Тип швейних машин
Різні типи швейних машин
Ви хочете пошити ковдру для свого нового онука, але не знаєте, чи впорається з цим завданням ваша стара швейна машина? Або ви хочете продавати ляльковий одяг ручної роботи, але не знаєте яку швейну машинку використовувати? Це зручне керівництво розповість вам все, що вам потрібно знати про типи швейних машин та їх використання.
Типи швейних машин включають промислові та побутові швейні машини , машини в залежності від потужності двигуна. Класифікації ножних, електронних, механічних та комп'ютеризованих моделей класифікують швейні машини на кшталт потужності. Багато швейних машин також мають спеціальні функції, такі як петельні машини.
У цій статті ви дізнаєтеся про найбільш поширені типи швейних машин і про те, для чого кожна з них підходить найкраще. Ви знайдете загальні поради щодо усунення несправностей швейних машин. Нарешті ви знайдете поради про те, як вибрати правильний тип машини для вас.
Скільки існує типів швейних машин?
Ви можете класифікувати типи швейних машин по-різному, але є типи швейних машин, що найчастіше використовуються. Однак те, як ви класифікуєте тип швейної машини, впливає на це число.
Наприклад, ви можете стверджувати, що кожен унікальний бренд пропонує свій тип швейної машини, тому що модель Bernina відрізняється від моделі Singer .
Але найчастіше ділять швейні машини на кілька ширших категорій. До них відноситься поділ машин на побутові та промислові категорії з ідеєю, що комерційні машини мають різні цілі та функції порівняно зі швейними машинами, призначеними для домашнього використання.
Ще один популярний спосіб класифікувати типи швейних машин – розділити їх залежно від того, як вони працюють. Наприклад, у старих швейних машинах для запуску використовувалися ручки або піжні ножні. Потім з'явилися електричні швейні машини, що призвело до сучасних сучасних механічних версій.
Звичайно, винахід комп'ютерів також призвело до появи абсолютно нового типу швейних, вишивальних та стьобальних машин, керованих комп'ютеризованими інструкціями.
Ви також можете класифікувати швейні машини, виходячи з їхнього конкретного призначення. Наприклад, ви можете знайти швейні машини на фабриках, які нічого не роблять, крім шиття петель або закріпок.
Нарешті, багато домашніх швачок зазвичай ділять побутові швейні машини на загальні категорії залежно від призначення машини. Ці категорії включають оверлок, вишивальні машини, стьобальні машини та звичайні багатоцільові швейні машини.
Якщо це здається довгим списком типів швейних машин, не хвилюйтесь! Ви можете дізнатися про звичайне використання кожної моделі у наступному розділі.
Різні типи швейних машин
Найбільш часто використовуваних типу швейних машин включають старомодні моделі, такі як педаль, і нові винаходи, такі як комп'ютеризовані вишивальні машини.
1. Ручна рукоятка
Оригінальна швейна машина з ручним приводом була запатентована в 1790 році і є першою версією швейної машини, що набула широкого поширення. Щоб використовувати цю ручну машину, ви повертаєте маховик або кривошип, який рухає голку вгору і вниз. Сьогодні цей антикваріат має невелику колекційну цінність.
2. Педаль для ног
Швейна машина з педаллю ножа, винайдена в 1850-х роках Ісааком Зінгером, досить швидко замінила модель з ручною рукояткою. Щоб керувати швейною машиною з педаллю ножа, ви штовхаєте педаль або планку вгору і вниз ногою, звільняючи обидві руки для швидкої подачі тканини під голку.
Зінгер заснував супервідому компанію з виробництва швейних машин, що базується на його успішному дизайні. Фактично, у цей час відбувся швидкий розвиток усіх видів нових технологій та винаходів для швейних машин, включаючи круглу шпульку для подачі нижньої нитки.
3. Електронний
Швейні машини, що працюють від електрики, стали популярними у 1920-х роках. Ці ранні моделі, як і раніше, виглядали як педальні машини, але мали зовнішні двигуни, які рухали голкопровідник вгору і вниз і не вимагали фізичної роботи, як моделі з педалями або ручними рукоятками.
Сьогодні ви іноді також бачите нецифрові швейні машини, які називають «електронними». Ці машини будуть поставлятися з кількома різними варіантами шиття, які можна вибрати за допомогою кнопок або повзунків і РК-екрана, щоб відобразити ваш вибір. Але у них немає бездротового зв'язку або сенсорного екрана, який можна використовувати для керування машиною, як у комп'ютеризованій версії.
4. Електромеханічний
Електромеханічна швейна машина працює від електродвигуна, але в неї набагато простіша функціональність і менше функцій управління, ніж у електронної або комп'ютеризованої моделі. Він буде використовувати ручки або кнопки для встановлення довжини стібка та дизайну стібка. Він не матиме екрану дисплея і зазвичай має лише кілька типів стібків на вибір.
Механічні машини коштують недорого в порівнянні з комп'ютеризованими моделями, і новачки часто знаходять їх більш простими у використанні. Це робить механічну швейну машину гарним вибором для початківців або любителів шиття.
5. Комп'ютеризований
Комп'ютеризовані швейні машини мають більш багату лінійку варіантів стібків, декоративних елементів і навіть шрифтів для вишивання, які можна вибирати за допомогою клавіш або сенсорного екрану. У деяких випадках ви можете керувати машиною з телефону або планшета через бездротове з'єднання!
Більшість сучасних стьобальних та вишивальних машин потрапляють до цієї категорії. Ви також можете знайти безліч побутових швейних машин , які пропонують передові комп'ютеризовані моделі, що ідеально підходять для професійних або досвідчених швачок, таких як Bernina і Juki.
6. Промисловий
На відміну від побутових швейних машин, промислові швейні машини часто мають лише одну або дві функції зшивання. Як правило, вони оснащені потужнішими двигунами і набагато вищою кількістю стібків за хвилину, що робить їх ідеальними для використання на заводі.
Ви можете знайти промислові швейні машини , які роблять тільки прямі стібки, тільки петлі для гудзиків або закріплення. Вони не найкращий варіант для домашньої каналізації через їхню обмежену функціональність, але вони відмінно підходять для виробів масового виробництва на заводі.
7. Надпотужний
Надпотужні швейні машини є проміжною ланкою між промисловими та побутовими моделями. Вони більш потужні двигуни і більш обмежена функціональність, ніж у більшості побутових моделей, але вони функціональніші і менші, ніж більшість промислових моделей.
Декілька відомих швейних брендів пропонують потужні швейні машини для домашнього використання. Вам може знадобитися одна з цих моделей, якщо ви хочете пошити джинси або пошити полотно, оскільки звичайна побутова машина зазвичай не має достатньо потужного двигуна для роботи з такими жорсткими тканинами.
8. Прямострочный стежок
Швейні машини човникового стібка формують стібки, з'єднуючи разом верхню та нижню нитки на верхній та нижній частині шматка тканини. Коли ви шиєте вручну, ви проштовхуєте голку через тканину, тягнете за нею нитку, а потім виводьте голку назад із вивороту тканини, щоб зробити одиночний стібок. Ви не можете зробити це на швейній машині, тому що голка залишається прикріпленою до голководія на машині!
Натомість голка проводить верхню нитку вниз під поверхню тканини. При цьому нижня нитка обертається на шпульці, а гачок на шпульному ковпачку зачіплює верхню нитку. Ці нитки поєднуються під тканиною. Коли голка повертається над тканиною, вона утворює стібок!
У всіх швейних машинах, включаючи побутові та промислові моделі, використовується конструкція човникового або ланцюгового стібка.
9. Цепной стежок
У той час як більшість побутових швейних машин використовують структуру човникового стібка, оверлочні машини та інші оверлочні машини використовують ланцюговий стібок. Цей тип машини витягує три або більше котушок з нитками та сплітає їх разом у зв'язані ланцюги.
Машини ланцюгового стібка добре працюють із трикотажними тканинами, тому що ланцюги можуть розтягуватися із гнучким матеріалом. Багато промислових машин також використовують ланцюговий стібок.
10. Оверлок
Найпопулярнішим типом швейної машини з ланцюговим стібком є оверлок або оверлоки . Ви можете знайти оверлок, призначений для домашнього використання та промислового використання.
Ці машини працюють, відрізаючи необроблений край шва та закриваючи його в'язаними нитками ланцюгового стібка. У більшості готового одягу, який ви купуєте в магазині, внутрішні шви обшиті обміточними нитками.
11. Потайний стібок
Вони мають єдину функцію створення майже невидимих країв на одязі. Такі машини рідко зустрінеш за межами фабрик, тому що цю функцію потаємного підгинання можна відтворити на багатьох оверлоках і навіть на побутових швейних машинах з відповідним приладдям.
12. Закриваючий шов
Розпошивальна машина також використовує малюнок ланцюгового стібка з трьох або більше котушок з нитками, але вона не має леза, щоб обрізати зайву тканину під час шиття. Натомість ви використовуєте цю модель для створення підгинання з подвійною лінією прямих стібків на зовнішній стороні виробу та укладеним ланцюжком ниток, що покриває загнутий край підгину з внутрішньої сторони. Якщо ви подивіться на край практично будь-якої футболки, ви побачите цей стиль рядки.
13. Безпечний стібок
Машина для безпечного стібка – це особливий тип промислового оверлока, у якому використовується форма ланцюгового стібка. Він утворює надійний чохол поверх необроблених країв внутрішніх швів одягу. Деякі домашні оверлок також можуть утворювати запобіжний рядок.
14. Плоский шов
Машини для плоского шва або машини для плоского шва мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє зшивати загнуті плоскі шви на таких предметах, як штани для йоги та джинси. Ці моделі зазвичай випускаються лише у промисловому виконанні і можуть коштувати досить дорого. У деяких є плоске ложе, а в інших більш циліндричне ложе, залежно від типу одягу, виготовленого на конкретній фабриці.
15. Пришивання гудзиків
Машини для пришивання ґудзиків – це спеціальні промислові моделі, що використовують ланцюговий стібок, які просто пришивають ґудзики до одягу. Ви знайдете їх у майстернях та на фабриках модних дизайнерів, але ви, ймовірно, не захочете використовувати їх у своїй домашній майстерні.
16. Пришивання петель для гудзиків
Так само швейні машини для гудзиків також мають промислову потужність і нічого не роблять, окрім як пришивають петлі. Це чудово працює на складальній лінії, де сотням курток потрібний один і той же ряд петель.
Але для домашнього використання більшість побутових швейних машин можуть виконувати петлі. Деякі комп'ютеризовані моделі мають до дюжини різних стилів зашморгу, з яких ви можете вибирати!
17. Шиття закріплення
Промислова швейна машина з закріпками зшиває ті близько розташовані стрижні ниток, які ви знайдете на кінцях швів, в нижній частині ширинки або під блискавкою, щоб зміцнити отвір. Ви можете зробити закріплення самостійно, використовуючи звичайну швейну машину, але ця спеціальна модель може зробити сотні таких стібків миттєво через високу швидкість стібка за хвилину та виняткового призначення.
18. Стегальная машина
Стегальна машина - це швейна машина з ширшим робочим простором і спеціальними функціями шиття, що полегшують шиття ковдр. Багато стьобальні машини мають високу швидкість стібка за хвилину для шиття на великих ділянках тканини. Сьогодні більшість стьобальних машин мають комп'ютеризоване керування і сенсорний екран, або налаштування бездротового керування.
19. Стегальна машина з довгим рукавом
Швейні машини з довгим рукавом мають дуже довгий горловий простір у машині, зазвичай його розмір становить від 18 до 24 дюймів. Це дозволяє стегальним майстрам легше поміщати великі проекти на голкову пластину. Звичайно, стьобальні машини з довгим рукавом зазвичай коштують дорожче через особливу конструкцію!
20. Вишивальна машина
Вишивальна машина створює широкий спектр складних декоративних стібків. Це часто включає алфавітні шрифти для вишивання імен і логотипів на тканині, а також складні різнокольорові малюнки, які виглядають майже як малювання нитками! Сьогодні більшість вишивальних машин використовують комп'ютеризоване керування та часто постачаються з передовим програмним забезпеченням для дизайну.
Щоб використовувати цю модель, ви створюєте цифрове зображення на комп'ютері або планшеті, а потім модифікуєте його за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке повідомляє машині, як перетворити зображення на стібки.
Що таке швейна машина сьомого класу?
Швейна машина сьомого класу - це позначення, дане певним типам промислових машин, які підходять для таких завдань, як прошивка шарів шкіри. Не всі бренди використовують систему класів для опису своїх промислових швейних машин, але деякі промислові моделі описуються як сім клас, клас 26 або клас 15.
Моделі сьомого класу мають потужні двигуни і можуть легко прошивати шари шкіри. Такі організації, як військові, також використовують ці моделі для зшивання важких лямок. Щоб дати вам уявлення про те, що це означає на практиці, ця модель може прошивати шари матеріалу завтовшки один дюйм!
Які 7 найпоширеніших проблем зі швейною машиною?
Швейні машини економлять час і зусилля практично для будь-якого проекту, але вони також можуть мати спільні проблеми, такі як сім поширених проблем зі швейними машинами.
- Одна з найбільших проблем, з якою часто стикаються швачки-початківці, пов'язана з пташиним гніздом нитки під тканиною, яка забиває швейну машину. Як мінімум у 99% випадків ця проблема виникає через те, що вам потрібно повторно заправити верхню нитку. Іноді верхня нитка, що йде від котушки до голки, може зісковзувати з механізму натягу, що утримує її натягнутою під час шиття, і це призводить до сильного заплутування тканини під тканиною.
- Ще одна поширена проблема, з якою ви можете зіткнутися, полягає в тому, що нитка постійно обривається, доки ви намагаєтеся шити. Це може статися з різних причин, у тому числі через неякісну нитку. Постарайтеся купити хорошу нитку з тим же вмістом волокна, що і ваша тканина, наприклад, поліефірну нитку для поліефірної тканини і бавовняну нитку для бавовняної тканини.
- Якщо ви натискаєте на педаль, а машина видає дивні звуки і відмовляється шити, можливо вам просто потрібно її як слід почистити. Згодом ворсинки та жир можуть засмічити внутрішні деталі, які мають обертатися чи обертатися. Ви повинні регулярно чистити машину, особливо навколо шпульного ковпачка та голкової пластини.
- Якщо ви спробуєте пошити шов і помітите багато пропущених стібків або стібків нещільно, можливо, у вашу машину вставлена голка не того типу або шпулька не того типу. Ви можете легко виправити це, прочитавши посібник користувача, що додається до машини, і переконавшись, що використовуєте аксесуари, що рекомендуються.
- Якщо ви намагаєтеся шити і помічаєте, що тканина збилася в грудки через занадто тугий рядок, можливо, вам потрібно відрегулювати натяг нитки. Механізм натягу щільно утримує верхню нитку, тому вона не просто різко розмотується на шляху до голки.
- Якщо у вас зламалася голка, коли ви починаєте шити, можливо, у вас неправильна форма або розмір голки для вибраного вами типу тканини. Певні типи матеріалів найкраще працюють із певним типом голки, наприклад, голка з кульковим вістрям для трикотажу та голка підвищеної міцності для джинсової тканини. Але ця проблема також може виникнути, якщо у вас неправильний розмір шпульки або якщо на голковій пластині з'явилися подряпини або вм'ятини.
- Якщо тканина відмовляється простягатися під голкою, у вас може бути проблема з натягом, заплутування нитки під тканиною або неправильний розмір деталі, такий як шпулька, яка занадто велика і не обертається. Почніть із повторної заправки всієї машини і перевірте, чи не потрібно прибрати ворс із шпульного ковпачка. Якщо це не спрацює, перевірте знімні деталі, такі як голка та шпулька, щоб переконатися, що вони підходять правильно. Якщо машина, як і раніше, не подає тканину, можливо, вам доведеться звернутися до фахівця.
Яка швейна машина для вас найкраща?
Найкраща швейна машина для вас залежить від багатьох факторів, у тому числі від того, що ви хочете шити, як часто ви хочете шити і який у вас досвід.
По-перше, які проекти ви плануєте шити? Якщо ви сподіваєтеся шити свій власний одяг, робити ляльковий одяг для своїх дітей або час від часу лагодити речі, звичайна швейна машина, ймовірно, підійде вам.
Але, як ви вже бачили, багато швейних машин мають специфічне призначення, яке краще підходить для ваших конкретних потреб. Якщо ви хочете шити ковдри, вам слід інвестувати в хорошу стьобальну машину. Якщо ви плануєте продавати кухонні рушники з вишивкою на замовлення, вам знадобиться вишивальна машина.
Ви також можете подумати, чи плануєте ви шити для себе або продавати вироби ручної роботи. Якщо ви хочете продавати одяг або інші вироби ручної роботи, вам може знадобитися оверлок або оверлок для створення міцніших і міцніших швів, ніж на звичайній швейній машині.
Кількість шиття, що ви плануєте зробити, також має вплинути на вибір машини. Деякі типи машин можуть шити набагато швидше, ніж інші. Промислові машини часто мають потужніші двигуни, які забезпечують вищу швидкість стібка. Спеціальні моделі, такі як стьобальні та вишивальні машини, також можуть шити на високій швидкості.
Зрештою, який у вас досвід шиття? Завдяки простому управлінню механічні машини є відмінною відправною точкою для швачок-початківців. Але просунуті та професійні швачки часто віддають перевагу комп'ютеризованим моделям, тому що вони пропонують більшу функціональність.
Висновок
Ви можете розділити всі типи швейних машин на побутові та промислові моделі в залежності від потужності та швидкості машини. Ви також можете класифікувати типи швейних машин за їх призначенням, наприклад, стегальні машини, порівняно з вишивальними або петлевими машинами. Найбільш поширений спосіб класифікації типів побутових швейних машин - розділити їх на категорії залежно від того, як вони працюють, наприклад, комп'ютеризовані, електронні або електромеханічні моделі.
Найкращий спосіб вибрати швейну машину для ваших власних проектів – це подумати про те, який вид шиття ви хочете робити. Потім оберіть модель, яка спеціалізується на цьому типі шиття. Наприклад, якщо ви хочете пошити стьобані ковдри, зверніть увагу на спеціальні моделі для квілтингу з подовженими корпусами, які підходять для великих об'ємів тканини для квілтингу!