Продавець Інтернет-магазин швейної техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
504 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Магазин швейної техніки
+380 (66) 159-38-15Vodafone
+380 (93) 944-88-17Life - (Viber, WhatsApp, Telegram)
Додати відгук

Швейні машини Singer або Janome: що краще?

Швейні машини Singer або Janome: що краще?

Швейні машини Singer або Janome: що краще?

Якщо ви хочете купити швейну машину Janome або Singer, але не знаєте, яка марка краще, ви не одні. Коли справа доходить до вибору між двома самими популярними і відомими брендами, Singer і Janome, багатьом людям важко вибрати між ними. Ми тут, щоб допомогти вам прийняти рішення.

І Singer, і Janome пропонують швейні машини з ручним або комп'ютерним управлінням. Хоча кількість варіантів стібків і інших пропонованих функцій варіюється в залежності від бренду, вони дуже доступні за ціною і пропонують машини для широкого кола користувачів і рівнів досвіду.

Швейна машина — це велика покупка, тому ви повинні дізнатися якомога більше, перш ніж купувати її. У цій статті розглянемо історію, подібності та відмінності, а також деякі з найбільш популярних моделей кожного бренду, щоб ви могли визначити, який з них найкраще підходить для вас. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Співачка проти швейних машин Janome

 

Janome

Janome HD1000 Швейна машина для важких умов експлуатації з 14 вбудованими стібками

Історія швейних машин Janome вперше почалася в 1921 році в Японії. Йосаку Осэ, засновник компанії, почав створювати швейні машини з круглої шпулю. Кругла шпулька нагадувала зміїний очей, тому бренд отримав назву Janome, що в перекладі з японської означає «око змії».

Кругла шпулька була дуже інноваційної, завдяки чому швейні машини Janome швидко стали популярними в Японії. Щоб підвищити популярність у всьому світі, в 1960-х роках Janome викупила в Америці компанію по виробництву швейних машин New Home.

У 1970-х роках Janome стала першою компанією, що створила комп'ютеризовану програмовану швейну машину. Інноваційність спонукала інші бренди створити власні комп'ютеризовані швейні машини.

Найпоширеніші швейні машини Janome:

Співак

співак | 7258 Швейно-стежки машина з комплектом аксесуарів - 203 застосування стібків - просто і відмінно підходить для початківців

Перша швейна машина Singer була створена у 1850 році Ісаком Зінгером. Три роки потому перші моделі були продані за 100 доларів і були досить малі для домашнього використання. Їх розмір, міцна голка і здатність шити протягом тривалого часу зробили машину популярною.

До 1855 році швейна машина Зінгера була відзначена нагородами, почасти завдяки тому, що вона могла зшити сорочку менш ніж за півтори години. Зінгер одержав першу нагороду за швейну машину на Всесвітній виставці в Парижі, а до 1856 році бренд Зінгер став відомий у всьому світі.

Сьогодні Singer — одна з найпопулярніших марок швейних машин, особливо для початківців. Нові технології дозволили швейних машин Singer стати комп'ютеризованими і мати більше функцій, ніж в оригінальній версії, хоча старі моделі, як і раніше популярні.

Ось деякі з найбільш поширених моделей швейних машин " Зінгер для домашнього використання:

Швейні машини Singer і Janome: ключові моменти

У цій таблиці наведено короткий огляд деяких подібностей і відмінностей між швейними машинами Singer і Janome. Ці подібності і відмінності більш докладно розглядаються в наступному розділі.

  Співак Janome
Функції Комп'ютеризовані та ручні моделі Комп'ютеризовані та ручні моделі
Функціональність Базові, надпотужні і стьобальними моделі. Базові, надпотужні і стьобальними моделі.
Портативність Менші, більш портативні моделі Портативні моделі крупніше
Вбудовані стібки Зазвичай пропонує більше вбудованих стібків Менше вбудованих рядків на більшості моделей
Стібків в хвилину Залежить від машини, до 1100 кроків в хвилину для домашніх моделей Залежить від машини, до 1600 об/хв для професійних моделей
Довговічність Дуже міцний Дуже міцний
Якість Висока якість Висока якість
Доступність Більш доступним Менш доступний, ніж Singer
Сервіс і гарантія 1 рік. 2 роки
Рівень досвіду Моделі для будь-якого рівня підготовки, від новачків до професіоналів. Моделі для будь-якого рівня підготовки, від новачків до професіоналів.

Singer і Janome: у чому схожість і відмінність?

Приймаючи рішення про купівлю швейної машини, важливо знати, в чому схожість і відмінність між двома брендами. У цьому розділі ми розглянемо деякі з найбільш поширених факторів, на які люди звертають увагу при покупці швейної машини, і визначимо, як ці дві марки порівнюються.

Особливості та функціональність

Комп'ютеризований проти ручного Комп'ютеризовані швейні машини популярні серед людей, які випереджають у використанні швейної машини, або серед тих, хто любить продавати свої творіння з метою отримання прибутку. Це пов'язано з тим, що комп'ютеризовані машини можуть створювати більш складні стібки і малюнки, які можна завантажити на машину.

Ручні швейні машини, як правило, мають менше можливостей і функцій, ніж комп'ютеризовані версії. Цей тип швейної машини ідеально підходить для початківців або людей з обмеженим бюджетом. Швейні машини Singer для початківців, як правило, мають більше вбудованих стібків, ніж може знадобитися новачкові.

Швейні машини Janome для початківців, як правило, мають тільки основні строчки. Singer і Janome пропонують як комп'ютеризовані, так і ручні швейні машини на будь-який смак і рівень кваліфікації.

Типи проектів/тканин

Багато швейні машини призначені не тільки для зшивання одягу або інших речей. Деякі з них можна використовувати для вишивки або квілтингу. Ці типи швейних машин мають спеціальні рядки і вбудоване обладнання для виконання різних типів проектів.

Обидва бренди пропонують широкий спектр машин, заснований на ваших індивідуальних потреб. Чим більше функцій у машини, тим дорожче вона буде коштувати. Але стьобальними та вишивальні машини Singer і Janome як і раніше дуже доступні, враховуючи, скільки у них функцій і наскільки вони довговічні.

Якщо ви працюєте з більш важкими тканинами, такими як шкіра або джинсова тканина, є також швейні машини для важких умов роботи від обох брендів, які можуть працювати з цими типами тканин. Що стосується більш спеціалізованих швейних машин, єдина істотна відмінність полягає в тому, що швейні машини Janome, як правило, мають менше варіантів стібків і коштують трохи дорожче, ніж Singer.

Портативність

Якщо ви берете швейну машину з собою у багато місця або вам не вистачає місця і вам потрібно прибрати її, коли ви її не використовуєте, вам знадобиться дуже портативна машина. Деякі люди думають, що якщо машина портативна, у неї не так багато функцій. Це не той випадок.

Компанія Singer пропонує кілька портативних моделей, таких як Singer Studio 21S. Ця модель має функції, аналогічні іншим моделям, але вона досить маленька і легка, щоб її можна було легко транспортувати.

Модель Janome QDC 630 також є портативною. Він має РК-дисплей, кнопку запуску / зупинки і 400 вбудованих малюнків стібків. Недоліком портативних машин є те, що вони зазвичай погано підходять для квілтингу.

Вбудовані стібки

Вбудовані рядки є важливим фактором, який слід враховувати при виборі швейної машини. Для різних проектів потрібні різні стежки, і в більшості більш дешевих моделей стібки не можуть бути додані до них пізніше.

Більшості новачків не потрібно багато слів. Але, якщо вони не хочуть купувати нову машину, як тільки наберуться досвіду, краще купити машину, в якій є більше, ніж просто вбудовані основні строчки.

У середньому, більшість моделей Singer з ручним управлінням мають більше вбудованих рядків, ніж моделі Janome. Якщо ви хочете купити більш дорогу комп'ютеризовану модель будь-якого бренду, вам слід перевірити, чи можна додати більше типів стібків пізніше, якщо це необхідно.

Стібків в хвилину

Кількість стібків, які ваша машина може виробляти в хвилину, визначає, скільки часу займе ваш проект. Професійні швейні машини зможуть виробляти більше стібків в хвилину, ніж машини для домашнього використання.

Компанія Singer пропонує кілька потужних побутових швейних машин, здатних виробляти до 1100 стібків в хвилину, наприклад, модель 4432. Професійна модель MC6700p від Janome може виробляти 1200 стібків в хвилину.

Довговічність

Надійність швейної машини важлива, тому що ви хочете, щоб вона витримувала часте використання і прослужили довгий час. Але щоб зберегти довговічність, ви повинні використовувати свою швейну машину тільки за призначенням.

Швейним машинам Singer і Janome довіряють як довговічним і надійним, якщо ви купуєте правильний тип для ваших потреб. Наприклад, ви не хочете використовувати просту швейну машину для шиття важких тканин, таких як джинсова тканина. Машина довго не протягне.

Купівля потужної швейної машини Singer або Janome — найнадійніший варіант. Надпотужні машини розраховані на більш товсті тканини і більший знос. Вони також важать більше, ніж звичайні швейні машини, а моделі Janome важать трохи більше, ніж Singer.

Якість

Швейна машина повинна бути якісною, щоб отримувати від неї максимальну користь. Зінгер і Джаноме виробляють високоякісні машини, тому обидві компанії працюють на ринку вже тривалий час.

Якісна швейна машина не тільки прослужить вам кілька років, але і повинна виробляти точні рядки і міцне устаткування. З будь-якою моделлю, яку ви купуєте в Singer або Janome, ви можете бути впевнені, що ваша машина прослужить довго, а рядки будуть точними.

Доступність

Недорога швейна машина необхідна, особливо для початківців, яким потрібна базова машина без додаткових функцій. Чим більше функцій у моделі, тим дорожче вона буде коштувати, особливо для комп'ютеризованих версій.

Janome відомий як дуже інноваційний бренд. Незважаючи на те, що Janome і Singer виробляють високоякісні машини, моделі Janome, як правило, трохи більш просунуті. У середньому швейні машини Janome коштують дорожче, ніж Singer. Але Janome і Singer залишаються двома самими доступними брендами швейних машин.

Сервіс і гарантія

У випадку, якщо ваша машина порветься, ви повинні переконатися, що на неї поширюється гарантія. Гарантія призначена для ремонту, або заміни швейної машини, якщо вона зламається протягом певного періоду часу. Для швейних машин Singer і Janome вам необхідно зареєструвати свою машину, щоб на неї поширюється гарантія.

Гарантія на швейну машину Janome діє протягом одного року після покупки машини. Якщо вам потрібно скористатися гарантією, вам потрібно буде повернути машину ділера, у якого ви її купили, для її обслуговування. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт Janome .

Гарантія Singer також становить 1 рік після покупки. Щоб скористатися гарантією, вам потрібно буде подзвонити в гарантійний центр, щоб вони могли визначити, що не так, і покриває це гарантія. Гарантійний центр оплачує запчастини і роботу, але власник машини несе відповідальність за доставку машини в центр.

Singer і Janome краще для початківців?

І Singer, і Janome пропонують прості у використанні швейні машини для початківців. Але якщо ви новачок, важливо знати, які функції ви хочете отримати від швейної машини і для яких цілей ви будете її використовувати.

Наприклад, якщо ви будете використовувати його для спільних швейних проектів, базова модель швейної машини буде працювати нормально. Але якщо ви робите багато стьобаних ковдр, ви можете замість цього вибрати модель, призначену для квілтингу.

Які функції хотів би новачок?

Якщо ви новачок у шитті і хочете купити свою першу швейну машину, ось деякі характеристики, на які слід звертати увагу:

  • Доступність
  • Базова, машина ручна
  • Простота використання

Комп'ютеризовані швейні машини часто не ідеальні для початківців, тому що вони дорожче та мають розширені функції, які можуть бути приголомшливими, якщо ви починаєте. Недорога, ручна, проста у використанні швейна машина буде вашим кращим варіантом.

Ось деякі особливості швейної машини, на які варто звернути увагу:

  • Вставна шпулька - цей тип шпульки, як правило, легше завантажувати новачкам.
  • Основні рядки — новачкам зазвичай потрібні тільки пряма строчка, зигзагоподібна рядок і зворотний рядок. Більшість швейних машин будуть мати ці стібки, а також інші, але швейні машини з сотнями варіантів стібків не потрібні новачкам.
  • Ручна швейна машина - ручна швейна машина набагато простіше в експлуатації, ніж комп'ютеризована.

Один бренд краще іншого?

І Singer, і Janome пропонують чудові недорогі швейні машини для початківців. Дві найпоширеніші моделі дуже доступні за ціною та ідеально підходять для початківців.

Q33 - найпопулярніша модель Janome для початківців. Це ручна швейна машина з 25 стібками. Хоча спочатку ви можете не використовувати всі стібки, можливо ви захочете використовувати їх, коли відчуєте себе більш комфортно.

Janome Juno 513 - найпопулярніша модель Janome для початківців. Він також ручний, але має лише основні стібки, які знадобляться новачкові. Він також має шпульку, що опускається. Ця швейна машина має всі функції, які можуть знадобитися новачкові.

Якщо ваше рішення зводиться до цих двох машин, модель Singer трохи доступніша для початківців, але модель Janome має менше варіантів стібків і може бути не такою складною у використанні.

Хоча один з цих брендів не обов'язково кращий за інший, кращий вибір залежить від ваших індивідуальних уподобань. Обидва є надійними брендами, які виготовляють якісні швейні машини.

Висновок

Якщо у вас виникли проблеми з вибором між швейною машиною Singer або Janome, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла зробити ваш вибір трохи простішим. Обидва бренди добре відомі та користуються довірою та пропонують прості та комп'ютеризовані швейні машини, тому найкращий вибір для вас залежить від ваших власних потреб та уподобань.

Якщо ви знайшли цю статтю корисною, поділіться нею з іншими, кому вона може бути корисна. Дякуємо за читання!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner