Повне керівництво: як купити швейну машину
Повне керівництво: як купити швейну машину
Купити швейну машину – це довга та складна подія. Завжди повинні провести деяке дослідження і вжити різних запобіжних заходів, перш ніж замовляти швейну машину.
З такою кількістю компаній, які виробляють швейні машини, які стверджують, що виробляють найкращі швейні машини у світі, є великі шанси заплутатися і зрештою ухвалити неправильне рішення.
Неправильне рішення може коштувати вам величезні гроші, тому що вартість швейної машини високого класу може перевищувати тисячу доларів. Може бути і більше, якщо ви купите промислову швейну машину .
Вам потрібно зібрати якнайбільше інформації, щоб знати, яка швейна машина може краще задовольнити ваші потреби.
Посібник з купівлі швейних машин
Наприклад, комусь швейна машина потрібна тільки для виконання звичайних робіт з шиття, проте іншим може також знадобитися стегати та вишивати.
Комусь може знадобитися купити електромеханічну швейну машину , комусь може сподобатися комп'ютерна, а комусь може сподобатися електрична швейна машина.
Пройшло кілька років з того часу, як я ділюся своїми експертними порадами з читачами цього мого блогу.
Протягом багатьох років я переглядав кілька моделей швейних машин, які допомогли тисячам людей, і цей посібник також буде дуже корисним для тих, хто планує купити швейну машину.
Давайте почнемо!
Дізнайтесь свій рівень навичок шиття - повний новачок, новачок, середній чи експерт
Перш ніж приступити до чогось, найперше питання, яке ви повинні поставити собі, наскільки добре (або зовсім новачок) ви знаєтеся на швейних машинах.
Якщо ви повний новачок, вам потрібно знати багато речей, перш ніж купувати собі швейну машину (все це описано в цій статті).
Однак, якщо ви новачок і знайомі зі швейними машинами або є експертом, мається на увазі, що у вас є деякі знання про швейні машини.
Досвідчені швачки можуть одразу перейти до розділу, де є список кращих швейних машин для професіоналів.
Існує безліч моделей швейних машин спеціально для початківців, які прості у використанні, наприклад, з простою системою заправки нитки, компактні і, звичайно, менш дорогі, ніж швейні машини високого класу.
Хоча проміжні ланки та експерти можуть знайти швейні машини з розширеними функціями, такими як підключення до комп'ютера, висока швидкість шиття, сенсорний РК-екран для керування різними функціями. Швейна машина такого типу коштує недешево.
Вибирати модель швейної машини слід, виходячи з вашого рівня швейної майстерності. Хоча деякі передові швейні машини, такі як SINGER 9960 , також досить прості в налаштуванні та експлуатації. З цією швейною машинкою легко впорається навіть новачок.
Знайте типи швейних машин, доступних на ринку
Швейна машина була винайдена в 1790 році, і з тих пір вона настільки розвинулася, що новітня швейна машина може робити багато речей автоматично, такі як автоматичний ниткодивач, автоматична намотування шпульки, автоматичне обрізання нитки і т. д. Швейна машина старості була механічна швейна машина , і вони все ще використовуються.
Це залежить від користувачів, чи вони хочуть механічні швейні машини інших типів. В даний час існує в основному 4 типи швейних машин.
Електромеханічна швейна машина
Електромеханічні швейні машини , які також називають побутовими швейними машинами, є найстарішим типом швейних машин, вони трохи громіздкі, мають ручне керування і не мають автоматичних функцій, таких як автоматичний ниткодивач, автоматичний ниткообрізувач або автоматичний регулятор натягу нитки. .
Довжина стібка регулюється ручкою або поворотним регулятором передньої частини швейної машини.
Це прості швейні машини , які потребують фізичної роботи від користувачів. У них немає кнопки живлення, яка вмикає або вимикає машину!
Електромеханічні швейні машини є недорогими швейними машинами, порівняно з електричними або комп'ютерними швейними машинами.
Електромеханічні швейні машини є міцними швейними машинами, оскільки вони мають міцний металевий корпус, який розрахований на більш тривалий термін служби. Також вони мають досить велику вагу.
Цей тип швейної машини не має багатьох функцій, які ви можете знайти в комп'ютерних швейних машинах як таких, наприклад, у них не так багато вбудованих стібків, це в основному швейні машини з прямим рядком.
Коли доходить до післяпродажного обслуговування, електромеханічні швейні машини не так легко виходять з ладу, а вартість ремонту відносно невелика. Також ви можете здати такі швейні машини до будь-якої місцевої ремонтної майстерні.
Комп'ютерна швейна машина
Комп'ютерні швейні машини повністю протилежні електромеханічним швейним машинам. Це передові швейні машини з безліччю нових інноваційних функцій, які полегшують процес рукоділля і роблять його цікавішим.
Комп'ютерні швейні машини компактні, легкі та оснащені автоматичними функціями, такими як автоматичний ниткодивач, регулятор натягу нитки та автоматичний ниткообрізувач.
У них є сенсорний РК-екран, на якому відображається відповідна інформація, така як вибраний вами малюнок рядка, довжина та ширина рядка, швидкість рядка і т.д.
Деякі комп'ютерні швейні машини оснащені кнопкою, в той час як деякими високоякісними комп'ютерними швейними машинами можна керувати, натискаючи на сенсорний екран.
Комп'ютерні швейні машини дорогі, оскільки мають багато функцій, і їх нелегко ремонтувати. Вам також доведеться витратити значну суму, якщо він вийде з ладу і не покривається гарантією.
Це футуристичні швейні машини, і замість великих циферблатів, що обертаються, як у механічних швейних машин, у них є маленькі кнопки для управління швидкістю шиття, довжиною і шириною стібка і т. д.
Комп'ютерні швейні машини оснащені функцією підключення до комп'ютера, що є найважливішою особливістю цих типів швейних машин.
Швейні машини такого типу мають велику кількість вбудованих стібків, що дозволяють прикрасити виріб різними схемами стібків, рисунками вишивки.
Їх також можна підключити до комп'ютера через кабель USB (машини мають USB-порт), щоб ви могли переносити в пам'ять машини дизайни вишивання, завантажені з Інтернету.
Деякі високопродуктивні комп'ютерні швейні машини мають функцію редагування та попереднього перегляду дизайну вишивки на сенсорному РК-екрані перед вишиванням!
Електронна швейна машина
Електронні швейні машини є комбінацією електромеханічних і комп'ютеризованих швейних машин.
Вони мають властивості обох типів швейних машин. Як правило, вони мають один двигун, який підключений до голководія.
Ці типи швейних машин мають диски, що обертаються, або ручку для контролю довжини стібка. Мають ручне керування для регулювання натягу нитки.
Хоча електронні швейні машини мають такі функції, як автоматичний ниткодівач, автоматичний ниткообрізач і т.д.
Вони поставляються з педаллю ножа, яку можна використовувати для управління швидкістю шиття після підключення кабелю живлення і включення кнопки живлення. Деякі електронні швейні машини мають РК-екран, на якому відображаються поточні налаштування.
Електричні швейні машини не важкі за вагою та недорогі в порівнянні з комп'ютеризованими швейними машинами.
Вам доведеться витратити більше, ніж ви платите за механічну швейну машину. Швейні машини такого типу знову ж таки нелегко ремонтувати, і для їх ремонту потрібен певний рівень навичок.
Швейна машина - Оверлок
Оверлочні швейні машини також називають оверлоки . Так що не соромтеся, якщо ви йдете купувати швейну машину оверлока, а продавець називає її швейною машиною з оверлоком.
Оверлоки зазвичай використовуються в текстильній промисловості для створення кромки та шва. Оверлок зазвичай не використовуються вдома через їх обмежене використання домашніми шваками. Вони використовуються, щоб надати закінченого вигляду вашому ремісничому проекту.
Оверлок використовуються, щоб уникнути зношування, оскільки лезо / різак на швейній машині оверлока розрізає тканину, очищає її і створює стібки, що закривають тканину.
Оверлок коштують дорожче за швейні машини, і їх потрібно доставити до кваліфікованого працівника, якщо вони почнуть створювати проблеми. Залежно від моделі оверлока вони використовують 2, 3, 4 нитки для підшивання кромки та зшивання.
Основні бренди
Хоча є кілька компаній, які виробляють швейні машини, але є лише кілька відомих компаній, і я рекомендував би купувати саме ці бренди. Вони у бізнесі протягом багатьох років і є надійними брендами швейних машин.
SINGER
Brother
Juki
Janome
Bernina