Продавець Інтернет-магазин швейної техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
524 відгуків
promo_banner
Магазин швейної техніки
+380 (66) 159-38-15Vodafone
+380 (93) 944-88-17Life - (Viber, WhatsApp, Telegram)
Додати відгук

Влаштування швейної машини з поясненнями

Влаштування швейної машини з поясненнями

Влаштування швейної машини з поясненнями

Якщо ви ніколи раніше не користувалися швейною машиною, розуміння всіх деталей і того, що вони роблять, може виявитися приголомшливим. Тут є пояснення всі важливі функції вашої швейної машини з картинками, коли їх використовувати, і дав свої найкращі поради для початківців.

Вибір стібка:

Селектор стібків використовується для вибору типу стібка, який ви хочете використовувати, наприклад, прямий стібок, стібок зигзагоподібний або стібок для петель. На механічних машинах це зазвичай циферблат, а на комп'ютеризованих машинах це сенсорний екран або РК-екран з кнопками.

Застосування:

  • Вибір типу стібка.
  • Селектор стібків - це перше, що вам потрібно буде використовувати, коли ви почнете використовувати свою швейну машину .

Селектор натягу: 

Опис:

Селектор натягу дозволяє контролювати натяг, що прикладається до верхньої нитки. Зазвичай він знаходиться в діапазоні від 1 до 9 і чим більше число, тим вище натяг. Щоб досягти прямих, збалансованих стібків, вам потрібно буде знайти правильний баланс для тканини та нитки, які ви використовуєте. Якщо натяг занадто низький, ви побачите, що стібки будуть вільними і слабкими. Якщо воно занадто високе, нитка може зморщитися та порватись. Стандартне налаштування зазвичай становить 4-5, так що це гарне місце для початку. На механічних машинах це зазвичай циферблат, а на комп'ютеризованих машинах це зазвичай сенсорний екран або РК-екран із кнопками вгору та вниз.

Застосування:

  • Регулювання натягу верхньої нитки.
  • Вам потрібно буде перевіряти та регулювати це щоразу, коли ви переходите на інший тип тканини або товщину нитки. Зробіть кілька пробних стібків на клаптику та за необхідності відрегулюйте натяг.

Порада:

  • Хороший спосіб перевірити, чи збалансований натяг — уважно подивитися на стібки на верхній і нижній стороні тканини. Якщо ви бачите верхню нитку, що виглядає на нижній стороні тканини, натяг занадто слабкий і його потрібно збільшити. Якщо ви бачите нижню нитку на верхній стороні тканини, натяг занадто сильний і його потрібно зменшити.

Селектори довжини та ширини стібка: 

Опис:

Ці селектори використовуються для вибору довжини та ширини типу стібка на ваш вибір. Довжина відноситься до відстані між кожним новим взятим стібком, а ширина відноситься до відстані між внутрішньою та зовнішньою точками стібка. Для прямого стібка довжина контролюватиме довжину кожного стібка, а ширина контролюватиме положення голки. Для зигзагоподібного стібка довжина визначає, наскільки короткою чи довгою буде відстань між кожним кроком, а ширина визначає, наскільки вузькими чи широкими будуть зигзаги. Так, наприклад, для дуже щільної та тонкої смуги звивистих стібків (наприклад, закріпки) ви повинні зменшити як довжину, так і ширину.

На електромеханічних швейних машинах ці селектори зазвичай перебувають у одному чи двох дисках. Простіші моделі тепер можуть дозволити вам повністю налаштувати довжину і ширину, але натомість дозволяють вибирати з декількох предустановок. Вам потрібно буде вручну налаштувати довжину та ширину після вибору типу стібка. На комп'ютеризованих машинах це сенсорний екран або РК-екран з кнопками, і у вас більше контролю над точною довжиною і шириною, які вам потрібні. Ці машини також пропонують більше керівництва

Застосування:

  • Вибір довжини та ширини типу стібка.
  • Це другі параметри, які вам потрібно буде налаштувати після вибору типу стібка. 

Порада:

  • Довжина прямого стібка становить 2,2–2,5 мм. Якщо ви працюєте з більш тонкою та легкою тканиною, ви можете спробувати більш коротку довжину стібка, наприклад, 2 мм. Якщо ви робите простібання або працюєте з важчою тканиною, спробуйте довшу довжину стібка, наприклад, 3 або 3,5 мм. 

Регулятор швидкості: 

Опис:

Регулятор швидкості є тільки на комп'ютеризованих швейних машинах і допомагає обмежити швидкість шиття вашої машини. Зазвичай він має форму повзункового регулятора, і швидкість, яку ви встановлюєте на ньому, визначає, наскільки швидко буде працювати машина, коли ви використовуєте педаль або кнопку старт/стоп.

Застосування:

  • Регулювання швидкості шиття.
  • Може бути корисно знизити швидкість машини, коли ви шиєте складну частину проекту або працюєте зі складними, слизькими матеріалами.

Порада:

  • При намотуванні шпульки найкраще встановити середню швидкість. Використання занадто повільної або швидкої швидкості може викликати проблеми з натягом нитки шпульки.

РК-дисплей: 

Опис:

Комп'ютерні швейні машини використовують екран дисплея, щоб показати всі основні настройки. Дисплеї можуть керуватися дотиком або можуть мати додаткові кнопки поруч із дисплеєм. Там ви часто знайдете налаштування типу стібка, довжини, ширини та натягу. Більш просунуті машини також можуть відображати додаткову інформацію, наприклад, чи певний тип стібка певної притискної лапки або інтерфейсу.

Застосування:

  • Передача користувачеві налаштувань типу стібка, довжини, ширини та натягу.

Важіль або кнопка зворотного стібка/стібка «назад»: 

Опис:

Контролер зворотного стібка або зворотного стібка може бути як маленького важеля чи кнопки. При натисканні на нього машина шитиме у зворотному напрямку. Ця функція найчастіше використовується на початку та наприкінці кожного шва, щоб закріпити його на місці, «заблокувавши» ваші стібки.

Застосування:

  • Прошийте зворотні рядки на початку та в кінці швів, щоб закріпити їх на місці.

Кнопка стібка, що закріплює: 

Опис:

Кнопка закріплення або кріплення стібка є тільки на деяких комп'ютерних машинах, і вона служить для закріплення початку і кінця швів без необхідності робити зворотний стібок. Коли ви активуєте її, машина зробить кілька стібків вперед і назад, щоб створити невеликий вузол. 

Застосування:

  • Закріпіть початок та кінець швів невеликим акуратним вузлом.

Голка та голкотримач: 

Опис:

Голковий затиск - це металева деталь, яка знаходиться прямо над притискною лапкою і призначена для надійного утримання голки на місці. Праворуч від затиску є невеликий гвинт, який необхідно послабити, перш ніж виймати чи вставляти голку. Потім вам потрібно буде затягнути його знову, як тільки нова голка буде правильно встановлена ​​в затиску. 

Застосування:

  • Утримуйте голку швейної машини на місці.

Порада:

  • Гвинт затиску голки зазвичай розташований у досить вузькому місці, куди може бути важко дістатися за допомогою звичайної повнорозмірної викрутки. Ваша машина швидше за все буде поставлятися з невеликою викруткою, призначеною для цього вузького простору.

Голкова пластина: 

Опис:

Голкова пластина - це металева пластина, яка закриває поверхню під вашою голкою. більш прості моделі можуть не включати фактичні виміри (наприклад, ⅜ дюйма або 1 см), а просто мати лінії, вигравірувані на голковій пластині. У цьому випадку вам потрібно буде самостійно виміряти відстань між голкою та відмітками та записати його.

Застосування:

  • Покриття внутрішнього механізму швейної машини.
  • Відображення вказівок припусків на шви.

Порада:

  • Під час шиття ваша машина накопичуватиме ворс та пух під голковою пластиною. Не забувайте регулярно чистити цей простір, відкручуючи голку і знімаючи її. Ознайомтеся з посібником до вашої машини для отримання конкретних інструкцій про те, як зняти голку та як найкраще чистити вашу машину.

Ниткодіватель: 

Опис:

Ниткодіватель є тільки на деяких машинах, простіші моделі можуть не включати цю частину. Він розташований ліворуч від голки, і ви можете отримати доступ до нього, потягнувши його вниз і повернувши назовні. Він допомагає швидко та легко заправити нитку в голку.

Застосування:

  • Вдягання нитки в голку.
  • Ви можете використовувати його, потягнувши ниткодіватель вниз і повернувши його назовні, а потім проштовхнувши нитку вліво, слідуючи канавкам на ниткодівачі. Коли ви повертаєте його назад до голки, він проштовхує нитку через вушко голки.

Кнопка підйому/опускання голки: 

Опис:

Кнопка підйому/опускання голки є тільки на деяких комп'ютерних швейних машинах , і вона дозволяє вам контролювати положення, в якому буде знаходитись голка, коли ви припиняєте шиття. , машина буде опускати голку вниз і потім зупинятися.

Застосування:

  • Контроль за положенням голки.
  • Це чудова функція для випадків, коли ви хочете зупинитися з опущеною голкою та переналаштувати тканину, наприклад, для повороту на кутах.

Кнопка обрізки нитки: 

Опис:

Кнопка обрізки нитки доступна лише на комп'ютерних швейних машинах з автоматичною обрізкою нитки. На ній зазвичай є невеликий значок ножиць, і при натисканні вона обрізає нижню і нижню нитки, щоб ви могли вийняти вашу роботу з машини. На деяких швейних машинах функція блокування стібків може бути об'єднана з функцією обрізання нитки, у разі, коли ви натискаєте кнопку обрізки нитки під час шиття, машина закріпить ваші стібки, а потім обріже нитки.

Застосування:

  • Обріжте верхні та нижні нитки вашої роботи.
  • Натисніть на цю кнопку, коли ви досягнете кінця шва і захочете вийняти виріб з машини.

Обрізувач для нитки: 

Опис:

Обрізувач нитки - це невелике лезо, яке зазвичай знаходиться ліворуч на бічній панелі машини. Закінчивши шиття, підніміть притискну лапку та візьміться за виріб. Тягніть її, поки нитки не стануть достатньо довгими, щоб дотягнутися до ниткообрізача, і притисніть нитки до ниткообрізача, щоб обрізати їх.

Застосування:

  • Обріжте верхню та нижню нитки, щоб звільнити виріб від швейної машини. 
  • Використовуйте його в кінці шиття, щоб швидко зняти роботу з машини.

Порада:

  • Якщо ваша швейна машина (або оверлок) не оснащена вбудованим ниткообрізачем або він пошкоджений або застарілий, ви можете купити змінні ниткообрізачі, подібні до  цих, в магазині швейних машин  і прикріпити їх до бокової сторони машини.

Притискна лапка: 

Опис:

Притискна лапка - це невеликий пристрій, який кріпиться до тримача притискної лапки і допомагає зберігати плоску тканину при її подачі через машину. Існує безліч різних видів притискних лапок, призначених для певних завдань або матеріалів, наприклад, лапка для блискавки, лапка для петлі, лапка для окантовки або тефлонова лапка. Залежно від передбачуваного варіанта використання вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і включати різні деталі дизайну.

Застосування:

  • Підтримка рівного положення тканини під час її подачі через машину за допомогою транспортерів.
  • Допомога з різними швейними завданнями та матеріалами.

Тримач притискної лапки: 

Опис:

Тримач притискної лапки — це частина, до якої ви будете прикріплювати обрану вами притискну лапку. цей власник і Прикріпити притискні лапки безпосередньо до машини.

Застосування:

  • Утримання притискної лапки.

Підйомник/важіль притискної лапки: 

Опис:

Підйомник притискної лапки використовується для підйому або опускання притискної лапки. Зазвичай він розташований праворуч від голки або ближче до задньої частини, і є невеликим пластиковим важелем. Більшість машин також дозволяють вам підняти важіль із його вихідного положення, що ще більше підніме притискну лапку. Ця функція дійсно корисна для завантаження та вивантаження об'ємних тканин або кількох шарів тканини з машини. 

Застосування:

  • Підйом та опускання притискної лапки.

  • Вам завжди потрібно підняти притискну лапку перед заправкою нитки в машину і опустити її на місце перед початком шиття. Деякі комп'ютеризовані машини передадуть вам попередження, якщо ви спробуєте шити з піднятою притискною лапкою. Вам потрібно буде підняти її назад, коли ви закінчите шиття і захочете дістати свій проект із машини.

Порада:

  • Деякі машини оснащені можливістю приєднання колінного витягу до підйомника притискної лапки. Таким чином, ви можете контролювати положення притискної лапки коліном, залишаючи руки вільними.

Регулятор тиску притискної лапки:

Опис:

Регулятор тиску притискної лапки є тільки на деяких більш просунутих моделях швейних машин, і зазвичай він розташований зліва або зверху машини. Він використовується для збільшення або зменшення тиску, що чиниться притискною лапкою на тканину.

Застосування:

  • Регулює силу тиску притискної лапки.

Порада:

  • Найчастіше вам не потрібно буде налаштовувати цей диск. Однак, якщо ви працюєте з дуже легкими або дуже важкими тканинами, вам може знадобитися відрегулювати тиск. Для дуже легких тканин спробуйте повернути диск на нижчу кількість. Для важких тканин спробуйте повернути диск на вищу кількість.

Нижній транспортер подачі тканини

Опис:

Зубчасті рейки розташовуються прямо під притискною лапкою і виглядають з прямокутного вирізу голкової пластини. Вони мають нерівну, ребристу поверхню, яка захоплює тканину та допомагає їй рухатися назад, коли голка рухається вгору та вниз. 

Застосування:

  • Напрямок та переміщення тканини під час шиття.

Порада:

Обов'язково прочищайте простір між зубцями транспортера щіткою або шпилькою. Якщо в них застрягне дуже багато ворсу, тканина може не проходити через машину гладко.

Перемикач положення транспортера: 

Опис:

Перемикач положення транспортерів дозволяє піднімати або опускати транспортери. Коли транспортери піднято, вони допомагають переміщати тканину. Коли вони опущені або від'єднані, тканина залишиться в тому ж положенні, навіть якщо голка рухається вгору і вниз, утворюючи стібки. Зазвичай він розташований ззаду або спереду вільного рукава, тому вам може знадобитися зняти плоску платформу, щоб отримати доступ до нього.

Застосування:

  • Підйом чи опускання транспортерів.
  • При пришиванні гудзика на машині вам доведеться опустити зубці транспортера, щоб голка просто входила і виходила з двох отворів гудзика, а не випадково проходила крізь нього.
  • Ще одне чудове застосування для відчеплених зубчастих транспортерів - шиття у вільному режимі/шиття у вільному русі/квілтинг. Оскільки зубчасті транспортери не переміщують тканину прямої лінії, у вас буде повний контроль над тим, куди рухається тканина. Ви можете досягти складних візерунків, спрямовуючи тканину вручну під голкою, що дозволить вам малювати ниткою. 

Стрижні для котушок

Опис:

Стрижні для котушок - це довгі, тонкі пластикові деталі, які знаходяться у верхній частині вашої машини, на які ви надягаєте верхню котушку з нитками. Вони можуть бути вертикальними або горизонтальними, залежно від моделі вашої машини. Деякі машини постачаються лише з одним стрижнем, в той час як інші поставляються з двома вбудованими стрижнями або з одним вбудованим стрижнем та одним окремим стрижнем та отвором для його встановлення. Ці варіанти з двома стрижнями корисні, коли ви використовуєте подвійну голку, і вам потрібно заправити дві нитки у вашу машину.

Застосування:

  • Утримуйте котушку з ниткою, яка використовується як верхня нитка.

Порада:

  • Якщо ваша швейна машина постачається лише з одним котушковим стрижнем, але ви хочете використовувати з нею подвійну голку, ви можете покласти другу котушку ниток у банку чи миску на столі та заправити її як завжди. Це також стосується великих котушок ниток, які не підходять до ваших котушкових стрижнів.

Ковпачки котушок: 

Опис:

Ковпачки для котушок використовуються з горизонтальними стрижнями котушками, щоб утримувати котушку з нитками на місці. Вони бувають різних розмірів для розміщення котушок різного розміру.

Застосування:

  • Закріпіть котушку з нитками за допомогою горизонтальних котушкових штифтів.

котушка: 

Опис:

Бобіни - це невеликі циліндри з прозорого пластику або металу, на які намотується нитка. Більшість машин поставляються з кількома запасними шпульками, і ви також можете придбати додаткові, щоб у вас було достатньо різних кольорів ниток, які ви хочете використовувати.

Застосування:

  • Притримуємо нижню нитку.
  • Вам потрібно буде намотати шпульку відповідною ниткою, перш ніж розпочнете свій проект. Якщо ви плануєте працювати над дійсно довгим проектом, ви можете намотати пару шпуль заздалегідь, щоб ви могли швидко замінити їх, коли вони закінчаться.

Порада:

Обов'язково використовуйте рекомендований матеріал та розмір шпуль для вашої машини, щоб отримати оптимальні результати та зберегти її працездатність: не всі машини розраховані на металеві шпульки, і розміри можуть відрізнятися в залежності від марки/моделі!

Намотувач котушки: 

Опис:

Шпуленамотчик - це механізм, що складається з ряду нитконаправників, диска натягу шпульки, шпинделя моталки для шпульки і стопора моталки для шпульки. Щоб використовувати його, ви будете слідувати нитконаправителям, щоб розмістити нитку у правильному положенні, обмотати нитку навколо диска натягу, просмикнути один кінець нитки через отвір у шпульці, помістити шпульку на шпиндель, відвести шпиндель убік, щоб активувати моталку, і натиснути на пед кнопку запуску машини. Як тільки шпулька буде заповнена, вона вдариться об стопор і повідомить вам, що настав час припинити намотування. На деяких машинах ви також знайдете поряд невеликий ниткообрізувач, щоб ви могли швидко вийняти шпульку з моталки для шпульки.

Механізм намотування шпульки зазвичай розташований у верхній частині швейної машини, і, залежно від моделі, він може бути закритий верхньою кришкою машини. Як випливає з назви, він використовується для намотування шпульки вибраної ниткою. Деякі більш просунуті швейні машини також можуть намотувати шпульку, коли машина вже заправлена ​​ниткою, але для більшості машин вам спочатку потрібно намотати шпульку, а потім заправити нитку в машину.

Застосування:

  • Заправка шпуль нитками.

Порада:

  • Деякі спеціальні нитки можуть не підходити для використання з намотником шпуль вашої машини, наприклад, еластична нитка для збирання. В цьому випадку вам доведеться намотувати шпульку вручну.
  • Не забудьте повернути шпиндель у вихідне положення, коли закінчите намотувати шпульки! 

Шпульний ковпачок/кришка: 

Опис:

Шпульний ковпачок чи кришка – це область, куди в машину вставляється повністю намотана шпулька. Вони будуть відрізнятися від машини до машини, і вони будуть виглядати і працювати зовсім по-різному в залежності від того, чи використовуєте ви машину з вертикальним або горизонтальним завантаженням човником. На машинах з горизонтальним човником доступ до шпульного ковпачка здійснюється через отвір голкової пластини. Зазвичай, це пластикова кругла платформа, в яку опускається шпулька. На машинах з вертикальним човником вам потрібно буде зняти плоску платформу, щоб отримати доступ до передньої частини вільного рукава, де зазвичай знаходиться шпульний ковпачок. На цих машинах це зазвичай невеликий круглий металевий корпус, в який ви поміщаєте шпульку і проводите нитку шпульки через пару прорізів.

Застосування:

  • Розміщення шпульки.

Порада:

  • Якщо ви використовуєте машину з вертикальним човником, ви можете додатково налаштувати натяг шпульної нитки, затягнувши або послабивши невеликий гвинт, що знаходиться на шпульному ковпачку. Не забудьте сфотографувати її вихідне положення та орієнтацію, щоб ви могли повернутися до неї, якщо вона не спрацює. Це слід робити лише у тому випадку, якщо всі інші варіанти вичерпані.

Посібники з ниток: 

Опис:

Нитконаправники - це ряд виїмок, дисків, прорізів і т.п. д., які допомагають вам правильно заправити нитку в швейну машину. Вони направляють нитку через правильні механізми та простору в машині, доки вона не досягне голки. Зазвичай вони знаходяться на верхній і передній стороні машини, і вони часто включають невеликі позначення, такі як цифри або стрілки, щоб продемонструвати правильний порядок і орієнтацію процесу заправки нитки.

Застосування:

  • Допомагає спрямовувати нитку через машину.

  • Вам необхідно точно дотримуватися вказівок нитконаправників, щоб забезпечити правильне заправлення нитки в машину.

Важіль ниткопритягувача: 

Опис:

Важель ниткопритягувача розташований усередині прорізу на передній частині машини, ближче до лівої сторони, прямо над голкою. Це металева деталь у формі гачка, яка піднімається та опускається, коли голка рухається вертикально. Вам потрібно буде просмикнути через неї нитку в процесі заправки, щоб ви побачили, що навколо неї є нитконаправники, що вказують вам правильний напрямок. Ваша голка повинна бути у верхньому положенні, щоб ви могли легко отримати доступ до відповідної частини важеля ниткопритягувача.

Застосування:

  • Заправляє машини нитками.
  • Це останнє місце, куди вам потрібно буде просмикнути нитку перед тим, як всунути її в голку.

Маховик або махове колесо: 

Опис:

Махове колесо має форму диска і знаходиться праворуч машини. Коли ви повертаєте його на себе, голка повільно піднімається та опускається, і машина починає шити. 

Застосування:

  • Ручна зміна положення голки вгору або вниз.
  • Повільно прошивайте складні ділянки, наприклад, багатошарову або товсту тканину.

Порада:

Дуже важливо, щоб ви крутили маховик тільки проти годинникової стрілки, тобто на себе. Повертання в інший бік може порушити синхронізацію машини або викликати заклинювання.

Вимикач живлення: 

Опис:

Вимикач живлення – це невеликий перемикач, який дозволяє вмикати та вимикати машину. Зазвичай він розташований на правій стороні машини, поряд із розеткою живлення та гніздом для педалі.

Застосування:

  • Увімкнення та вимкнення машини.

Порада:

Не забувайте вимикати машину, коли нею не користуєтеся, щоб економити електроенергію і продовжити термін служби лампочок.

Роз'єми/розетки для блоку живлення та ножного контролера: 

Опис:

Гніздо живлення та гніздо для педалі можуть бути об'єднані в одне або окремо на різних моделях швейних машин. Вони використовуються для підключення машини до електрики та педалі.

Застосування:

  • Підключення швейної машини до електромережі.
  • Підключення ножної педалі до швейної машини.

Ножна педаль: 

Опис:

Педаль - це окрема частина, яка йде в комплекті зі швейною машиною. Це пластикова педаль з кабелем, що стирчить з неї, і вона також може бути підключена до шнура живлення. Коли ви вмикаєте машину і натискаєте на педаль, машина починає шити. Чим сильніше ви натискаєте, тим швидше вона шитиме.

Застосування:

  • Управління швидкістю шиття, а також запуск, призупинення та зупинення шиття.

Додатковий стіл: 

Опис:

Подовжувальний столик - це аксесуар, який не завжди йде в комплекті з вашою швейною машиною, хоча багато машин, орієнтованих на квілтинг, включають його. Це пластикова поверхня, яка кріпиться до пластини швейної машини, розширюючи робочий простір.

Застосування:

  • Збільште розмір робочого простору вашої швейної машини, щоб краще витримувати розмір та вагу великомасштабних проектів.

Ручка для перенесення: 

Опис:

Ручки для перенесення розташовані на верхній частині машини та дозволяють легко переносити швейну машину. Залежно від моделі, вони можуть бути на шарнірах, так що ви можете скласти їх, коли вони не потрібні.

Застосування:

  • Перенесення швейної машини.

Вільна рука: 

Опис:

Доступ до вільного рукава здійснюється шляхом витягування плоскої платформи з машини. Це піднята платформа, яка вже й менша в діаметрі, що корисно для шиття більш вузьких ділянок, таких як підгини. Ви можете надіти свій проект на вільний рукав, і він вільно ковзатиме по ньому, поки машина переміщає тканину.

Застосування:

  • Швейні вироби з невеликими отворами, наприклад підгини штанів або рукавів.

Насадка для плоскої платформи: 

Опис:

Плоска платформа, яка також називається деякими виробниками лотком для приладдя, - це частина платформи швейної машини, яку ви знімаєте, щоб відкрити вільний рукав. Зазвичай вона має U-подібну форму, щоб розміститися навколо вільного рукава машини. Багато моделей в цій частині є свого роду сховище для приладдя.

Застосування:

  • Ви можете зняти його, щоб отримати доступ до вільного рукава машини.
  • Зберігання дрібних речей, таких як притискні лапки, голки, викрутки, додаткові котушкові стрижні, ковпачки для котушок і т.д. буд.

Важіль петлі: 

Опис:

Важіль петлі зазвичай знаходиться ліворуч і ззаду голки. Вам потрібно буде взяти його кінець і потягнути донизу, перш ніж ви почнете шити петлю. Він взаємодіє з лапкою петлі, допомагаючи вашій машині шити петлю у правильних розмірах. Деякі комп'ютеризовані машини не дозволять вам шити зашморг, якщо важіль не був опущений вниз, але вам, можливо, доведеться нагадати собі зробити це на більш простих моделях.

Застосування:

  • Виконання петельних стібків.
  • Потягніть його вниз після встановлення лапки для вимітання петель та перед початком шиття.

Лампочка: 

Опис:

Лампочки розташовані в областях навколо основи швейної машини та допомагають висвітлювати ваш робочий простір. Часто це світлодіодні лампочки, і вони бувають тепліших або холодніших тонів. У багатьох швейних машинах використовуються лампочки того ж типу, але не забудьте перевірити двічі, перш ніж купувати заміну.

Застосування:

  • Висвітлення робочого місця.
  • Вони автоматично загоряться, коли ви увімкнете машину. Якщо ні – спробуйте замінити лампочку!

Повітровідвідник: 

Опис:

Вентиляційний отвір зазвичай знаходиться на боці машини і дозволяє повітрю циркулювати навколо двигуна швейної машини, щоб запобігти його перегріву. Переконайтеся, що воно не закрите, коли ви використовуєте машину, щоб повітря могло вільно циркулювати.

Застосування:

  • Охолодження двигуна під час роботи машини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner