Продавець Інтернет-магазин швейної техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
466 відгуків
promo_banner
Магазин швейної техніки
+380 (66) 159-38-15Vodafone
+380 (93) 944-88-17Life - (Viber)
Додати відгук

Швейна машинка Brother: моделі, історія.

Швейна машинка Brother: моделі, історія.

Історія швейних машин Brother

Якщо у вас є класична швейна машина авокадо 1950-х років, швидше за все, це вінтажна модель Brother! Урожайні моделі швейних машин Brother мають невловиме минуле. 

Компанія Brother Industries, заснована у 1908 році, і сьогодні залишається успішним виробником швейних машин. Компанія відома своїми інноваціями і навіть продала першу комп'ютеризовану домашню швейну машину у 1970-х роках.

Історія швейних машин Brother

Канекічі Ясуї заснував одну з перших компаній з виробництва швейних машин у Японії у 1908 році. Його компанія починала з виробництва деталей для швейних машин та ремонту промислових машин. У цей час компанія називалася Yasui Sewing Machine Co.

Масаєсі Ясуї успадкував компанію від свого батька і перейменував її на Yasui Brother's Sewing Machine Co. Він керував розробкою першої швейної машини компанії, моделі з ланцюговим стібком, призначеної для шиття солом'яних капелюхів.

У 1930-ті роки компанія здійснила кілька великих проривів. По-перше, молодший брат Масаесі, Дзіцуїчі, винайшов конструкцію човникового гачка. Це дозволило розробити популярну домашню швейну машину.

По-друге, наприкінці 1930-х років брати запустили успішну лінію своїх промислових швейних машин. Протягом цього десятиліття компанія була знову перейменована в Nippon Sewing Machine Manufacturing Co.

Друга світова війна та японська швейна промисловість

Закінчення Другої світової війни та американська присутність у Японії мали цікаві наслідки для світу швейних машин. У рамках процесу роззброєння деякі японські фабрики перетворили себе на виробників товарів для дому.

Звичайно, серед цих товарів вітчизняного виробництва були і швейні машини !

Декілька відомих компаній з виробництва швейних машин, таких як Janome , почали свою діяльність у цю епоху. Попит на вітчизняні швейні машини в Америці та Європі відкрив великий ринок для японських машин. Це також спричинило популярність так званих машин зі значками.

Багато великих роздрібних торговців придбали швейні машини чи іншу побутову техніку, вироблену Японії. Потім американські роздрібні продавці перейменували техніку на торгову марку американської компанії.

Це різко збільшило успіх багатьох японських компаній. На жаль, це також ускладнює з'ясування того, хто насправді зробив деякі швейні машини тієї доби!

Звичайно, Brother мав довгу та успішну історію до повоєнного буму. Але компанія змогла використати глобалізацію виробництва швейних машин на початку 1950-х років у своїх інтересах.

Brother продав кілька швейних машин під маркою, зокрема знамениту Coronados. Проте вона також почала розповсюджувати швейні машини в Штатах під власною торговою маркою. Ви можете знайти велику різноманітність зелених або синіх машин 50-х років з культовим курсивним логотипом Brother, прикріпленим жирними хромованими літерами!

Це призвело до ще однієї зміни назви компанії. Компанія Brother вийшла на світовий ринок як Brother International Corporation.

Комп'ютери та швейні машини

У 1970-х роках компанія Brother успішно випустила першу комп'ютеризовану домашню швейну машину . Це зміцнило позицію компанії як провідного новатора у ключовий момент.

Звичайні електромеханічні швейні машини більше не мали достатнього ринку, щоб стимулювати продаж такої великої компанії. Через це Brother доводилося постійно пристосовуватися до мінливого світу.

Компанія диверсифікувала виробництво багатьох видів офісної та комп'ютерної продукції, і ця тенденція продовжується і сьогодні!

Швейні машини Brother сьогодні

У наш час домашні швейні машини – це хобі, а чи не необхідність. Розвиток синтетичних тканин та зростання індустрії готового одягу зробили домашні швейні машини менш актуальними. Миттєвий доступ до готового одягу змінив уявлення більшості людей про одяг!

Це призвело до зниження попиту на побутові швейні машини . Дуже небагатьом виробникам швейних машин вдалося залишитися на плаву в 20 столітті. Janome і Brother є двома найсильнішими прикладами компаній, що проіснували більше століття.

Ці популярні швейні компанії процвітали, коли вони вступили у 21 століття із новим набором комп'ютеризованих продуктів!

Сьогодні Brother Industries виробляє величезний асортимент продукції: від комп'ютерів до принтерів для друку етикеток та швейних машин! Проте швейна продукція залишається одним із найбільших напрямків діяльності компанії.

Популярні моделі швейних машин Older Brother

Сьогодні ви можете знайти багато популярних моделей швейних машин Brother, але багато моделей, випущених у 1940-50-х роках, мають більш уривчасту історію. Чому так важко знайти інформацію про старі моделі Brother?

Ймовірно, з двох причин. По-перше, це простий мовний бар'єр. Сьогодні Brother Industries – міжнародна компанія. Але більшість їх записів та інформації минулих років існує лише японською мовою.

По-друге, компанія, схоже, вирішила не робити інформацію про деякі свої вінтажні моделі легкодоступною. Можливо, компанія вважає за краще спрямовувати всі свої сили на просування своїх сучасних моделей.

Тим не менш, також справедливо припустити, що дуже успішна компанія не хоче привертати багато уваги до епохи швейних машин з маркою в 1950-х роках. Ви можете зрозуміти цей вибір, тому що багато цих машин продавалися під іншою торговою маркою.

Все це говорить про те, що вам може бути важко дізнатися, чи Brother зробив конкретну вінтажну швейну машину.

Яка модель швейної машини Brother краща?

Популярні вінтажні моделі Brother включають Coronado та HA-4. Сьогодні ви можете вибирати з широкого асортименту швейних моделей Brother , що добре зарекомендували себе . Набагато складніше знайти інформацію про вінтажні моделі Brother.

Наприклад, багато машин з маркуванням мають номер моделі, що починається з букв «JA», що вказує на те, що вони виготовлені в Японії. Якщо у вас є одна з цих моделей, можливо, Brother зробив її! Знайдіть серійний номер, надішліть його Brother і подивіться, що ви можете дізнатися!

Ранні моделі

У Brother немає старовинних швейних машин, оскільки їх перші моделі продали на початку 1900-х років. Правильніше було б назвати ранні моделі Brother вінтажними швейними машинами.

Перші з них, виготовлені в 1920-х і 30-х роках, виглядають як перегорнута буква С, виготовлена ​​з тонкого чавуну. Ви, ймовірно, не знайдете багато з них у ці дні!

Ці моделі включають першу машину ланцюгового стібка, вироблену Brother. Побутова машина човникового стібка Brother також схожа. Вона успішно продавалася у 30-ті роки.

1950-ті роки

Однією із найвідоміших машин під маркою Brother, проданих за кордоном на ранньому етапі, була Coronado. Так ось, Brother не зробив усі яскраво-зелені моделі, що продаються як Coronados! Декілька інших виробників також випускали моделі, що продаються як Coronados, що ще більше збиває з пантелику.

У 50-х роках компанія Brother приєдналася до цієї перемоги і використала це як одну з точок опори компанії для запуску глобального бренду. Моделі Coronado зазвичай мають помітну назву бренду на передній частині машини. Вони мають яскраве або блідо-зелене забарвлення та тверді металеві деталі. Зазвичай вони пропонують прості функції шиття, такі як прямий і зворотний рядок.

HA-4, трохи колюча модель зеленого кольору авокадо, також продавалася в 1950-х і 60-х роках. Він має надійний прямий рядок та дуже схожий на моделі Atlas Deluxe, які добре продавалися на той час. Деякі з них можуть постачатися з логотипом Brother у вигляді металевої пластини.

Це 1970-ті роки

У 1979 році компанія Brother продала першу комп'ютеризовану побутову швейну машину Computer Sew 1000. Ця інноваційна машина пропонувала домашній каналізації широкий вибір рядків.

Перші комп'ютеризовані машини зробили революцію у швейному машинобудуванні. Складні програми для вишивальних та стьобальних машин, якими ви користуєтеся сьогодні, походять від цієї першої комп'ютеризованої моделі!

Ви, мабуть, ніколи не знайдете Computer Sew 1000 у продажу, тому що сьогодні це досить рідко! Brother швидко перейшов до винаходу постійного потоку комп'ютеризованих машин. До них відносяться швейні, вишивальні машини із передовими комп'ютеризованими технологіями.

Моделі Brother, випущені у 1970-х роках, містять пластикові деталі замість твердих та міцних металевих деталей, які використовувалися у старих вінтажних моделях. Все має свою ціну, і компроміс із передовими комп'ютеризованими можливостями швейних машин не є довговічним.

Сучасні машини

Сьогодні Brother, як і раніше, займає лідируючі позиції у світі шиття. Компанія пропонує широкий спектр моделей, починаючи від економ-варіантів та закінчуючи розкішними машинами.

Сучасні машини Brother дуже відрізняються за ціною. Ви знайдете моделі-початківці, що продаються за кілька сотень доларів в нижній частині спектру. У верхній частині просунуті стьобальні та вишивальні машини продаються за кілька тисяч доларів.

Комп'ютеризована швейно-стьобна машина Brother CS6000i - один з прикладів популярної сучасної моделі. Ця машина пропонує 60 варіантів рядка. У нього знімний вільний важіль, потужний двигун та зручний РК-екран.

Модель Brother XR9500PRW Project Runway відрізняється більш компактним дизайном. Це дає модельєрам-початківцям ще більш просунуті 100 стібків на вибір. Через свою просту конструкцію ця модель також добре підходить для початківців швачок.

Brother виробляє свої сучасні машини на підприємствах у Китаї та Тайвані. Компанія продає мільйони машин щороку!

Де знайти серійний номер швейної машини My Brother?

Серійний номер більшості старовинних машин Brother вибито на невеликій металевій пластині. Ви часто можете знайти цю пластину пригвинченою до задньої частини машини. Ви також можете знайти його під маховиком.

На новіших моделях можна знайти серійний номер, надрукований на наклейці.

Якщо у вас є офіційний пристрій Brother, який носить торгову марку Brother, у серійному номері використовуються перші дві літери для позначення року випуску. Однак, якщо у вас є модель зі значком, вам буде важче зіставити серійний номер на сьогоднішній день.

Іноді ця табличка, і будь-які таблички з маркуванням могли зникнути з машини. У цьому випадку вам доведеться вдатися до спроби зіставити характеристики машини з фотографіями інших моделей аналогічної епохи.

Наприклад, якого кольору ваша машина? Чи є хромований декор? Який двигун він використовує?

Пам'ятайте, що коли ви знайдете серійний номер, ви можете надіслати запит Brother для отримання додаткової інформації, якщо ви вирішите це зробити!

Посібник з експлуатації швейної машини Brother

Посібник з експлуатації вашої вінтажної швейної машини Brother містить важливу інформацію, наприклад, як чистити машину, заправляти нитку та керувати нею. У деяких випадках він може сказати вам, в якому році була зроблена машина.

Висновок

Brother Industries має більш ніж сторічну історію. Компанія винайшла першу комп'ютеризовану домашню швейну машину . Сьогодні компанія продовжує постачати широкий спектр інноваційних швейних машин.

Моделі Brother відрізняються міцною конструкцією та високою якістю виготовлення, але знайти інформацію про більш старі моделі Brother досить складно. Компанія пропонує складний процес відправки запиту, який може надати ключову інформацію про старішу модель. Ви також можете купити швейні машини Brother в Інтернеті, щоб знайти інформацію про ці моделі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner