Продавець Інтернет-магазин швейної техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
461 відгук
promo_banner
Магазин швейної техніки
+380 (66) 159-38-15Vodafone
+380 (93) 944-88-17Life - (Viber)
Додати відгук

Як заправити голку у швейну машинку?

Як заправити голку у швейну машинку?

Як заправити голку у швейну машинку?

Кожен окремий проект у світі шиття, від пришивання маленького гудзика на сорочці до пошиття нової сорочки з нуля, вимагає першого кроку вдягання нитки в голку.

Тепер цю заправку можна зробити за допомогою ручної голки або голки для швейної машини , і ми говоритимемо про обох, а також про деякі хитрощі та інструменти, які допоможуть вам у цьому процесі.

Не варто турбуватися, тому що ви скоро освоїте найпростіший процес заправки нитки в голку, трохи потренувавшись.

Отже, почнемо навчатись разом!

Порада: візьміть ручну голку з ширшим вушком (отвір у голці на протилежному кінці загостреного вістря). Цьому буде легко навчитися, якщо ви пробуєте це вперше.

І вибирайте голку, яка може вмістити вашу нитку, тобто. вушко голки має бути більше, ніж товщина вашої нитки.

Як одягти нитку в голку

Для ручної голки:

Почніть з розмотування та обрізання не менше 30 см нитки. Не забудьте обрізати ножицями, щоб нитки не стирчали з кінців нитки. Ви також можете лизнути кінець або завдати трохи бджолиного воску або лаку для волосся.

нитка ручна голка

Метод 1- Звичайний метод

Почніть з розмотування та обрізання не менше 30 см нитки. Не забудьте обрізати ножицями, щоб нитки не стирчали з кінців нитки. Ви також можете лизнути кінець або завдати трохи бджолиного воску або лаку для волосся.

Крок 1  - Візьміть голку в одну руку, а нитку, що обрізає, - в іншу.

Крок 2  – Повільно вставте (проштовхніть) один кінець нитки у вушко голки. Коли закінчите, тримайте цей кінець з іншого боку, потягніть його і піднесіть до іншого кінця, тобто. складіть нитку вдвічі.

Порада:  ви можете спробувати наблизити голку до нитки чи навпаки. Це залежить від того, який спосіб вам зручний. Крім того, якщо ви не можете провести нитку, спробуйте нахилити голку під таким кутом, щоб ви могли ясно бачити вушко голки.

Крок 3  – Зав'яжіть тугий вузол на великому кінці нитки для стібка з однією ниткою, але для стібка з подвійною ниткою зав'яжіть вузол разом із двома вільними кінцями. І гарна робота, тому що ви вставили нитку в голку.

Порада:  щоб зав'язати вузол для двониткового стібка, обмотайте кілька витків кінців нитки навколо спільного пальця; тепер затисніть і скачайте ці петлі великим пальцем до упору із середнього пальця; потягніть ці петлі, і коли вони затягнуться, ваш вузол буде зав'язаний.

Спосіб 2. Використовуйте ручний ниткодивач.

Ручний ниткодевач є дуже тонкий шматок сталі з дротяною петлею нагорі.

Крок 1  - Візьміть голку в одну руку і ниткодіватель в іншу. Тепер повільно вставте дротяну петлю ниткодівача у вушко голки.

Порада:  якщо ви не можете провести ниткодивач, спробуйте нахилити голку під таким кутом, щоб ви могли ясно бачити вушко голки.

Крок 2.  Тепер протягніть кінець нитки через дротяну петлю ниткодівача і складіть її вдвічі, як ви просочуєте її через вушко голки в методі 1.

Крок 3  - Як тільки нитка вийде з дротяної петлі, витягніть ниткодивач з вушка голки. Ваша нитка буде автоматично вставлена ​​в вушко голки, і в голку буде втягнута нитка.

Спосіб 3. Використовуйте настільний ручний ниткодивач.

Це невеликий настільний інструмент з місцем для встановлення голки, отвором для нитки та кількома важелями або повзунками, які спрямовують нитку в голку.

Крок 1.  Правильно помістіть настільний ниткодивач на рівну поверхню; тепер помістіть нитку над щілиною у формі долини та голкою в щілину для голки так, щоб її вушко входило всередину ниткодівача.

Крок 2.  Тепер обережно натисніть на важіль або повзунки.

Крок 3  - Тепер вийміть голку з паза, і ви побачите невелику петлю нитки, що проходить через вушко голки.

Крок 4  – Витягніть петлю з вушка так, щоб нитка пройшла через вушко. Вашу голку заправлено.

Для заправки голки швейної машини

По-перше, завжди слідкуйте за тим, щоб нитка правильно прямувала від котушки вгорі до нижньої голки вашої швейної машини  відповідно до вказівок у вашому посібнику (або дотримуйтесь стандартної процедури заправки нитки на швейній машині ).

Голка для швейної машини

Якщо ваша швейна машина поставляється з прикріпленим нитевдевателем, ви можете виконати наступні кроки, щоб легко просмикнути нитку через голку, але якщо її немає, ви можете використовувати метод 1 або метод 2 для заправки голки.

Крок 1  – Помістіть голку в максимально можливу точку та натисніть на притискну лапку, щоб отримати більше місця.

Крок 2  – Потягніть прикріплений ниткодіватель донизу, доки він не перестане рухатися. Ви побачите шматок дроту, що входить у вушко голки.

Крок 3  - Там буде гачок або маленька планка, куди ви повинні один раз обернути нитку, тобто. обійти цю точку ниткою (зліва направо чи навпаки).

Крок 4  - Тепер знайдіть гачок з іншого боку голки і захопіть нитку над цим гачком, потягнувши нитку під прямим кутом від попереднього гачка або стрижня.

Крок 5  – Коли ви будете готові, повільно відпустіть нитку та ниткодіватель; видаліть нитку, яка все ще прикріплена до ниткодівача; потягніть нитку до задньої сторони голки, і ваша голка буде заправлена.

Деякі поради:

  • Завжди використовуйте біле тло ззаду, щоб чітко бачити вушко голки.
  • Майте хороше джерело світла, спрямоване на голку.
  • Ніколи не тягніть нитку поспіхом, тому що ви можете потягнути її не з того боку.

Заключні слова:

З віком наші очі, як правило, втрачають фокус, і тому шиття стає завданням, що розчаровує. Таким чином, ви можете використовувати поради та доступні інструменти, згадані вище, щоб спростити заправку нитки в голку як для ручної, так і для швейної машини .

І якщо ви новачок, за допомогою цих кроків ви зможете освоїти, як правильно заправити нитку в голку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner