Правила техніки безпеки під час шиття на швейній машині
Важливі правила безпеки під час шиття.
Безпека насамперед – це завжди безпека!
Ніяка робота не є настільки важливою, і жодна послуга не є настільки терміновою, що ми не можемо приділити час безпечному виконанню нашої роботи. Щось іде не так, коли не дотримуються важливих правил безпеки, коли ми уникаємо їх, говорячи, що нічого не станеться і я буду в безпеці.
При роботі на швейній машині потрібно дотримуватися лише деяких безглуздих правил безпеки, але чи знаєте ви, що недотримання цих правил безпеки може призвести до катастрофи.
Ви повинні бути знайомі з хаосом, який може викликати одну маленьку голку для зшивання.
Отже, краще зрозумійте і дотримуйтесь наступних основних правил безпеки, яких необхідно дотримуватись при шитті в цілому і на вашій машині.
Окрема коробка для шпильок та голок
Не змішуйте шпильки та голки з котушками з нитками! Покладіть шпильки на подушечку для голок, щоб їх було легко дістати, а голки — в окрему коробку середнього розміру.
Ви напевно не хочете поранитися, шукаючи шпильку у своїй брудній маленькій коробці, змішаній з голками, шпильками та нитками.
І постарайтеся тримати сильний магніт у коробці з голками, щоб вони не бовталися в коробці, оскільки вони можуть впасти, коли ви відкриєте кришку коробки.
Не тримайте шпильки в роті між зубами, як ці швачки - це одна катастрофа, яка чекає свого часу, і ви самі проситимете про це.
Вимкніть машину під час налаштування
Ви повинні вимикати швейну машину , коли заправляєте нитку в голку або вставляєте шпульку. Включайте його тільки тоді, коли ваша швейна машина повністю встановлена на міцній стільниці зі зручним стільцем.
Розслаблена та зосереджена обстановка
Сядьте зі своєю швейною машиною в розслабленій та зосередженій обстановці. Уникайте безладу навколо вашого столу або будь-яких перешкод під час роботи. Поруч із машиною можна поставити настільну лампу з гарним освітленням, щоб усе було добре видно.
Будь-які перешкоди на задньому плані можуть відволікти вас від шиття, і можете зрештою зісковзнути у вузол голки або зіпсувати щось ще.
Щоб уникнути втоми та лінощів, зберігайте хорошу поставу протягом усього процесу.
Спочатку завжди йдіть повільно
Коли ви просто вмикаєте швейну машину , щоб почати шити, рухайтеся повільно. Не просто запускайте процес, але дайте йому невеликий початковий поштовх і підтримуйте бажану швидкість, доки ви шиєте поступово.
Таким чином, ви також краще контролювати якість машини.
Створіть зону без пальців
Або позначте або просто візуально створіть зону без пальців навколо вузла голки. Він буде дзвонити в дзвіночок кожного разу, коли ви перебуватимете в цій зоні, і допоможе вам захистити ваші пальці від голки зі швидким шиттям.
Ніколи не наближайте пальці до голки під час шиття, навіть якщо вам потрібно спрямовувати тканину. Підтримуйте фіксовану відстань між руками та голкою швейної машини.
Не носіть вільний одяг
Ви знаєте, іноді вам доводиться нахилятися над машиною, щоб розглянути речі ближче? Саме тоді це розпущене волосся або втрата одягу завдадуть вам неприємностей. Вони можуть застрягти у вузлі голки або в перемикачах, що обертаються, і стати причиною поломки.
Тому завжди зав'язуйте волосся ззаду і носите тісний, але зручний одяг.
Вилучайте шпильки вчасно
Не зашивайте шпильки . Вони можуть зламатися і потрапити вам у вічі, одночасно пошкодивши машину і тканину. Вийміть шпильки з нашої тканини вчасно, доки шитимете.
Не забудьте гарячу праску
Найпоширеніша помилка, яку роблять каналізатори, полягає в тому, що вони забувають розпечену праску. Не будь таким безтурботним! Тримайте подалі праску, коли вона гаряча і ви перестали ним користуватися. І не торкайтеся праски голими руками — пам'ятайте про це щоразу, коли знаходитесь поруч із праскою.
Вимкніть його, коли він не використовується
Завжди вимикайте швейну машину, якщо маєте намір залишити її без нагляду, особливо якщо в будинку є діти. Поки вас немає, діти можуть торкнутися машини і спробувати використати її через незнання, що може завдати їм шкоди.
З іншого боку, це також допоможе заощадити електроенергію.
Регулярно обслуживайте швейную машину
Дуже важливо підтримувати швейну машину у належному стані та регулярно проводити її технічне обслуговування. Ви можете звернутися до професіонала та обслуговувати його так само, як автомобіль. Це дозволить уникнути будь-яких нещасних випадків, які може спричинити зламана або внутрішньо пошкоджена машина.
Ви також можете заглянути у свій посібник і дізнатися поради щодо обслуговування вашої конкретної швейної машини.
Забезпечте гарну безпеку навколо гострих предметів
Тримайте гострі предмети, такі як ножиці, закритими та бажано у захисних чохлах, коли ви ними не користуєтеся.
Ви ніколи не повинні залишати їх лежати на столі, тому що вони можуть впасти на землю і проткнути ваші ноги. Також важливо завжди відсувати дисковий різак від тіла. У жодному разі не рухайте його до себе, тому що він може вислизнути з ваших пальців і завдати травми.
Отже, зосередьтеся на використанні будь-якого гострого предмета, будьте обережні з пальцями та тримайте цей предмет у безпечному місці після використання.
Прочитайте свій посібник
Ось чому ми завжди підкреслюємо той факт, що керівництво до швейної машини завжди має бути під рукою; не викидайте його.
Ви дізнаєтесь більше про машину з посібника, а також дізнаєтеся про правила безпеки та запобіжні заходи, яких необхідно дотримуватися при роботі на швейній машині. І ніколи не пропускайте жодного пункту! Це може бути важливим!
Заключні слова:
Краще бути впевненим у безпеці, ніж небезпечним та несвідомим. Ви повинні дотримуватися правил техніки безпеки під час виконання будь-якої роботи, щоб уникнути нещасних випадків або інцидентів, уникнути економічних втрат і захистити людське життя.
Тому будьте обережні і дотримуйтесь наведених вище докладних правил безпеки при використанні швейної машини . Прокоментуйте будь-який запит, який ви маєте щодо того ж.
Бережіть себе, будьте здорові та вдалого шиття!