Як заправити нитку в голку - просте керівництво

Як заправити нитку в голку - просте керівництво
Успіх це не великий крок, зроблений у майбутньому, а маленький крок, зроблений сьогодні до вашої мети. І ці кроки завжди є базовими, але водночас дуже важливими кроками для досягнення більшої мети.
І сьогодні ми дізнаємося про один такий маленький, основний і важливий крок у процесі шиття, будь ви новачок або людина, яка бореться з цим кроком.
Йдеться про заправку голки для шиття. Кожен швейний проект починається з цього кроку, тому маємо знати про це все.
І найприємніше, ви також знайдете поради та дізнаєтеся про інструменти, які допоможуть вам легко заправити нитку в голку, якщо ви у віці або у вас слабкий зір.
Як заправити нитку в голку – ручну голку чи голку для швейної машини ? Все це ми розглянули у цій статті!
Отримайте правильну голку
Що ви маєте на увазі під правильною голкою? Усі голки однакові! Вгадай що?
Це не так. Усі голки не однакові. Голки для ручного шиття бувають різної довжини та з різною товщиною кінчика голки.
Але правильна голка тут означає голку з ідеальним розміром вушка – не надто маленьким. Вушко голки — це отвір у голці на протилежному кінці загостреного вістря, через яке просочуємо нитку.
Заправити нитку в голку з маленьким (вузьким) вушком - складне і неприємне завдання. Отже, порівняйте товщину вашої нитки із шириною вушка, остання завжди має бути більшою за розміром.
Завжди намагайтеся знайти голку з широким вушком; але не хвилюйтеся, якщо у вас справді немає іншого виходу, тому що пізніше в цій статті ви знайдете кілька корисних прийомів, які допоможуть вам заправити нитку в голку з маленьким вушкам.
Чи знаєте ви, що у багатьох голок одна сторона вушка більша за іншу? Якщо ви зможете знайти більшу сторону, все буде трохи простіше.
Обрізати нитку
Принесіть котушку нитки, яку ви хочете використовувати, і обріжте не менше ніж 51 см нитки гострими ножицями. Вважається, що це ідеальна довжина нитки, щоб уникнути плутанини та полегшити звернення.
Порада: відріжте нитку від котушки під кутом. Обрізання нитки під кутом 45 градусів полегшує просування нитки через вушко голки. І чим товстіша нитка, тим більш незграбним повинен бути зріз, щоб уникнути її обриву.
Закріпіть кінець нитки
Закріпіть кінець нитки, яку ви протягнете в вушко голки. Ви можете використовувати краплю води, слину або бджолиний віск, щоб зробити те саме. Це змусить волокна на кінцях нитки прикріпитися, що, своєю чергою, полегшить проходження через вушко.
Порада: ви також можете спробувати нанести краплю води на голку, а не на нитку. Але не робіть цього часто, тому що голка швидше заіржавіє.
Використовуйте звичайний метод заправки голки
Піднесіть нитку до вушка голки та обережно спробуйте провести нитку прямо в неї. Жорсткий кінець із попереднього кроку допоможе йому плавно увійти прямо в око.
Ви також можете спробувати зробити це навпаки, піднісши голку до кінця нитки. Робіть це будь-яким зручним для вас способом.
Порада: ви можете використовувати пінцет для утримання нитки, якщо вам незручно з пальцями.
І завжди використовуйте біле тло, вставляючи нитку у вушко. Це допоможе вам ясно бачити нитку.
Використовуйте ручний ниткодивач
Найчастіше використовуваний і доступний інструмент, який дуже допоможе вам у заправці нитки в голку, - це металевий ниткодивач . Ви можете використовувати його при заправці нитки в голку для ручного шиття або голку для швейної машини .
Ручний ниткодевач є тонким шматком металу, до верхньої частини якого прикріплена дротяна петля. Дротова петля дуже тонка і легко проходить через вушко голки без допомоги окулярів.
- Все, що вам потрібно зробити, це спочатку вставити дротяну петлю в вушко голки.
- Тепер візьміть нитку, що обрізає, і обережно вставте її в дротяну петлю нитевдевателя.
- Протягніть нитку достатньої довжини через дротяну петлю.
- Тепер просто витягніть ручний ниткодивач з вушка голки, потім витягніть нитку з дротяної петлі.
- Ви побачите, що ваша голка заправлена ниткою без будь-якої напруги очей.
Примітка. Цей інструмент краще використовувати, якщо у вас є голки з маленьким вушкам.
Виберіть голку для самозаправки
В даний час на ринку можна знайти голки із простою системою заправки нитки.
Самозаправна голка не має простого отвору для вушка, але має отвір на одній стороні вушка, через яке ви пропускаєте нитку.
Деякі голки мають V-подібний проріз прямо над вушком, куди ви швидко вставляєте нитку, щоб вона пройшла через вушко. Однак такі голки V-подібної форми часто створюють навантаження на пальці під час шиття.
Самозаправні голки або голки з легкою заправкою легко доступні на ринку і бувають різних розмірів.
Зв'яжіть вузол
Не забудьте зав'язати вузол на кінцях нитки обрізаної, вдягнутої в голку. Ви повинні зав'язати вузол тільки на одному кінці нитки, якщо ви хочете стібки з однією ниткою, і зав'язати вузол, використовуючи обидва кінці разом, якщо ви хочете стібки з двома нитками.
Порада: Зазвичай при ручному шитті однонитковим стібком нитка може вийти з вушка під час шиття. Щоб уникнути цього сценарію, ви можете згорнути нитку у вушці голки та нанести на нитку трохи воску. Нитка залишиться на місці під час шиття.
Як заправити голку у швейну машину?
Хоча ви можете використовувати ручний ниткодивач або звичайний метод заправки нитки в голку швейної машини , ви також можете спробувати використовувати вбудований ниткодивач, який в наші дні поставляється з більшістю швейних машин .
Ви можете виконати ті ж кроки, згадані вище, щоб заправити нитку в голку за допомогою ручного ниткодівача або звичайним методом.

Ось короткий посібник про те, як використовувати ниткодивач для заправки нитки в голку швейної машини :
- Проведіть нитку з котушки, встановленої на стрижні для котушки у верхній частині машини, через ниткунаправник, а потім протягніть нитку вниз і навколо ниткопритягувача. На швейній машині повинні бути надруковані маленькі цифри та/або стрілки, щоб вказати, як заправити нитку в машину, інакше ви можете прочитати посібник до своєї машини.
- Тепер помістіть голку у найвищу точку та натисніть на притискну лапку, щоб звільнити місце.
- Потягніть прикріплений ниткодевач повністю вниз. Після цього ви побачите шматок металу або дроту, що проходить через вушко голки. Якщо ви не бачите нічого, що проходить через вушко, ниткодивач не повністю опущений.
- Гачок або шматок стрижня буде на ниткудевачі, витягніть нитку і один раз оберніть її навколо цієї точки.
- З іншого боку голки на ниткудевачі буде ще один гачок, візьміть нитку і захопіть її за цей гачок.
- Продовжуйте туго тягнути нитку і повільно відпустіть прикріплений ниткодіватель вгору. Як тільки він повністю повернеться на своє місце, витягніть нитку з гачка. Ви побачите, що нитка автоматично проходить через вушко.
Спочатку цей метод може зайняти багато часу, але ви освоїтеся, коли попрактикуєтеся кілька разів.
Те, що потрібно запам'ятати:
- За голкою завжди має бути чисте або біле тло.
- Помістіть джерело світла, спрямоване на голку.
- Зав'яжіть вузол, використовуючи кінці нитки, коли голка вкинута в нитку.
- Потягніть нитку в правильному напрямку, тому що в іншому випадку ви можете розплутати її, і вам доведеться повторювати процес.
- Завжди закріплюйте кінці нитки, незалежно від того, як ви шитимете (на швейній машині або вручну).
- Будьте особливо обережні при поводженні з голкою.
Висновок:
Великі подорожі починаються з невеликих кроків.
Прочитайте статтю вище, щоб легко освоїти невеликий крок у шиття — вдягання нитки в голку. Розуміти різні методи, що використовуються для заправки нитки в голку або голку швейної машини.
Дізнайтеся про інструменти, які є надзвичайно корисними, якщо ви працюєте з голкою з маленьким вушкам або якщо у вас слабкий зір і вам важко сфокусуватися на об'єктах.
Не забудьте прочитати поради, згадані у статті, щоб надати додаткову допомогу.