Підручник з усування вад і ремонту швейних машин Janome
Підручник з усування вад і ремонту швейних машин Janome
Навіть якщо ви віддаєте себе швейна машина Janome Весь любов і турботу у світі, в якийсь момент їй знадобиться ремонт. Така природа будь-якої маленької машини з такою кількістю рухомих частин. Коли це станеться, вам знадобиться допомога, щоб усунути проблеми і відремонтувати їх швейна машина Janome, яке допоможе вам вирішити проблему!
Усунення проблем зі швейною машиною Janome включає в себе прості дії, такі як очищення нагромадженого ворса і видалення сплутаних ниток. Більш складні проблеми, як - от проблеми з верхнім і нижнім натягом, задирання тканини або дивні звуки, вимагають більше роботи. Проблеми зі швами, такі, як вільні, вузлисті або хвилеподібні шви, також потребують уваги.
Ви дізнаєтеся 18 способів усунення неполадок на швейних машинах Janome. Ви дізнаєтеся, як розібрати і скинути машину Janome. Нарешті ви дізнаєтесь, як звернутися за допомогою до професійного спеціаліста Janome!
Що потрібно знати про швейні машини Janome
Ясаку Осе винайшов круглу шпульку і заснував компанію, яка врешті - решт стала називатися Janome 1925 року. У 1954 році компанія отримала свою назву. Цікавий факт: « Janome» — це японський термін, який описує зміїне око, що стосується знаменитих круглих бульбашок!
Більшість моделей Janome, які ви знаєте і любите, з'явилися після 1954 року, коли післявоєнна японська індустрія швейних машин перетворилася на глобальну індустрію.
За останні роки компанія Janome розробила багато інновацій для швейних машин. Компанія створила центр досліджень і розробок спеціально для безперервної розробки нових технологій у 1964 році. Наприклад, дослідницький центр створив Memory 7, першу програмовану швейну машину всіх часів!
Сьогодні швейні машини Janome славиться вищим і високотехнологічним потенціалом. Професійні швеї, кравці та дизайнери часто використовують високоякісні моделі Janome.
Janome має промислові підприємства в Таїланді та Тайвані. На цих заводах встановлено безліч роботів, створених з використанням запатентованої технології Janomes, які допомагають збирати крихітні і точні компоненти швейних машин.
Все це показує, що машинки Janome — добрі швейні машини! Але навіть добрі швейні машини іноді вимагають невеличкої доробки.
Усунення проблем швейної машини Janome: 18 поширених проблем
Кожного разу, коли ви сідаєте за шиття, ви повинні очікувати кілька дрібних збоїв, які потребують хоча б невеликого усунення неполадок, навіть при використанні відмінних швейних машин Janome!
Тут ви знайдете поради, як подолати 18 найпоширеніших проблем, з якими можна зіткнутися під час використання швейної машини Janome.
Застереження, будь ласка, перевірте свою безпеку, якщо ви придбали швейну машину. Janome надає великі гарантії на багато своїх машин, і ви можете скасовувати гарантію, намагаючись виправити деякі проблеми самостійно.
Крім того, ви завжди повинні вимикати швейну машину перед усуненням проблем. Ви не хочете, щоб ваші пальці опинилися під голкою, якщо ви випадково прийдете на педаль під час ремонту!
1. Не зшивати
Якщо ваша швейна машина Janome Відмова шити може бути пов'язана з кількома різними проблемами. Виконуйте ці кроки, щоб з’ясувати основну причину!
- Перевірте шнур живлення і виделки педалі. Звучить безглуздо, але якщо щось руйнується, можливо, вам просто потрібно знову підключити виделку або шнур!
- До речі, ви не забули включити свою машину? Ви можете закотити очі, але ви будете здивовані, скільки разів ви можете сідати за шиття і натискати на педаль тільки для того, щоб зрозуміти, що ви забули натиснути на вимикач харчування!
- Ви щойно насочили шпульку? Переконайтеся, що ви переналаштували машину для шиття, а не для насотки шпульки. Він не буде шити і може видавати дивний шум, якщо ви забули і залишили його в положенні намотки шпильки або в режимі намотки шпульки на комп'ютернизованих моделях.
- Якщо машина включається, але махівка не крутиться, то, мабуть, у вас переплуталася нитка. У цьому випадку ознайомтеся з розділом « Зам’ята нитка» нижче, щоб вирішити проблему!
2) Заглиблення
Застрелення в швейній машині зазвичай відбувається через те, що щось пішло не так з верхньою ниткою. Або ж вам слід налаштувати параметри натягування, або ж нитка може зісковзнути з диска натягнення або нитенаправника.
Обидві ці можливості можуть призводити до сильного заплутування нитки на зночній стороні тканини. Іноді каналізації називають цей особливий вид клубка «птичних гнізд», тому що саме так він виглядає!
Щоб виправити зам' язування:
- Вимкніть і відключіть швейну машину від мережі. Якщо вам потрібно світло, підтримуйте свій мобільний телефон з ввімкненою опціями ліхтаря!
- Підніміть притисну лапку від тканини.
- Якщо махівка крутиться, підніміть голку.
- Візьміть кілька маленьких гострих ножиць для вишивання і обріжте нитку під тканиною, поки не зможете витягнути тканину.
- Відкрийте шпульний ковпачок і вилучіть будь-які вільні шматочки нитки, які можуть зачепитися за нього.
- За допомогою невеличкої відгортки зніміть голку і переконайтеся, що під нею не застрягли сплутані нитки. Як правило, відвертня йде у комплекті з вашою швейною машиною! Якщо ні, то ви завжди можете придбати дешевий комплект для ремонту окулярів і використовувати його для відкладання.
- Знову вставте шпильку і знову заправте верхню нитку. Перевірте, чи ви підняли притиснуту лапку перед заправкою нитки, щоб правильно вирівняти диски натягнення. Користуйтеся скибкою тканини для декількох пробних стібків, щоб переконатися, що все гаразд!
- Якщо у вас відразу виходить ще одна зам’ята, то, можливо, вам потрібно відрегулювати верхнє натягнення. Прочитайте, будь ласка, розділ про проблеми стресу у цій статті.
3. Ткань застрягла
У застряжої тканини є кілька простих рішень!
- Іноді тканина не проходить під голкою, тому що ви забули опустити притиснену лапку перед початком шиття.
- Можливо, ви забули перезавантажити машину після того, як помістили її у спеціальні параметри, такі як « штопка» або « Вільний рух». Переконайтеся, що ви скинули всі параметри для нормального шиття.
- Аналогічним чином, якщо у вас було увімкнено параметри стібка з подвійним голком, вам, можливо, доведеться скинути параметри для звичайного прямого стіжка.
- Проблема з верхньою ниткою могла довести до застрелення нитки під тканиною. Зверніть увагу на розділ, щоб дізнатися, як вилучити пом’якшення!
4. Заплутовані нитки
У більшості випадків нитки сплутують через те, що щось пішло не так з верхньою ниткою. Після видалення клубка спробуйте повторно заправити машину.
Якщо у вас немає великого досвіду заправки нитки в швейну машину або ваша машина Janome нова для вас, почніть з читання розділу про заправку ниток у підручнику користувача. Крім того, ви можете знайти корисні відеоролики на Будь ласка, сайте Janome, в яких показано, як заправляти деякі з їх найпопулярніших моделей.
Загалом, ви можете виконати наступні основні кроки, щоб заправити швейну машину Janome:
- Усуньте стару нитку, надрізавши її близько до котушки, а потім акуратно простягнувши її вниз і назовні через голку.
- Помістіть нитку на стержень для котушки і розмочіть від шести до десяти дюймів вільної нитки.
- Далі йдіть по шляху потоку. Деякі машини Janome використовують цифри для позначення кожного кроку шляху. Інші пропонують шлях з кодуванням кольорів, щоб слідувати з ниткою.
- Проведіть нитку через перший нитенаправитель. Продовжуйте пересувати нитку ліворуч до наступного нитенаправителя.
- Переконайтеся, що голка піднята так, щоб ви могли чітко бачити рівень нітепритягута над корпусом швейної машини. Крім того, через нього проведіть нитку.
- Тепер дорога нитки рухається вниз до голки. Зачепіть нитку за останній нитнетаправитель і протягніть її за поправленням зліва від голки.
- Зрештою, використовуйте автоматичний ниточок або заправте нитку самостійно!
Іноді нитки сплутуються через те, що ви намагалися використовувати непідхідний тип ниток для цього типу тканини. Зазвичай радиться використовувати нитку, виготовлену з того ж типу волокон, що й матеріал. Наприклад, шовкова нитка добре поєднується з шовком, а бавовняна — з бавовняною тканиною.
Ваша швейна машина також може погано працювати з певними типами ниток. Наприклад, у деяких швейних машинах можуть застрягти петля або товста нитка.
5. Сломанна голка
Іглі ламаються найчастіше через те, що у вас неправильний тип голки для типу нитки або матеріалу. Наприклад, вам знадобиться спеціальна голка для відстрочення, якщо ви використовуєте товсту нитку для відстрочення. Завжди корисно вставляти нову голку на початку кожного нового проекту по шиття, тому шукайте додатковий час, щоб з’ясувати, яка голка працюватиме найкраще, коли ви будете це робити!
Ознайомтеся з цими поширеними виправленнями для зламаних голок:
- Переконайтеся, що ви повністю затягли гвинт іглудержаря. Якщо голка впаде трохи вниз, вона може зачепитися за шпильку і зламатися.
- Перевірте розмір і тип голки і переконайтеся, що вони відповідають вазі і типу матеріалу, який ви плануєте використовувати.
- Для деяких химерних малюнків шиття потрібно мати притиснені лапки або інші пристрої. Якщо ви не вирівнюєте їх належним чином, голка може зламатися під час шиття.
- Переконайтеся, що ви дозволяєте зубчастим рейкам пересувати тканину під голкою. Ваша рука може лежати м'яко на тканині, направляючи її в правильному напрямку, але ви не повинні штовхати або тягнути тканину, оскільки це також може призвести до поломки голки! Крім того, це спотворить ваші шви.
6. Зняття нитки з голки
Часто молоді швії борються з проблемами з нитками, як, наприклад, голка, що швидко виймає нитку в ту хвилину, коли вони починають шити. Добра новина в тому, що ви можете легко вирішити цю проблему!
- Перед початком шиття обов’язково опустіть притиснену лапку. Якщо ви забули і залишили її піднятою, ваша бідна нитка не натягнулася, щоб утримати її на місці! Він просто вирався на свободу, як тільки голка почала рухатися.
- Акуратно потягніть близько шести дюймів шпульної нитки і верхньої нитки в сторону, перш ніж почати шити.
- Затисніть ці кінці нитки між двома пальцями і висить на них, поки робите перші пару стіжок.
Через деякий час все це стає другою натурою, і ви навіть не думаєте про це кожен раз, коли починаєте шов!
7 Проблеми з нітевзом
Автоматичні нітевдійці вбудовані у багато швейні машини Janome, і, чорт візьми, вони полегшують ваше життя! Доки вони не перестануть працювати, т. Потім ви повинні щупатися на це крихітне голчане вушко і сподіватися, що вам зрештою вдасться ткнути нитку в правильному напрямку.
А втім, ви, можливо, вважаєте, що ваш нитевбивець не зламаний! Можливо, вам просто потрібно перепрохати, що ви підняли голку. Поверніть маховік і зупиніться, коли голка не підніметься вище.
Часто нитевбивець не повертається або не вирівнюється належним чином, якщо ви не підняли голку достатньо високо.
8 Проблеми з котушкою
По правді кажучи, проблеми зі шпулькою трапляються не так часто, оскільки в цьому простому механізмі немає незакріплених чи заплутаних частин, таких як шлях верхньої нитки. Тим не менш, ви можете зіткнутися з деякими основними проблемами з шпульками при використанні машини Janome.
Якщо ви бачите, що шпульна нитка стирчить з вашого рядка, спробуйте виконати такі дії:
- Витягніть шпильку і звільніть кінець нитки. Потім знову вставте шпульку й підніміть голку за допомогою маховика, щоб влучити в голку шпульну нитку. Просто скинути все може вирішити проблему!
- Подивіться на саму шпильку і переконайтеся, що у вас шпулька Janome, а не звичайна шпулька, яка може не підходити точно до шпульного ковпачку.
- Іноді вигла неправильного розміру може погано взаємодіяти зі шпулькою. Знайдіть голку і переконайтеся, що вона підходить для вашої швейної машини.
- Згущена або перекошена шпулька не буде обертатися належним чином, а також може призвести до падіння шпульної нитки. Спробуйте поставити шпульку горизонтально на стільницю і нахилитися, щоб побачити, чи лежать плоскі сторони шпильки на столі.
9. Шпулька.
Хоча проблеми зі натягуванням верхньої нитки трапляються значно рідше, іноді потрібно регулювати натягнення шпульки! Тим не менш, ви завжди повинні спочатку відрегулювати натягнення верхньої нитки, щоб побачити, чи це вирішить проблему. Натяги шпульки стали на заводі, і вам зазвичай потрібно регулювати його тільки в тому випадку, якщо ви плануєте шити важкою ниткою або якщо ваша машина встає через кілька років.
Якщо шпульна нитка (ніжня нитка) виглядає дивно під час шиття, можливо, вам потрібно відрегулювати гвинт натягнення на шпурну колпачку.
Що це означає? Нитка може виглядати хвилястою або ослабленою, що часто означає, що вам потрібно посилити натягнення. Або ж це може призвести до зморщування або навіть розриву під час шиття, а це означає, що вам потрібно менше натягнення шпульки.
Щоб відрегулювати навантаження шпульки:
- Зніміть шпульний ковпачок.
- Відкладіть шпульку в сторону.
- Знайдіть гвинт на шпурному колпачку і позначте його поточним вирівнюванням. Таким чином, ви можете повернутися до налаштування натягу пізніше, якщо захочете!
- Використовуйте крихітну відгортку, щоб повернути гвинт. Щоб збільшити натягнення, поверніть гвинт за годинниковою стрілкою. Щоб зменшити натягнення, поверніть його проти годинникової стрілки.
- Ви хочете повертати гвинт маленькими кроками. Виділіть хвилинку, щоб перевірити кілька стіжків після кожної корективи, щоб переконатися, що проблема з натягненням усунута.
10 Проблеми з напругою
У вас можуть виникати проблеми з натягуванням, якщо ви помітите вільні або мішкуваті шви або якщо ваші шви стануть тьмяними і зморщеними. Якщо повторна заправка верхньої нитки не усуває проблему, ви можете сміливо звинувачувати в будь-яких дивних подробицях налаштування верхнього тягаря!
Ось у чому справа: у більшості випадків ви можете використовувати середні параметри натягу для тканин середньої щільності з головною бавовною або поліефірною ниткою, які попередньо встановлені на вашій машині. Але кожного разу, коли ви перемикаєте речі з іншою щільністю тканини або інші типи ниток, ви можете очікувати, що витратите деякий час на гру з натягненням.
Найпростіший спосіб правильно встановити натягнення для вашого конкретного швейного проекту - провести тест на зображенні тканини, яку ви плануєте використовувати.
- Подивіться на вишивку. Шви на зночній стороні матеріалу виглядають вільними? Встановіть налаштування натягу на одну цифру вище і спробуйте ще раз шити, щоб побачити, чи розв’яже проблема вищий тиск.
- З іншого боку, якщо стіжки у верхній частині матеріалу здаються вільними, спробуйте зменшити натягнення на одну одиницю, а потім повторіть пробне шиття.
- Якщо у вас є тугі або зморщені шви, вам слід зменшити натягнення.
11. Скрипний шум
Якщо ви шиєте і чуєте скрип, негайно припиніть шити! Ви б не хотіли водити машину, поки вона видає дивний шум, чи не так?
Ви можете знайти дві різні причини скрипу або писк під час шиття. Якщо ви працюєте на старій цільнометалійській машині, то, можливо, вам слід її помазати. Будь ласка, пам’ятайте, що сучасні машини вставляються запечатаними і попередньо змащеними, отже вам не потрібно додавати олію, якщо це не вказано в інструкції!
Інша можливість полягає в тому, що комп’ютеризована машина може попереджати за певних обставин. Як правило, цей писк або трубний шум супроводжується попередженням про кодування крику в цьому випадку.
12. Скрипучий шум
Гучний скрегіт подібний до червоного світла: негайно зупиніться! Іноді через зам'ятя нитки машина може видавати цей шум, тому що вона ледве шиє, але не може зсунути тканину. Ця проблема часто виникає, коли між рухомими частинами машини накопичується ворс і пил.
Кожна машина, хоч би якою новою і гарною вона була, вимагає регулярної чистки та обслуговування! Зверніть увагу, що вам слід звернутися до ваших порад, щоб отримати детальні інструкції щодо очищення, характерних для вашої моделі Janome.
Ось короткий огляд основних кроків щодо очищення, які ви можете зробити, щоб запобігти повторенню цього скреготника.
- Очистите ділянку шпульки щіткою для злодія або чистою кісточкою для макіяжу. Додайте до міста шпульний ковпачок і шпульку! У цьому просторі під голкою часто накопичується багато злодія.
- Якщо у вас шпулька з горішком завантаження, вам потрібно буде зняти притиснуту лапку і голку перед ретельною очищенням області шпульки. ( Як професійна порада, ви можете скористатися цією можливістю, щоб замінити голку. Фактично, вам слід вставляти нову голку через кожні вісім годин! »).
- Обережно змішайте ворсинки з гребеня транспортера.
- Щоб очистити шлях верхньої нитки, спробуйте відкрити бік машини. Якщо ні, запустіть чистий потік по дорозі, щоб спробувати видалити всі ворсинки.
- Змахуйте пил з корпусу автомобіля і не забудьте накрити машину кришкою, коли не шиєте!
13. Отруйна нитка
Багатократні розриви або зношення ниток можуть виникати з різних причин. Розгляньте цей список можливих рішень і знайдіть те, що вирішить вашу проблему!
- Перш за все, перезаправте машину. Спробуйте виконати пробний запуск, щоб побачити, чи це усунуло проблему - можливо, у вас випадково вискочила нитка з нитенаправителя і за щось зачепилося.
- По-друге, перевірте налаштування натягу верхньої нитки. Занадто сильне натягання може призвести до випорожнення нитки.
- У вашої машини кілька різних ковпачків для котів? Можливо, вам доведеться використовувати іншу, щоб нитка не накотилася на стрижень для котушки і не порвалася.
- Перевірте шпульку, шпульний ковпачок, шпульний каное, голку і голку на наявність подряпин або нерівних пластин. Нитка може зачепитися за ці ділянки, що призведе до її зносу або розриву.
- Погуглите марку нитки, яка у вас на катусі, і дізнайтесь, чи вона добра. Деякі дешеві нитки не дуже придатні для тривалого шиття!
14. Вільний рядок
У більшості випадків, рихлий рядок виникає через неправильне заправку нитки в машину. Нитка повинна проходити через кожну крихітну напрямку і диск точно правильно, інакше машина не зможе її натягнути. Без натягу робить рихлі, хиткі стебла!
Крім того, ви переконаєтесь, що голка і нитка добре пасують один до одного. Подивіться розмір і тип голки, щоб дізнатися, чи вона призначена для використання з ниткою і матеріалом, які ви використовуєте.
Нарешті, вам також може знадобитися перевірити налаштування верхнього натягу. Ви можете звернутися за допомогою до розділу про труднощі, які виникають раніше у цій статті!
15 Щільний рядок
Отруйні або зморщені шви можуть виникати з різних причин, у тому числі з огляду на те, як ви реагуєте на тиск чи тип матеріалу.
- Перевірте налаштування навантаження, щоб побачити, чи вам потрібно знизити рівень натягу.
- Підберіть голку до тканини. Наприклад, вузол може зморщитися або розтягнутись, якщо ви не використовуєте кульку.
- Будь ласка, перевірте вашу гілку. Навіть якщо ви використовуєте правильний тип ниток, вага може спотворити ваш рядок. Для легкої тканини потрібна легка нитка, а не важка нитка!
- Вам може знадобитися стабілізатор або прокладка між тканиною, щоб запобігти зморщування швів. Це особливо корисне для делікатних або легких матеріалів.
16 Пропущені стіжки
Якщо ви подивитеся на шов і побачите зазори між стібками на верхній частині тканини, у вас проблема! Кожного разу, коли у вас виникають проблеми з шиттям, ви повинні почати з повторної заправки нитки в машину. Якщо це не спрацює і ви все ще бачите пропущені стіжки, спробуйте виконати такі дії:
- Замініть голку. Погнута або тупа голка можуть неправильно подавати нитку до шпульного гачка, а це означає, що верхня нитка не буде захоплювати шпульну нитку для створення стежків.
- Так само використовуйте голку для кожного швейного проекту. Для шовковицького матеріалу потрібні голки іншого типу, наприклад, з полотна або бавовни.
- Нарешті, відрегулюйте параметри верхнього натягу на одне число вище і подивіться, чи це вплине на результат. Якщо це не так, спробуйте на одне число менше. Повторіть процес, щоб побачити, чи може натягнення виправити пропущені стіжки.
17 Еластичну тканину, вільні шви.
Шити на еластичну тканину — це особливе завдання, а пухкі або хиткі шви трапляються частіше, ніж ви думаєте, з цим матеріалом!
Щоб запобігти цьому, спробуйте такі рішення:
- Використовуйте кулькову голку. Ви також можете знайти спеціальні голки для розтягування від високоякісних брендів, які будуть працювати.
- Упевніться, що ви колись потирали тканину, як радить виробник. Наприклад, ви можете потребувати холодної води, щоб відновити її після розтягнення.
- Уникайте використання прямих стіжок. Зигзагоподібні або інші візерунки будуть розтягуватися разом з матеріалом.
18 Комп’ютерні попередження
Багато сучасних машин Janom повністю комп'ютеризовані і мають сенсорні екрани або дисплеї. Ви можете використовувати ці екрани, щоб ввести зображення і параметри шиття. Ці екрани також надають попереджувальні повідомлення або коди, коли щось йде не так!
Перевірте довідку користувача, щоб знайти повний список цих кодів і що з ними робити. Іноді вам, можливо, доведеться скористатися іншою притисненою лапкою для поточної задачі. В інших випадках автомобіль може потребувати професійного обслуговування.
Як розібрати швейну машину Janome
Іноді вам потрібно зняти пластиковий корпус, щоб почистити швейне авто Janome. Не кожна модель працює однаково, але зазвичай для цього процесу вам знадобиться невелика викрутка.
- Зроби пару фото, перш ніж щось розбирати. Ви також повинні взяти маленьку чашку або миску, щоб вставити в неї ослаблені гвинти.
- Вимкніть і відключіть машину від мережі.
- Знайдіть гвинти, які утримують пластиковий корпус. Зазвичай ви знайдете декілька таких на дні машини і з боків.
- Також зніміть мітки намотки шпульки.
- Викиньте шпильку і шпульний ковпачок.
- Скиньте голкову пластину, щоб у вас був хороший доступ до області шпульки і гребеняків подавав.
Як мені скинути параметри швейної машини Janome?
Ви можете перезавантажити швейну машину Janome за допомогою декількох способів, залежно від марки і моделі вашої машини.
По-перше, перевірте, чи не забули ви переключити машину назад після виконання спеціалізованої задачі. Наприклад, якщо ви щойно намотали шпульку, вам потрібно переключити машину на шиття, інакше вона не буде шити!
По-друге, ви можете пройти складніший процес на багатьох нових комп'ютерних моделях. Це включає в себе введення певних кодів і шаблонів, щоб перевести машину в тестовий режим або скинути його.
Вам потрібно звернутися до свого керівництва або веб-сайту Janome для цього процесу! Він буде відрізнятися від однієї машини до іншої.
Інструкція по ремонту швейної машини Janome.
Підручник з ремонту або експлуатації швейної машини Janome розповість вам, як виконати базове технічне обслуговування і ремонт. Якщо ви втратили оригінальну копію, не хвилюйтеся! Janomo надає підручники, які звантажуються для більшості сучасних машин.
Якщо у вас старіша модель, ви можете знайти вживану друкарську копію. Ви також можете знайти чат-групи по шиття в Інтернеті, повні ентузіастів-швейників, які можуть охоче поділитися цифровою копією, якщо ви попросите!
Одна з ключових речей, про яку слід пам’ятати, — це використання вказівок, які стосуються вашої моделі Janome. Кожне швейна машина Janome має малі відмінності і тому постачається з різними інструкцією!
Як обслуговувати швейну машину Janome?
Ймовірно, у 75% випадків ви можете самостійно усунути проблеми на швейна машина Janome , Але час від часу вам потрібна професійна допомога!
Наприклад, будь - які проблеми з електрикою чи комп’ютером вимагають професійного обслуговування. У будь - якому разі варто брати на щорічний тюнінг дорогу машину раз на рік!
Вивід
Навіть найкращі швейні машини іноді потребують ремонту, і машини Janome не виняток! Коли ви стикаєтеся з такою проблемою, як зламана голка або порвана нитка, ви повинні знати, як вирішити цю проблему, щоб продовжувати шити.
Інші найпоширеніші проблеми, з якими ви можете зіткнутися, включають проблеми з натягуванням, рихлі або занадто тьмяні рядки і замучення тканини.