою для швейних машин є універсальна голка розміру 12/80.
Однак у оверлоках, вишивальних та стьобальних машинах можуть використовуватися голки, не призначені для звичайних швейних машин.
Як довго служать голки для швейних машин?
Як правило, голку для швейної машини необхідно замінити приблизно через вісім годин шиття або після прошивання двох бобін з нитками. Ви також можете слухати звук голки, що протикає тканину. Якщо замість того, щоб безшумно прослизати, він починає видавати звуки, що ляскають, ймовірно, вам потрібно змінити голку.
Якщо це легко запам'ятати, ви можете завжди вставляти нову голку на початку нового швейного проекту. І, звичайно, ви захочете змінити голку, щоб вона відповідала типу тканини, з якою ви плануєте працювати!
Спеціальні покриття, такі як титан, можуть у деяких випадках збільшити термін служби.
Ще одна важлива причина, через яку вам доведеться вставляти нову голку, - це сколи або поломки. Це може статися, якщо ви неправильно заправили машину. Іноді занадто сильний натяг тканини замість того, щоб дозволити машині переміщати матеріал за допомогою гребінок транспортера, може призвести до поломки голки.
Нарешті, одна з основних причин вибору правильного типу та розміру голок для швейної машини для роботи полягає в тому, що використання неправильної голки може призвести до її поломки! Якщо ви використовуєте тонку голку для шкіри, вона швидше за все відразу зламається.
Щоб позбавитися старих голок для швейних машин, просто помістіть їх у герметичний контейнер, наприклад, у баночку з-під таблеток. Їх також приймають деякі центри переробки чи металобрухту.
Розміри голок оверло
Розміри голок для оверлока можуть змінюватись від спеціальних промислових розмірів до звичайних розмірів, що використовуються в побутових швейних машинах. Звичайно, оверлок зазвичай використовує дві або більше голок для створення малюнків оверлочної строчки.
Найчастіше до нових оверлокам, призначеним для домашнього використання, підходять стандартні голки для побутових швейних машин. У цьому випадку просто підберіть тип і розмір голки до тканини, як і будь-який інший швейний проект.
Якщо у вас є старий оверлок або спеціальний промисловий оверлок , вам потрібно буде придбати голки, призначені для нього.
Найкращі голки для швейних машин
Голки для швейних машин Schmetz та Gros-Beckert високо цінуються за якість та надійність. Singer також продає великий вибір, зокрема безліч фірмових видів.
Більшість голок для швейних машин є взаємозамінними, тому для типового домашнього шиття якість та бренд можуть не мати великого значення. З іншого боку, вибір правильного типу та розміру голки має велике значення!
Тим не менш, вам, ймовірно, не слід купувати оптом небрендовані голки на eBay. Вам краще купувати у відомої компанії з виробництва швейних машин, щоб ви знали, що виріб підійде до вашої машини!
Ознайомтеся з цими оглядами, щоб отримати уявлення про пару чудових наборів голок, які ви можете купити сьогодні.
50 універсальних голок для швейних машин Schmetz
Якщо ви хочете запастися якісними універсалами, спробуйте цей набір зі Schmetz! Вам не доведеться зупиняти швейний проект і постійно бігати в магазин за новою голкою, купуючи п'ять карт голок. Можливо, найголовніше, що кожна голка поставляється із гарантією бренду Schmetz , відомого своїми якісними швейними виробами з 1800-х років!
Кожна голка має трохи закруглене вістря. Набір поставляється в різних розмірах, що ідеально підходять для роботи з будь-якою вагою матеріалу.
І останнє, але не менш важливе: як замінити голку у швейній машині? Дотримуйтесь цих простих кроків, і ви швидко станете професіоналом!
Спочатку знайдіть гвинт голки, що стирчить із боку затиску голки. Трохи послабте цей гвинт. (Пам'ятайте, правий-щільний, лівий-вільний!).
Злегка тримайтеся за голку, поки ви послаблюєте гвинт, тому що вона просто випадає! Якщо цього не сталося, обережно потягніть за голку, щоб витягнути її після ослаблення гвинта.
Потім поєднайте плоску та закруглену сторони стрижня нової голки з отвором в голкотримачі. Вставте нову голку в отвір.
Нарешті, обережно затягніть гвинт, доки голка не увійде в голкоутримувач!
Висновок
Ключем до вибору правильної голки є вибір типу та розміру голки, які відповідають стилю та вазі вашої тканини. Різні типи голок мають округліші або гострі кінчики.
Розмір голки вимірює товщину стрижня голки. Вищі виміри описують більш товсту голку, яка найкраще підходить для важких матеріалів. Маленькі числа означають тонку голку, яка працюватиме з легкою тканиною.
Ви коли-небудь міняли голку у своїй швейній машині? Спробуйте сьогодні та дізнайтеся, наскільки цей простий трюк покращить ваше шиття!