Як заправити швейну машину

Як заправити швейну машину
Вперше, коли ви сидите перед новою швейною машиною з котушкою ниток у руці, ручки та цифри шляху нитки можуть здатися заплутаним лабіринтом. Чому нитка йде вгору і вниз через гачки, прорізи та диски, а не прямо до голки? Дізнайтеся відповідь на це та інші питання, прочитавши цей посібник про те, як заправити нитку в швейну машину !
Щоб заправити нитку у швейну машину , верхня нитка переміщається від стрижня для котушки по дорозі через верхню частину машини, через натяжні диски та приймальний гачок, а потім до голки. Нижня нитка намотується на шпульку, потім протягується в шпульний ковпачок. Кожна модель швейної машини має невелику відмінність, але основна концепція розміщення верхньої та нижньої нитки залишається незмінною.
У цій статті ви дізнаєтесь, як працює траєкторія нитки на швейній машині. Ви знайдете покрокове керівництво, в якому показано, як заправити нитку в швейну машину. Нарешті, ви знайдете поради про те, як заправити нитки в швейні машини Singer , Brother та Bernina.
Як заправити швейну машину за 25 простих кроків
Ключем до заправки швейної машини є дотримання правильної траєкторії нитки як верхньої, так нижньої нитки. Кожна побутова швейна машина використовує верхню та нижню нитку для створення своїх стібків. Ви можете помітити, що різні виробники та моделі розміщують котушку з ниткою та шпульку з ниткою у різних місцях на машині, але ви можете розраховувати на кожну машину, яка використовує ці дві ключові функції!
Більшість швейних машин також пропонують чітко окреслену послідовність руху нитки, щоб допомогти вам зрозуміти, куди вставляти нитку. Якщо ви не знаєте, як читати ці маркування, спробуйте знайти розділ у посібнику користувача, де описується, як заправити машину. Більшість посібників містять зручну діаграму для тих, хто любить більше вчитися візуально.
Звичайно, ви також можете дотримуватись цього зручного покрокового керівництва, щоб вивчити основний процес заправки нитки на будь-якій домашній швейній машині !
1. Знайдіть на машині стрижень для котушки. Більшість швейних машин розміщують катушкоутримувач або на верхній частині важеля, або на верхній задній частині важеля. Можливо, вам доведеться підняти штифт або вийняти його з машини, якщо вона оснащена складним шарніром.
2. Надягніть котушку з нитками на шпильку ложки. Котушки з нитками мають порожнистий сердечник, який забезпечує легкий доступ для шпильки. Якщо на кінцях котушки з нитками є наклейки, спершу видаліть їх, щоб показати серцевину котушки.
3. Потім надягніть ковпачок котушкового стрижня на кінець стрижня. Це запобігатиме різкому обертанню котушки під час шиття!
4. Розмотайте приблизно дванадцять дюймів нитки з котушки. Ви будете використовувати цю нитку, щоб спочатку намотати шпульку, а потім намотати верхній шлях нитки.
5. Щоб намотати шпульку, знайдіть порожню шпульку і надягніть її на стрижень для намотування шпульки. Більшість машин розміщують цей механізм у верхній чи верхній правій частині машини.
6. Оберніть край нитки навколо диска натягу намотування шпульки. Подивіться посібник з шиття, якщо не знаєте, як це виглядає. Як правило, ви знайдете його у лівому верхньому кутку важеля швейної машини.
7. Обережно потягніть нитку від цього місця до шпульки. Оберніть його навколо шпульки за годинниковою стрілкою двічі чи тричі.
8. Тепер посуньте всю шпульку та її стрижень праворуч. Ви побачите невеликий виріз у корпусі машини, що дозволяє цей рух. На більшості моделей зсунувши стрижень для намотування шпульки, машина переключиться в режим намотування шпульки. У деяких випадках вам може знадобитися змінити налаштування на цифровому сенсорному екрані або натиснути спеціальну кнопку, щоб встановити режим намотування шпульки.
9. Увімкніть машину та обережно натисніть на педаль. Коли машина працює, ви побачите, як шпулька обертається і заповнюється акуратними кружальцями ниток. Ваша машина зазвичай автоматично зупиняється, коли шпулька заповнюється, але ви також можете стежити за нею та прибирати ногу з педалі, коли шпулька здається заповненою.
10. На деяких машинах є кнопка намотування шпульки, яку потрібно утримувати, а не використовувати педаль. Ви не бачите це дуже часто, але перевірте свій посібник, щоб дізнатися, чи потрібно вам знайти цю кнопку.
11. Посуньте шпульку та шпильку назад вліво. Підтягніть шпульку зі шпильки. Використовуйте ножиці, щоб відрізати нитку, звільнивши шпульку від машини.
12. Розмотайте приблизно три дюйми нитки зі шпульки. Вставте завантажену шпульку в ковпачок. На деяких машинах ви знайдете цей механізм, знявши частину кожуха машини та відкривши люк. Ці машини з фронтальним завантаженням матимуть вертикальний шпульний ковпачок, звернений до вас, коли ви це робите.
13. Інші машини мають шпульку з верхнім завантаженням, яку можна побачити через прозору панель перед голкою.
14. Налаштувавши шпульку можна звернути увагу на верхню нитку. Якщо кінець нитки все ще намотаний на диск намотування шпульки, акуратно вивільніть його. Витягніть ще дванадцять дюймів або біля того нитки з котушки.
15. Тепер ви прокручуватимете доріжку ниток. Шлях нитки просто означає місця на машині, де вам потрібно помістити нитку, щоб мати належний натяг під час шиття машини.
16. Перш ніж розпочати заправку верхньої нитки, використовуйте важіль притискної лапки, щоб підняти притискну лапку. Це вимикає диски натягу та дозволяє нитки ковзати всередині машини під час роботи.
17. Також за допомогою маховика підніміть голку у крайнє верхнє положення. Це полегшує заправку голки і піднімає ниткопритягувач, щоб ви могли отримати до нього доступ.
18. Перша зупинка дороги нитки часто виглядає як невелика металева заглушка, гачок або важіль. Поряд із більшістю машин на верхній частині корпусу машини надруковано цифру «1». Оберніть нитку позаду або під цією першою напрямною.
19. Далі проведіть нитку через U-подібний виріз у передній частині важеля машини. Ця друга напрямна простягає нитку через диски натягу всередині машини.
20. Поверніть нитку на інший бік букви U.
21. Закріпіть нитку всередині крюкоподібного кінця важеля ниткопритягувача. Ви побачите, що це стирчить із машини, коли голка піднята.
22. Проведіть нитку вниз, щоб завести петлю за ниткою направником голководія на передній частині голки, а потім вставте кінчик нитки у вушко голки.
23. Протягуйте нитку, доки не побачите провисання.
24. Поверніть маховик на себе. Коли голка опускається, а потім знову піднімається, вона захоплює шпульну нитку. Акуратно потягніть за кінці верхньої та шпульної ниток, щоб вони звисали у напрямку задньої лівої частини машини, позаду притискної лапки.
25. Вставте тканину та починайте шити!
Як заправити голку для швейної машини?
Ви повинні надягти нитку в голку, починаючи з того боку голки, яка має невелику борозенку або поглиблення біля основи вушка. Немає правильного напрямку заправки нитки в голку швейної машини , тому що різні моделі швейних машин вимагають, щоб нитка вставлялася в голку з різних боків.
Обов'язково прочитайте посібник користувача вашої швейної машини, щоб дізнатися, чи слід заправляти голку спереду назад, зліва направо або праворуч наліво. Якщо ви вставите нитку з неправильного напрямку, голка не зачепиться за нитку, і ваша машина не буде формувати стібки під час шиття!
На багатьох моделях ви виявите, що вушко голки звернене до вас. У цьому випадку ви просто вставляєте кінчик нитки спереду, де ви сидите, до спини. Він проходить прямо через отвір у кінчику голки.
Однак на деяких машинах голка має більш кутове положення. У цьому випадку дуже важливо знати, чи ваша машина вимагає вставки нитки зліва направо або праворуч наліво.
Як найпростіше заправити швейну машину?
Найпростіший спосіб заправити нитку в швейну машину - це використовувати автоматичний механізм заправки нитки, який може заправити нитку в вушко голки.
Багато машин, навіть дешевші моделі для початківців, оснащені невеликим рухомим гачком, розташованим ліворуч від голки. Якщо ви зробите петлю нитки під цим гачком, а потім натиснете важіль поруч із ним, ниткодіватель пружинить і проштовхне нитку через вушко голки.
Це означає, що вам не потрібно старанно мружитися на голку, коли ви намагаєтеся правильно ввести нитку в неї.
Тим не менш, вам все ще потрібно намотати шпульку і провести нитку через верхній шлях нитки, перш ніж дійти до цього кроку.
Єдиний спосіб обійти цю проблему - купити швейну машину з механізмом заправки нитки. Ці дуже дорогі моделі можуть використовувати потоки повітря, щоб вставити нитку у всі потрібні вам місця!
Як запустити котушку з ниткою?
Ви можете намотати котушку з ниткою, скрутивши нижню частину котушки або розташувавши кінець малюнка намотаної нитки навколо котушки.
Ви ніколи не повинні використовувати ножиці, щоб обрізати нитку, щоб почати. Це скоротить довжину вашої нитки вдвічі, і зрештою у вас розлітатимуться вільні шматочки нитки під час шиття.
Найпростіший спосіб завести котушку з нитками – це купити котушки зі знімним дном. Вони часто коштують трохи дорожче, але ви можете просто відкрутити дно, і ви побачите кінчик нитки, захований усередині. Все, що вам потрібно зробити, обережно потягнути за хвіст, щоб розмотати нитку і почати роботу.
Однак багато марок ниток не поставляються зі знімним дном. У цьому випадку кінець нитки заправляється під інші нитки, намотані на котушку, щоб запобігти розмотуванню всієї котушки.
В цьому випадку вам потрібно знайти місце в круговому візерунку ниток, де ви бачите кінець ниток, що обертають. Часто це раптова діагональна нитка, що перетинає інші кругові нитки.
Використовуйте швейну шпильку, щоб акуратно підняти цю діагональну нитку, звільнивши хвіст. Потім ви можете розвернути нитку і легко почати!
Поради щодо заправки:
Кожна швейна машина має стрижень для котушки, голка та пристрій намотування шпульки, але вам також може бути корисно ознайомитися з цими порадами на машинах певних марок, таких як Singer та Bernina.
Швейна машина Singer
Швейні машини Singe мають навмисно простий і зручний дизайн, який спрощує заправку нитки.
- Деякі моделі Singer мають вертикальний стрижень для котушки, який потрібно вийняти з верхньої частини машини, щоб він стояв вертикально. Він стане на місце в цьому вертикальному положенні, і ви зможете надіти на нього котушку з нитками.
- Моделі Singer майже завжди мають вушко голки, звернене вперед. Ви побачите канавку біля основи ока на зверненій до вас стороні. Це означає, що ви вставлятимете нитку спереду назад.
- Singer також пропонує надзвичайно корисну довідкову сторінку. Крім того, якщо вам потрібна підтримка клієнтів або навіть заміна посібника користувача, ви можете отримати доступ до всього через корисний веб-сайт!
Швейна машина Brother
Будучи одним із найстаріших і найвідоміших у світі брендів швейних машин Brother пропонує швейні машини з чітко позначеними шляхами нитки, якими вам буде легко заправити нитку. Brother має репутацію виробника навіть дуже складних машин, таких як оверлок, з чітким маркуванням! Це полегшує заправлення та використання більшості моделей Brother.
- Якщо у вашій машині є механізм автоматичного заправлення нитки, майте на увазі, що він працює тільки з голками деяких розмірів. Зверніться до посібника з експлуатації вашої швейної машини Brother, щоб дізнатися, яку форму та розмір голок ви повинні використовувати, щоб автоматичний ниткодіватель працював.
- Деякі моделі Brother (хоч і не всі) мають котушкоутримувач, який вдавлюється в корпус машини. Це означає, що потрібно підняти його з машини так, щоб він стояв вертикально зверху машини, перш ніж ви зможете почати заправку нитки.
- Як і Singer, Brother – це відомий бренд із довгою історією, який продовжує надавати сильну підтримку клієнтам. Ви можете знайти інструкції із заправки різьблення, що завантажуються, а іноді навіть посібники із заміни на веб-сайті.
Швейна машина Janome
Janome в першу чергу продає високоякісні передові швейні машини зі спеціальними функціями, а це означає, що для їх заправки може знадобитися трохи більше зусиль. Звичайно, ви також можете купити моделі Janome для початківців із базовими функціями! Але часто більш просунуті швачки шукають моделі Janome, тому що їм потрібна висока швидкість шиття, цифрові інструменти та складніші швейні функції.
- На моделях високого класу, таких як лінійка Memory Craft, вам може знадобитися ввімкнути машину і отримати доступ до налаштувань через цифровий сенсорний екран, щоб виконати функції заправки нитки.
- Деякі моделі швейних машин Janome пропонують такі функції, як кнопка віддаленої обрізки нитки, яка полегшить процес заправки нитки, а також автоматичні ниткодівачі або навіть повітряну заправку нитки.
- Janome пропонує більш дорогі варіанти підтримки, такі як вебінари та курси. Є безкоштовні поради щодо використання швейної машини Janome .
Швейна машина Bernina
Bernina вважається одним з найелітніших брендів швейних машин у світі, порівнянним з Pfaff і деякими моделями Husqvarna Viking та Janome , але гарна новина полягає в тому, що ці високоякісні моделі часто мають функції, що полегшують заправку нитки!
- Багато моделей Bernina мають кнопку підйому/опускання голки, яку слід використовувати для підйому та опускання голки для заправки нитки, а не для обертання маховика.
- Надягніть котушку з ниткою на стрижень таким чином, щоб нитка піднімалася над котушкою, а не виходила з-під котушки.
- Якщо ви купили швейну машину Bernina без механізму заправки нитки, вам слід вручну вставити нитку в голку спереду назад.
Міні швейна машина
Міні-швейні машини часто мають оманливо прості механізми заправки нитки, але такі дешеві компоненти, що нитка може легко вислизати. Міні-швейні машини, іноді звані дитячими швейними машинами, зазвичай мають тільки варіант прямого рядка без повернення, зигзагу або автоматичного заправлення нитки.
Міні-швейна машина виконує деякі з тих же дій, що й повнорозмірна машина, але з більш обмеженою продуктивністю. Майте це на увазі, коли будете використовувати ці поради, щоб допомогти з ниткою.
- Якщо машина навіть пропонує пристрій для намотування шпульки, вам може бути складно знайти його. Деякі моделі, такі як бренд MagicFly, мають пристрій намотування шпульки, але ви повинні висунути його зсередини маховика, щоб використовувати його. Деякі міні-машини просто поставляються з кількома завантаженими бобінами і не мають намотування.
- Переконайтеся, що ви перевірили канавку у вушці голки, щоб дізнатись, в якому напрямку вставляти нитку. Якщо міні-моделі голка розташована під кутом, вам потрібно буде заправити нитку або зліва направо, або праворуч наліво, залежно від розташування канавки.
- Крихітні диски натягу на міні-швейній машині часто погано утримують нитку. Ви можете виявити, що вам потрібно або продовжувати замінювати нитку, коли вона вислизає, або сильно тягнути, щоб послабити нитку, якщо вона занадто туго заклинюється. Ви також можете виявити, що деякі міні-машини мають ручку натягу зовні машини, а не диски, встановлені всередині корпусу машини.
Як заправити шпульку в швейну машину
Наслідуючи правильні кроки по заправці нитки, шпулька має вирішальне значення для гладкого шиття. Зрештою, шпулька постачає половину нитки, необхідної вашій машині для кожного стібка!
Як професійна порада переконайтеся, що ви використовуєте тільки той тип шпульки, який призначений для вашої машини. Огляньте його, щоб переконатися, що на ньому немає сколів, загнутих країв чи тріщин. Після намотування перевірте, чи виглядає нитка навколо шпульки гладкою та ідеальною, як на котушці з ниткою.
- Почніть з намотування шпульки, дотримуючись кроків, описаних раніше у цій статті.
- Зніміть завантажену шпульку з намотування та обріжте нитку ножицями.
- Для шпульки з фронтальним завантаженням відкрийте люк та зніміть шпульний ковпачок. Тримайте шпульку так, щоб кінець нитки звисав праворуч – він буде схожим на букву «q». Вставте шпульку і протягніть нитку через проріз у корпусі.
- Помістіть корпус назад у механізм поворотного човника у машині.
- Для шпульки з верхнім завантаженням натисніть важіль або кнопку, щоб звільнити засувку або кришку над областю шпульки. Тримайте шпульку так, щоб кінець нитки був звернений до вас і був спрямований трохи праворуч. Вставте шпульку в отвір у горизонтальному шпульному ковпачку.
- Єдина складна частина шпульки з верхнім завантаженням - це обмотати кінець нитки навколо вигнутого виступу, який утворює півколо навколо шпульки.
- Для обох типів шпульок використовуйте маховик, щоб опустити голку, а потім знову підняти її.
- Слідкуйте за тим, щоб човник, що обертається, піднімав шпульну нитку і піднімав її під притискну лапку.
Чому моя нитка не чіпляється?
Якщо у вас є заправлена нитка в машину, ви починаєте шити, а потім виявляєте, що нитка не утворює стібків, ознайомтеся з цими корисними порадами, щоб вирішити цю проблему!
- Спочатку заправте машину. Обріжте верхню нитку і обережно витягніть її з голки. Вийміть шпульку і вставте її на місце. Більше 50% всіх проблем зі швейною машинкою усуваються простою заправкою!
- Потім перевірте, чи правильно ви проробили нитку через голку.
- Огляньте шпульку, щоб побачити, чи на ній немає зазубрин, подряпин або пошкоджень. Це може завадити плавному обертанню у корпусі.
- Вставте нову голку на той випадок, якщо голка трохи погнулась або перекосилася і більше не входить у потрібне місце.
Усунення несправностей зі звичайною заправкою для швейних машин
Тепер, коли ви знаєте, як заправити нитку в швейну машину, ознайомтеся з найпоширенішими методами усунення несправностей зі швейною машиною, щоб уникнути основних проблем!
- Обірвані нитки, шпульна нитка, яка не чіпляється, або тканина, що зачепилася, — все це може статися через затуплені або пошкоджені голки. Щоб це виправити, просто замініть голку на нову.
- Зминання нитки під тканиною майже завжди відбувається через неправильне натягування верхньої нитки. Спробуйте повторно заправити нитку в машину, а потім спробуйте прошити кілька дюймів, щоб побачити, чи проблема усунена.
- Інша поширена проблема, з якою ви можете зіткнутися, полягає в тому, що машина пропускає стібки під час шиття. Ви бачите багато розривів ниток на тканині? Щоб вирішити цю проблему, повторно заправте машину і переконайтеся, що кінець нитки сходить зі шпульки у правильному напрямку. Вам також може знадобитися використовувати іншу голку, тому що голка неправильної форми або розміру може проходити через тканину надто повільно, що збиває час шиття.
- Якщо ваша голка не заправляється кожного разу, коли ви намагаєтеся шити, вам слід повторно заправити машину, але з однією ключовою деталлю: переконайтеся, що ви піднімаєте голку до найвищої точки, перш ніж розпочати заправку нитки. Потім, коли ви почнете шити однією рукою злегка притримуйте кінчики ниток ззаду машини.
Висновок
Правильна заправка швейної машини – це найважливіше, що ви можете зробити, щоб шити було весело та легко. Усі швейні машини використовують два джерела нитки: верхня нитка з котушки та нижня нитка зі шпульки. Ваша швейна машина забезпечує шлях нитки, що показує, де розмістити верхню нитку, та шпульний ковпачок для утримання шпульки.
У посібнику користувача вашої швейної машини є схеми та інструкції з детальною інформацією, що стосується марки та моделі вашої машини. Вам завжди слід звертатися до цього посібника за подробицями, наприклад, у якому напрямку заправляти нитку в голку.