Швейні машини Brother проти Janome: що краще?
Швейні машини Brother проти Janome: що краще?
Швейні машини Brother і Janome з'явилися в Японії в 1900-х роках і в даний час є двома найбільш відомими брендами. Але якщо ви шукаєте нову швейну машину та розглядаєте ці дві марки, як дізнатися, яку вибрати?
Бренди швейних машин Brother та Janome мають гарну репутацію завдяки виробництву високоякісних швейних машин з цілим рядом функцій. Точні характеристики залежать від того, ви вибираєте електромеханічну або комп'ютеризовану модель, а також від загальної функції машини.
У цій статті буде розказано про подібності та відмінності між цими двома брендами. А також про плюси та мінуси їх найпопулярніших моделей, щоб ви могли зрозуміти, що може запропонувати кожен бренд.
Швейні машини Brother
Історія швейних машин Brother почалася в 1908 році, коли людина на ім'я Канекіті Ясуї заснувала компанію Yasui Sewing Machine Company в Японії. Спочатку компанія просто виробляла деталі для швейних машин та ремонтувала швейні машини у його районі.
Після того, як сини Ясуї успадкували компанію, вона була перейменована на Yasui Brothers Sewing Machine Company, яка зрештою перетворилася на Brother. Першою швейною машиною, розробленою Brother, була швейна машина ланцюгового стібка для солом'яних капелюхів, яка була створена в 1928 році. Після цього вони почали працювати над швейною машиною.
У 1930-х роках компанія Brother розпочала масове виробництво своєї першої домашньої швейної машини. У 1950-х роках група американців запитала, чи можуть вони розповсюджувати швейні машини Brother у Сполучених Штатах. Це призвело до народження Brother International Corporation, яка, крім швейних машин, почала продавати інші товари, такі як токарні верстати та електричні вентилятори.
Brother представила свою першу комп'ютеризовану швейну машину у 1979 році. Вони також розширили лінійку своєї продукції, включивши до неї комп'ютерні клавіатури, друкарські машинки, принтери, калькулятори та багато іншого. Нарешті, 1991 року вони випустили свою першу вишивальну машину.
З моменту випуску їхньої першої вишивальної машини продукти стали ще більш інноваційними. Вони випустили більше моделей комп'ютеризованих швейних та вишивальних машин, а також принтерів, сканерів та факсимільних апаратів. Сьогодні Brother, як і раніше, створює одні з найдоступніших швейних машин на ринку, а їх принтери не менш популярні.
Швейні машини Janome
Як і Brother, швейні машини Janome уперше з'явилися у Японії. Але вони не такі старі, як Brother, оскільки компанія Janome була заснована у 1920-х роках. Назва Janome у перекладі з японської означає «око змії» і є натяком на створення нової круглої котушки, що нагадує зміїне око.
Компанія була заснована людиною на ім'я Йосаку Осе, піонером виробництва швейних машин у Японії. Його досвід дозволив Janome створити одні з найінноваційніших швейних машин на ринку вже в перші кілька років існування компанії. Завдяки своїм інноваціям компанія швидко стала однією з найпопулярніших компаній із виробництва швейних машин.
Частина їх популярності та зростання пов'язана з покупкою компанії New Home Sewing Machine Company у 1960-х роках. New Home була американською компанією з виробництва швейних машин, яка існувала майже 100 років до того, як купила їх Janome. Компанія Janome Sewing Machine Company має швейні підрозділи на всіх континентах, крім Антарктиди.
У 1979 році, до того, як Brother випустила свою першу комп'ютеризовану швейну машину, Janome представила першу з колись винайдених програмованих комп'ютеризованих швейних машин, яку вони назвали MEMORY 7. Сьогодні їхня лінійка MEMORY, як і раніше, є однією з найвідоміших і найпопулярніших моделей .
Janome також була першою компанією з виробництва швейних машин, яка випустила вишивальну машину для домашнього використання у 1991 році. Сьогодні вони продовжують лідирувати в галузі інноваційних швейних машин і навіть здобули кілька нагород за дизайн своєї швейної машини. Крім швейних машин, Janome також є світовим лідером у розробці та виробництві високоточних роботів.
Швейні машини Brother проти Janome: ключові моменти
Вивчивши їхню історію, ви побачите, що Brother і Janome завжди, здавалося, змагалися один з одним. Незважаючи на те, що Janome першою випустила комп'ютеризовану швейну машину і домашню машину для вишивки, Brother незабаром пішов за нею. Сьогодні вони обидва виробляють різні швейні, стьобальні та вишивальні машини, щоб задовольнити потреби будь-якого швачка.
При цьому Janome відома своїми інноваціями. Більшість відмінностей між Janome і Brother буде полягати в характеристиках їх машин, а не стільки у виборі або якості машин, які вони пропонують. У цій таблиці представлені деякі з цих відмінностей, щоб ви могли побачити короткий огляд того, що може запропонувати кожна компанія.
Брат | Janome | |
---|---|---|
Функції | Залежно від моделі унікальні функції включають технологію проектора StitchVision. | Залежно від моделі унікальні особливості включають систему подачі AcuFlex. |
Функціональність | Ручні та комп'ютеризовані швейні, стьобальні та вишивальні машини | Ручні та комп'ютеризовані швейні, стьобальні та вишивальні машини |
Портативність | Пропонує понад 10 портативних швейних машин. | Пропонує кілька різних компактних швейних машин, одна з яких представлена в різних кольорах. |
Вбудовані стібки | Більшість моделей мають від 15 до 200 вбудованих стібків. | Більшість моделей мають від 15 до 300 вбудованих стібків. |
Стежков в минуту | До 1500 об/хв | До 1600 об/хв |
Довговічність | Порівняємо з Джаноме | Порівняно з братом |
Якісний | Порівняємо з Джаноме | Порівняно з братом |
Доступність | Ціни варіюються від сотень до тисяч доларів. | Ціни варіюються від сотень до тисяч доларів. |
Сервіс/Гарантія | до 25 років | до 25 років |
Рівень досвіду | Машини та ресурси для всіх рівнів | Машини та ресурси для всіх рівнів |
Brother проти Janome: подібності та відмінності
Як бачите, багато категорій, які порівнюються між цими двома моделями, дуже схожі. Наприклад, важко сказати, який з них кращий за інший у цих конкретних категоріях. Однак є деякі категорії, в яких кожна з цих компаній відрізняється, переважно функціями, які вони пропонують.
Читання цього розділу може бути корисним точно визначити, які ваші потреби в певних категоріях. Наприклад, можливо, вам потрібна машина з вищою швидкістю шиття або машина з великою кількістю вбудованих стібків. Можливо, вам потрібна компактніша машина або машина з унікальними функціями. Майте на увазі, але також пам'ятайте, що конкретні функції відрізнятимуться в залежності від моделі машини. Отже, без подальших церемоній, давайте поринемо.
Функції
Як згадувалося раніше, точні характеристики кожної машини залежатимуть від моделі і відрізнятимуться залежно від того, чи ви шукаєте швейну, стьобану або вишивальну швейну машину . З урахуванням сказаного важко дати універсальну відповідь щодо того, яка компанія краща, виходячи з їх характеристик.
У обох цих компаній є деякі особливості, які унікальні, цікаві або, принаймні, заслуговують на згадку про зручність їх машин. Як я вже сказав, не всі машини можуть мати ці функції, але добре знати, що вони є, якщо ви відчуваєте, що вони вам потрібні.
Наприклад, у деяких моделях Brother використовується технологія проектора StitchVision, яка дозволяє побачити, як малюнок виглядатиме на конкретному відрізку тканини, ще до того, як ви почнете шити. Ще одна особливість Brother полягає в тому, що багато їх комп'ютеризованих машин мають великі сенсорні екрани. Ця функція не обов'язково є унікальною для Brother. Тим не менш, про це слід пам'ятати, якщо ви хочете зручнішу для користувача машину.
Janome відомий своїми інноваціями, і деякі з його унікальних особливостей відображають це. Наприклад, вся їхня лінійка Memory Craft — одні з найкращих моделей для шиття незалежно від ваших потреб. Наприклад, Memory Craft 6700P має найшвидшу шпульку з верхнім завантаженням в індустрії швейних машин і отримала кілька нагород за свій дизайн.
Ще однією унікальною особливістю швейних машин Janome є система, яка рівномірно подає тканину зверху та знизу. Це допомагає забезпечити послідовне зшивання по всьому проекту. Крім того, на їхньому веб-сайті також є навчальні посібники та ідеї для нових та просунутих швачок.
Підбиваючи підсумки з погляду функцій, швейні машини Brother здаються відмінним вибором для початківців або тих, хто використовує шиття або вишивання як випадкове хобі. Але завдяки інноваційності швейних машин Janome вони здаються найкращим вибором для просунутих швачок або тих, хто багато шиє як хобі або навіть займається цим професійно.
Функціональність
Brother та Janome дуже схожі з точки зору функціональності своїх машин. У них обох є моделі швейних машин, доступні для всіх рівнів кваліфікації, чи вам потрібна швейна, вишивальна або стьобна машина.
Вони обидва також пропонують ручні та комп'ютеризовані моделі, щоб ви могли знайти ту, яка відповідає вашим потребам та вашому бюджету. Знову ж таки, точні функціональні можливості та можливості кожної моделі машини будуть різними, тому все залежить від того, що ви шукаєте у продукті. Важко вибрати явного переможця, ґрунтуючись лише на функціональності.
Портативність
Якщо ви багато подорожуєте або мало місця для шиття, вам варто розглянути компактну або портативну модель. Ці моделі не займають багато місця і, як правило, легші. Їх легко зберігати чи транспортувати, якщо вам потрібно взяти машину із собою. Однак варто відзначити, що компактні машини, як правило, мають менше функцій, наприклад, менше вбудованих стібків, ніж некомпактні моделі.
Якщо вам потрібний великий вибір компактних швейних машин , у Brother, схоже, є перевага. Вони мають більше 10 моделей портативних швейних машин з трохи різними функціями та функціями. Наприклад, деякі з компактних швейних машин мають тільки 17 вбудованих стібків, а інші мають більше 200. Деякі з їх компактних швейних машин навіть комп'ютеризовані.
У Janome лише п'ять компактних моделей. Одна з їх моделей, New Home Janome, важить всього п'ять фунтів, але представлена в кількох кольорах. Однак їх компактні машини мають лише від 4 до 50 вбудованих стібків, залежно від того, яку модель ви оберете. Більшість комп'ютеризованих машин Janome працюють із ручним керуванням.
Вбудовані стібки
Кількість вбудованих стібків, які є у швейних машин Brother і Janome, буде змінюватись в залежності від того, на яку модель ви дивитеся. Наприклад, комп'ютеризовані швейні або вишивальні машини, швидше за все, матимуть більше вбудованих стібків, у тому числі декоративніших, просто через їх функціональність.
Просто глянувши на огляд всіх їх моделей відразу, більшість швейних і вишивальних машин Brother зазвичай мають від 15 до 200 вбудованих стібків. Деякі з більш високотехнологічних машин можуть мати більше, просто в залежності від їх функції. Наприклад, одна модель комбінованої швейно-вишивальної машини має понад 700 вбудованих стібків.
Janome також пропонує швейні та вишивальні машини з широким набором вбудованих рядків, тільки залежно від моделі. За винятком портативних моделей, які зазвичай мають менше 10 вбудованих стібків, більшість моделей Janome мають від 15 до 300 вбудованих стібків. Деякі моделі мають понад 500 вбудованих стібків.
Порівнюючи дві моделі, важко сказати, яка їх краще з погляду вбудованих рядків, оскільки вони обидві дуже схожі. Таким чином, вам потрібно буде переглянути інші функції машин для себе, в залежності від того, що ви шукаєте, щоб прийняти рішення.
Стежков в минуту
Кількість стібків за хвилину — ще одна характеристика, яка залежить від моделі, яку ви дивитеся. Але завдяки інноваціям багато швейних машин Janome мають швидкість понад 1000 стібків за хвилину і відомі тим, що мають одні з найшвидших швейних машин на ринку.
Деякі швейні машини Janome мають швидкість до 1600 стібків за хвилину, хоча більшість із них мають швидкість від 1200 до 1500 стібків за хвилину. У Brother є кілька моделей з такими ж швидкостями, причому швидкість більшості їх швидких моделей становить 1300 об/хв.
Якщо вам не обов'язково потрібна швидка швейна машина, у Brother є кілька моделей зі швидкістю менше 1000 стор/хв. Максимальні швидкості 800 та 850 стібків за хвилину поширені серед швейних машин Brother, а їх веб-сайт дозволяє легко фільтрувати моделі на основі швидкості стібка.
Довговічність
Швейні машини Brother і Janome дуже міцні і можуть прослужити дуже довго, якщо їх правильно доглядати. Важко сказати, який із них довговічніший. Тим не менш, Brother рекламує, що їх машини мають суцільнометалеву раму, тому дуже важко їх пошкодити.
Janome також прагне виробляти машини, які можуть служити довгі роки та не піддаються легкому пошкодженню. Однак в обох випадках компактна модель є менш довговічною, ніж некомпактна. Якщо вам потрібна компактна модель, у Brother, схоже, є міцніші машини. Але якщо ви не шукаєте компактну модель, то довговічність обох брендів цілком можна порівняти один з одним.
Якісний
Якість — ще одна область, де ці два бренди схожі. Обидва мають широкий спектр продуктів та послуг, а машини обох брендів оснащені безліччю функцій та аксесуарів. Машини зазвичай працюють дуже добре.
Єдина різниця між ними полягає в тому, що Janome отримала нагороди за дизайн та якість своїх машин. Це не означає, що машини Brother не такі якісні. Проте, окрім швейних машин, Brother продає багато іншої продукції, але Janome в основному займається швейними машинами.
Доступність
Ці марки швейних машин мають машини вартістю від кількох сотень до тисяч доларів. Звичайно, точна ціна залежить від функцій, які має машина, і для кого вона призначена. Наприклад, комп'ютеризовані швейні машини, як правило, коштують дорожче, ніж ручні, але чим високотехнологічніша комп'ютеризована машина, тим дорожче вона буде коштувати.
Залежно від того, що ви шукаєте, у Brother є кілька машин всього за 100 доларів, особливо деякі з їх портативних моделей, в той час як просунуті моделі можуть коштувати від кількох сотень до понад 10 000 доларів. Машини Janome зазвичай коштують від менш ніж 200 доларів за портативні моделі до більш ніж 1000 доларів за деякі просунуті моделі.
Якщо порівняти характеристики різних машин з ціною, швейні машини Brother, як правило, будуть трохи доступнішими, якщо ви шукаєте більш бюджетну модель. Але пам'ятайте, що найчастіше вони не такі першокласні та інноваційні.
Сервіс/Гарантія
Гарантія є одним із найважливіших аспектів, які слід враховувати при виборі марки швейної машини. Ви хочете переконатись, що машину можна відремонтувати, якщо з нею щось піде не так. Останнє, що ви захочете зробити після того, як витратите багато грошей на швейну машину, це витратити більше грошей на ремонт або купити зовсім нову машину.
На щастя, обидві ці марки довговічні та якісні, тому вам, швидше за все, навіть не доведеться скористатися гарантією. Але якщо ви це зробите, і Brother, і Janome мають обмежену гарантію до 25 років, залежно від того, що піде не так з машиною.
Вибираючи один із них, рекомендується повністю ознайомитися з гарантійною політикою кожного бренду. Таким чином, ви знатимете про будь-які обмеження або винятки в гарантії, перш ніж прийняти рішення.
Рівень досвіду
Обидві компанії з виробництва швейних машин працюють вже близько 100 років, тому вони дуже добре знаються на швейних машинах і в тому, що потрібно споживачеві, і в змозі йти в ногу зі змінами, щоб зробити швейні машини кращими. Саме тому і Brother, і Janome змогли так довго залишатися в бізнесі.
У них обох є машини, доступні швачкам усіх рівнів досвіду, чи це початківець, середній чи просунутий. І обидві компанії надають програмне забезпечення та ресурси для швачок з будь-яким рівнем досвіду, тому в цьому аспекті одна не обов'язково краща за іншу.
Брат проти Джаном: що краще?
Якщо порівнювати найпопулярніші моделі цих двох брендів, то мінусів у них не так багато. З Джаном єдиним недоліком, здавалося, була ціна. Це означає, що якщо ви шукаєте більш доступну машину, тоді Brother, здається, найкращий варіант.
Тим не менш, усі моделі машин Janome дуже інноваційні та високотехнологічні, і багато хто з них отримав нагороди за свій дизайн. Якщо ви багато чи навіть професійно займаєтеся шиттям, то Janome здається найкращим варіантом.
Суть у тому, що який би з них ви не обрали, це залежить тільки від ваших потреб та переваг. Обидва бренди виробляють дуже міцні та якісні машини, і гарантійна політика у них однакова. Це просто залежить від вашого бюджету та того, які функції ви хочете.